0

Będzie walka o brąz

1

@barcelonaLM tak jak piszesz, np Lavilenie próbował się zakwalifikować ale mu się nie udało

1

@fart Deco nie ma jachtu szampana i panienek xD

1

@NeroTFP1 zakręca się nasi koło 12 medali

0

@zadafcb masz już rozpiskę dnia?

3

0

Haha pięknie Julka

1

Zapłacili za 5:0 to było 5:0

3

Jamajka pierwszy złoty medal i to w rzucie dyskiem
Trochę szok

0

Ten Jamajczyk od dysku trochę do Fatiego podobny

0

I cyk Alekna już bez rekordu

0

Młody Alekna bije rekord olimpijski starego Alekny
Fajna historia

1

@barcelonaLM na 800m kobiet jest z 83

1

@Mustbe11 o patrz w błąd wprowadziłem, przepraszam

0

@Kondziubarca rozwiążą kontrakt de Jonga

1

@Mustbe11 20:45

1

@Karzel gdyby nie grali we Francji to bym wolał Francję bo są słabsi niż Włosi ale w ich meczach działy się "cuda" na tym turnieju dlatego wolę wymianę czysto siatkarskich ciosów z Włochami

1

@Colon 3 dni drogi

1

@NeroTFP1 co najważniejsze w dzisiejszym meczu: Grzegorz potrafi grać z Norbim

2

@Katalonbar dla sportów drużynowych jest 2 mln do podziału

0

Kurde sam nie wierzyłem że da się tych Amerykanów w takim gazie po 3 secie zatrzymać ale taka szyderca tu poleciała że wstyd

0

Ale mi się oczy spocily

0

Andersson trochę zbladł

0

Dawaj jeszcze jednego królu

0

@Kamiloza91 zagrał dobrze z Brazylią, no ale nie daje tyle co Fornal tym bardziej Leon

0

Ta jeszcze Leona polamcie sami

0

Niby się nasi nakręcają ale to wszystko w jednej chwili uchodzi z nich

0

Posypali się nasi jak ZAKSA w poprzednim sezonie

0

O 3 miejsce to będą musiały kobity zagrać jak tak dalej będą się łamać

1

Nie ma sensu żeby on był ma boisku, przecież go dobija zaraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?