kuz

0

Nie jest naćpana, ale to jaki regres wokalny i sceniczny zaliczyła zwaliło mnie z nóg. Pamiętam jeszcze koncert na Kortowiadzie bodajże 2016 rok, całkiem inna artystka. Albo jest po grubym melanżu albo po prostu jej odje**ło.

kuz

2

Nie wiem dlaczego ale jest mi zwyczajnie smutno, że Paulinho odchodzi. Był jednym z ojców sukcesu w lidze w minionym sezonie, grał na poziomie dużo większym niż każdy oczekiwał. Po prostu szkoda.

kuz

0

Huawei Y5 ale seria 2018, bardzo fajne, niedrogie telefony. Ewentualnie y6 2018.

kuz

0

Willian a nie żaden William.

kuz

7

Kto się smuci ten jest smutas, kto się kłóci ten jest... KŁÓTINIO :(

kuz

15

Wybił piłkę za linię, nie miał szans dojścia i szukał nóg Kompanego. Żaden karny.

kuz

0

Jak teraz ktoś dostanie z dwójki Ney i Cou to nie zagrają w następnym meczu. Dopiero od 1/2 już każdy ma czyste konto.

kuz

0

kuz

1

Chyba mu prąd odcięło w tej akcji :D

kuz

0

To nie pożegnanie tylko informacja o powrocie do Evergrade na zasadzie wypożyczenia z możliwością wykupu, oby to nie była prawda.

kuz

5

23 mp? Megapixele, czyli najmniej wartościowy parametr jeśli chodzi o aparat. Typowy przyciągacz Januszy "O ZOBA TEN MA 23 MP!". Samsung zrobi dużo lepsze zdjęcia tylko pytanie czy nie lepiej zainwestować w nieco nowszy model z nowszym i lepszym systemem. Między dwoma chyba jednak s6 edge.

kuz

1

To właśnie odróżnia dobrego dziennikarza od klepiącego głupoty ciecia.

kuz

1

Mamy XXI wiek a ludzie dalej myślą, że hajs z koszulek w całości idzie do klubu :D

kuz

1

A ja z kolei uważam, że Real będzie mocniejszy bez tego gwiazdora.

kuz

0

kuz

5

Powinni w takiej fazie turnieju już to resetować, przecież to niszczy grę. Piłkarze będą bali się walczyć a np. Chorwacja połowę składu może stracić.

kuz

0

Legia dodała filmik na facebooka: https://www.facebook.com/LegiaWarszawa/videos/10157876982329578/
Chyba Jose Arcadio Carlitos leci na Ł3 :)

kuz

1

Wtedy już bym chyba dalej nie oglądał, mundial straciłby 80% na jakości.

kuz

0

KŁARDADO!!!!

kuz

0

Quinteiro jest.

kuz

0

Pisałem o tym już przed meczem z Kolumbią to zostałem zjedzony, nie warto. :)

kuz

10

Lewy to inny typ zawodnika, on nie weźmie gry na Siebie bo on czeka na piłki, zastawia się, umie się pokazać. Tylko musi mieć do czego...

kuz

12

Ale ból dupy mają wszyscy antyfani Barcy i Messiego :D SZOK

kuz

19

Brzuch dopiero przestaje mnie boleć po reakcji Maradony... co się naśmiałem to moje XD

kuz

1

HAHAHHAHA DIEGO HAHHAHAHA

kuz

0

Czemu to nie był Messi....

kuz

2

Hahah, chyba przelew przyszedł i sędzia zamiast powtórki sprawdził konto bankowe, innego wytłumaczenia nie ma.

kuz

0

Hhahahahahahahahah ale wydymali Argentyne, SZOK

kuz

1

Ten Dybala to musiał temu Sampaolemu zrobić jakąś krzywdę czy coś :D

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?