kuz

0

Lewy chyba chce superpuchar europy zgarnąć bo tak mu się nie chce grać :D

kuz

0

Co on odje*ał że tak się zapytam? Perez mu zapłacił?

kuz

0

Serwery nc+ jak zwykle padły, super.

kuz

3

A Rakitic? Przecież Chorwat na mega formę od jakiegoś czasu więc nie wiem jak Wy ale ja nie widzę go na ławce.

kuz

2

uBlock origin polecam

kuz

0

Mamy mistrza! :)

kuz

0

faktycznie faktycznie :D trochę za dużo piwerka

kuz

1

"Przegrajmy dzisiaj z Depor to fetę zrobimy sobie na Camp Nou po meczu z Realem, będzie fajnie."

kuz

4

No i 2:2, oby jeszcze tego mistrza dziś nie wypuścili :D

kuz

0

ale przeszkadzał przy obronie Matsowi.

kuz

2

Simeone wygląda jak na**bany awanturnik wyrzucony z klubu :D

kuz

5

Wcześniej pisali ze Real już wygrał LM, też mnie irytuje takie podejście. Gdzie nie wejdziesz to porównują nasze dwa trofea do LM że to LM lepsza niż LA Liga i puchar chociaż nawet do finału jeszcze nie dotarli.

kuz

0

Jak my nie zasłużyliśmy swoją grą na finał tak Liverpoolowi się należy, mimo wszystko.

kuz

1

Co za gość z tego Salaha.

kuz

2

Im wyżej tym lepsza motywacja, chociaż teraz można gdybać. Gdyby udało się przejść Romę, to myślę, że do końca każdy kończyłby jak Sevilla w finale.

kuz

0

W Bydgoszczy od około godziny krąży nad miastem Boeing 737, obudziłem się, a że lubię śledzić sobie flightradar to spojrzałem z ciekawości. Krąży wokół miasta, ląduje i wznosi się, to żadna awaria, podobno szkolą w ten sposób pilotów linii Enter Air. :)

kuz

0

Po zakończeniu sezonu już nie będzie dostępne na stronie, przynajmniej ja takiego maila od nich dostałem.

kuz

4

Żyjesz w alternatywnym wszechświecie?

kuz

6

A może to Barca gra tak zajebiste spotkanie?

kuz

0

Sprawdził czy Messi ma zadek człowieka.

kuz

0

Znowu nas okradają...

kuz

1

Takiego gola za jakie Ronaldo jest uznawany za najlepszego na świecie.

kuz

0

Roberto miał setkę, gdyby wykorzystał... a po co wspominać, gramy o dwa trofea.

kuz

1

Posłał spod własnej bramki podanie które wyprowadziło sam na sam Coutinho, a ten asystował dla Luisa.

kuz

0

A to nie wystarczy skład meczowy? Przecież to jest taki bierny udział w zwycięstwie bo trenuje, jest na meczu, w gotowości. Bez sensu.

kuz

5

Suchary? To ja mam dobry
Podchodzi karzeł do Norbiego i mówi:
Wyrosłem na Twojej muzyce.
Badum...

kuz

1

Wiem jak to jest na linii Katalonia - Hiszpania, ale hymn mogliby uszanować...

kuz

0

Cala seria od początku

kuz

0

Dzisiaj kupiłem PS4 z myślą o takich właśnie tytułach. Oczywiście zacznę od uncharted. :)

kuz

0

Przelew od Pereza przyszedł :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?