- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1188 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1188 Culés
24
Ronaldo:
MŚ 2006 - półfinał (1 gol)
MŚ 2010 - 1/8 (1 gol)
MŚ 2014 - faza grupowa (1 gol)
MŚ 2018 - ................ (4 gole)
Euro 2004 - FINAŁ (2 gole)
Euro 2008 - ćwierćfinał (1 gol)
Euro 2012 - półfinał (3 gole)
Euro 2016 - ZWYCIĘZCA (3 gole)
Razem: 16 goli, 10 asyst.
Messi:
MŚ 2006 - ćwierćfinał (1 gol)
MŚ 2010 - ćwierćfinał (0 goli)
MŚ 2014 - FINAŁ (4 gole)
MŚ 2018 - .......... (1 gol)
Copa America 2007 - FINAŁ (2 gole)
Copa America 2011 - ćwierćfinał (0 goli)
Copa America 2015 - FINAŁ (1 gol)
Copa America 2016 - FINAŁ (5 goli)
Razem: 14 goli, 18 asyst.
Całkowite statystyki w reprezentacji:
Ronaldo: 85 goli (0,56 gola na mecz), 28 asyst.
Messi: 65 goli (0,51 gola na mecz), 38 asyst.
Ronaldo dwa finały z czego jeden wygrany, Messi cztery finały i wszystkie przegrane, statystyki bardzo zbliżone, ciekawe co jeszcze dołożą do swoich dorobków podczas obecnych MŚ.
Podsumowując: może nie znam się na piłce nożnej, ale mówić, że Messi nie istnieje w reprezentacji to jest po prostu grzech, a jeszcze mówić, że Ronaldo ciągnie Portugalię, a Messi Argentyny nie, to po prostu jest brak jakiegokolwiek wyobrażenia o rzeczywistym stanie rzeczy aczkolwiek nie wymagam takiego wyobrażenia od wszystkich szczególnie od tzw. Januszów oglądających mecze na FlashScore. Pozdrawiam ;)
0
@bixmix Ronalda, Messie i inne Neymary. Szkoda, że Lewy nas nie pociągnął jakkolwiek na tym Mundialu. Nie, że od niego tego wymagam, bo koledzy raczej nie chcieli mu pomagać, ale jednak szkoda.
10
@Ramos9248 Lewy to inny typ zawodnika, on nie weźmie gry na Siebie bo on czeka na piłki, zastawia się, umie się pokazać. Tylko musi mieć do czego...