kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie walka o brąz
1
@barcelonaLM tak jak piszesz, np Lavilenie próbował się zakwalifikować ale mu się nie udało
1
@fart Deco nie ma jachtu szampana i panienek xD
1
@NeroTFP1 zakręca się nasi koło 12 medali
0
@zadafcb masz już rozpiskę dnia?
3
@MesQueUnClub96 1-3-4
0
Haha pięknie Julka
1
Zapłacili za 5:0 to było 5:0
3
Jamajka pierwszy złoty medal i to w rzucie dyskiem
Trochę szok
0
Ten Jamajczyk od dysku trochę do Fatiego podobny
0
I cyk Alekna już bez rekordu
0
Młody Alekna bije rekord olimpijski starego Alekny
Fajna historia
1
@barcelonaLM na 800m kobiet jest z 83
1
@Mustbe11 o patrz w błąd wprowadziłem, przepraszam
0
@Kondziubarca rozwiążą kontrakt de Jonga
1
@Mustbe11 20:45
1
@Karzel gdyby nie grali we Francji to bym wolał Francję bo są słabsi niż Włosi ale w ich meczach działy się "cuda" na tym turnieju dlatego wolę wymianę czysto siatkarskich ciosów z Włochami
1
@Colon 3 dni drogi
1
@NeroTFP1 co najważniejsze w dzisiejszym meczu: Grzegorz potrafi grać z Norbim
2
@Katalonbar dla sportów drużynowych jest 2 mln do podziału
0
Kurde sam nie wierzyłem że da się tych Amerykanów w takim gazie po 3 secie zatrzymać ale taka szyderca tu poleciała że wstyd
0
Ale mi się oczy spocily
0
Andersson trochę zbladł
0
Dawaj jeszcze jednego królu
0
@Kamiloza91 zagrał dobrze z Brazylią, no ale nie daje tyle co Fornal tym bardziej Leon
0
Ta jeszcze Leona polamcie sami
0
Niby się nasi nakręcają ale to wszystko w jednej chwili uchodzi z nich
0
Posypali się nasi jak ZAKSA w poprzednim sezonie
0
O 3 miejsce to będą musiały kobity zagrać jak tak dalej będą się łamać
1
Nie ma sensu żeby on był ma boisku, przecież go dobija zaraz