kuz

1

Już manita powinna być, Betis nie istnieje a Ci cudują

kuz

5

Nie dopuszczą bo przy 3-0 będzie po meczu i zawodnicy odpoczną. Szmaciarze. Dwie akcje cofnęli.

kuz

0

Zaraz jakieś czerwo wyczarują

kuz

4

Hahahaha ten spalony chcieli po prostu gwizdnąć

kuz

1

Czemu tam nie ma bramki?

kuz

3

Ten te zewniaki nawala jakby mu się przycisk na padzie wcisnął na stałe

kuz

1

No są znowu w gazie chłopaki, dobrze że kryzys przyszedł na grudzień teraz na wiosnę będzie lepiej

kuz

0

Żul co załadował

kuz

2

Yamal z późno ... I tak spalony

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

@LionelM95 A co ma się podniecać początkową rundą pucharu króla?

kuz

2

Olmo dziś zasłużył na bramkę

kuz

0

Olmo łapie formę z początku sezonu :)

kuz

1

Ale to chodzi ja cie

kuz

0

Już mi się kręci w głowie od kółeczek Dingodnga a jeszcze się mecz nie zaczął :P

kuz

0

@krol211 Po prostu Lewy musi odpocząć

kuz

0

Łojezu Dingdong i Martin xD Puchar Króla chyba nie tak ważny :D

kuz

0

@chavez 1.8 miliona do 11 milionów €. Spora różnica :P

kuz

0

Piłkarze chyba serio nie interesują się piłką i nie oglądają meczów, że taki Kvicha idzie do tego PSG. Nic poza pieniędzmi za nimi nie przemawia, solidni zawodnicy stamtąd uciekają jak Mbappe. Dembele rozumem nie grzeszy ale Kvara? Szkoda.

kuz

1

Betis to nie jest słabeusz, ale nie jest też topem, więc dziś spokojne 2-0 bez większych problemów z nimi.

kuz

3

@lucca87 Gaviego Pedriego i Yamala

kuz

3

@blakkudium Flick chciał obudzić Jego najlepszą wersję, ale w McDonalds

kuz

0

Drzewka w tym roku top forma :p

kuz

0

@Ojciec5tkidzieci W większości to patologia, nie rozumiem. Trzeba być albo chorym albo upośledzonym umiarkowanie po prostu.

kuz

2

@Ojciec5tkidzieci Ludzie świadomie słuchają Bambich czy innych Okich, oglądają i jarają się życiem freak fightów, królowych życia i tak dalej, więc czego można się spodziewać? Mamy strasznie głupie społeczeństwo. Oczywiście pomijam starszych z alzcheimerem, tu już wina dzieci/rodziny, że pozwalają im trzymać takie pieniądze pod swoją opieką.

kuz

0

@MOLESTA Kolejny pajacyk :P

kuz

2

Kvara w PSG, rip kariera

kuz

1

@Krozzzyx Nie, i tak z tego co czytałem będą musieli zapłacić dodatkowo w ramach corocznej subskrypcji. Dokładnie takie same zasady mamy z tym jak na Bernabeu, media namieszały.

kuz

4

@OzzyFCB To będziemy mieli dwóch topowych DMF, gdzie wady?

kuz

0

@th@les Puchacz z Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?