kuz

20

Boatengowie to z 500+ wyżyją... tyle ich jest, a większość jeszcze wyszła na piłkarzy...

kuz

18

FIFA na całego, bramki po wylewach, 9 goli w meczu. EA w następnym sezonie znowu wyda grę z błędami i będzie się tym meczem broniła. xD

kuz

0

No, dwa rykoszety i przebitka, nie mówie, że brzydkie bramki ale na farcie :)

kuz

0

Dostał jakąś przebitkę pod nogi i już wychwalają ponad niebiosa, ale na tej la rambli to raki SZOK

kuz

0

MANITA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

kuz

0

Już dawno go nie miał xD

kuz

0

O co wy się przypier*alacie do Miny? Przecież krył swojego bo Alba poszedł do przodu...

kuz

0

Trochę Ci nie wyszło, jak na standardy Hiszpańskie to by uznali :D

kuz

0

To samo chciałem napisać, odkąd pamiętam wyjazdówki się źle kojarzą. Te z Serenyą były przekleństwem a teraz niebieskie.

kuz

1

Dobrze, że włączyłeś. Dzięki!

kuz

0

Raczej to nie będzie sezon bez porażki, kolejny kubeł zimnej wody, szkoda.

kuz

0

Podpowiem Ci, że w tak wielkim klubie jak Barcelona apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc logiczne, że jak mamy szansę na sezon bez porażki a liga jest już wygrana to ten wyczyn jest priorytetem.

kuz

0

Ehh ta nowoczesność, co drugi to ateista.

kuz

2

Widocznie gracze dostali informacje, że mogą o tym mówić. Gdyby było inaczej na pewno żaden by nic nie powiedział.

kuz

0

Tylko po co to wszystko, jak życie się skończy i nie będzie niczego? Nie jestem jakimś super katolikiem bo do kościoła nie chodzę, ale wierzę w boga i mam nadzieję, że po tym życiu jest coś więcej, to w sumie chyba pomaga w tym życiu się realizować.

kuz

0

Prosiłeś ale muszę się odnieść, nie rozumiem ateistów, czy wtedy życie ma jakikolwiek sens? Jeżeli nie wierzy się w kompletne nic?

kuz

5

Ale to dodatkowa okazja do zarobku z praw telewizyjnych i innych. To wszystko obraca się wokół pieniędzy a jeżeli jest dodatkowa szansa na klasyk w takim superpucharze to wszyscy się nachapią.

kuz

0

Ciekawi mnie co myśli trener, gramy 4-3-3, idzie pięknie, wygrywamy. A co tam zmienie na 4-4-2 i wpuszczę zawodników, którzy powinni odpocząć...

kuz

3

Uwaga, populacja ludzi, którzy będą pompować Dembele po jednej ładnej akcji zwiększa się!

kuz

0

To wtedy nic tu Messiego nie będzie już trzymało i też odejdzie.

kuz

0

Podstawę i ustny można zdać na 100% znając i używając tylko 3 czasów, present past i continuous, mówię to na swoim przykładzie. Na rozszerzeniu wymagają już trochę więcej, ale rozszerzenie zdałem na 80% a cały czas używam tylko 3 czasów, czasami się przyda jakiś perfect ale rzaaadko.

kuz

0

On się nawet nie starzeje, chyba kolejny który odkrył długowieczność po Ibiszu i Reevesie.

kuz

0

Z dwóch opcji wolę chyba ogrywać ich jak dzieci na SB :D Mają większy ból dupy i jakoś taka wygrana smakuje lepiej.

kuz

1

A Celtic? Panie komentatorze...

kuz

2

Marcelo też go trącił łokciem a Sergi tylko mu oddał, głupie ale czerwo dla Bale było bardziej oczywiste.

kuz

0

Remis to w sumie spoko, jedyne o co walczymy to o sezon bez porażki a takowy wynik nam to daje. :) Bez spinki.

kuz

0

Czy jeśli Liverpool wygra LM to Chelsea dostanie slota na LM czy ten wygrany slot będzie wtedy tak jakby podwojny dla Liverpoolu? To ciekawe bo wtedy Everton ma LE a Chelsea LM.

kuz

0

Tak właśnie mi się kojarzyło skąd znam melodie :D

kuz

0

Przecież jak wygramy klasyk to i tak będą szczekać, że ten mecz o pietruszkę i Real już na finał się szykuje. No chyba, że wygrają z nami na CN to wtedy inna bajka, powiedzą, że są lepsi i liga to tylko fart. :D

kuz

0

I sędzia doliczy 2 minuty na koniec :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?