Piłkarze chyba serio nie interesują się piłką i nie oglądają meczów, że taki Kvicha idzie do tego PSG. Nic poza pieniędzmi za nimi nie przemawia, solidni zawodnicy stamtąd uciekają jak Mbappe. Dembele rozumem nie grzeszy ale Kvara? Szkoda.
@Ojciec5tkidzieci Ludzie świadomie słuchają Bambich czy innych Okich, oglądają i jarają się życiem freak fightów, królowych życia i tak dalej, więc czego można się spodziewać? Mamy strasznie głupie społeczeństwo. Oczywiście pomijam starszych z alzcheimerem, tu już wina dzieci/rodziny, że pozwalają im trzymać takie pieniądze pod swoją opieką.
@Krozzzyx Nie, i tak z tego co czytałem będą musieli zapłacić dodatkowo w ramach corocznej subskrypcji. Dokładnie takie same zasady mamy z tym jak na Bernabeu, media namieszały.
1
Już manita powinna być, Betis nie istnieje a Ci cudują
5
Nie dopuszczą bo przy 3-0 będzie po meczu i zawodnicy odpoczną. Szmaciarze. Dwie akcje cofnęli.
0
Zaraz jakieś czerwo wyczarują
4
Hahahaha ten spalony chcieli po prostu gwizdnąć
1
Czemu tam nie ma bramki?
3
Ten te zewniaki nawala jakby mu się przycisk na padzie wcisnął na stałe
1
No są znowu w gazie chłopaki, dobrze że kryzys przyszedł na grudzień teraz na wiosnę będzie lepiej
0
Żul co załadował
2
Yamal z późno ... I tak spalony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LionelM95 A co ma się podniecać początkową rundą pucharu króla?
2
Olmo dziś zasłużył na bramkę
0
Olmo łapie formę z początku sezonu :)
1
Ale to chodzi ja cie
0
Już mi się kręci w głowie od kółeczek Dingodnga a jeszcze się mecz nie zaczął :P
0
@krol211 Po prostu Lewy musi odpocząć
0
Łojezu Dingdong i Martin xD Puchar Króla chyba nie tak ważny :D
0
@chavez 1.8 miliona do 11 milionów €. Spora różnica :P
0
Piłkarze chyba serio nie interesują się piłką i nie oglądają meczów, że taki Kvicha idzie do tego PSG. Nic poza pieniędzmi za nimi nie przemawia, solidni zawodnicy stamtąd uciekają jak Mbappe. Dembele rozumem nie grzeszy ale Kvara? Szkoda.
1
Betis to nie jest słabeusz, ale nie jest też topem, więc dziś spokojne 2-0 bez większych problemów z nimi.
3
@lucca87 Gaviego Pedriego i Yamala
3
@blakkudium Flick chciał obudzić Jego najlepszą wersję, ale w McDonalds
0
Drzewka w tym roku top forma :p
0
@Ojciec5tkidzieci W większości to patologia, nie rozumiem. Trzeba być albo chorym albo upośledzonym umiarkowanie po prostu.
2
@Ojciec5tkidzieci Ludzie świadomie słuchają Bambich czy innych Okich, oglądają i jarają się życiem freak fightów, królowych życia i tak dalej, więc czego można się spodziewać? Mamy strasznie głupie społeczeństwo. Oczywiście pomijam starszych z alzcheimerem, tu już wina dzieci/rodziny, że pozwalają im trzymać takie pieniądze pod swoją opieką.
0
@MOLESTA Kolejny pajacyk :P
2
Kvara w PSG, rip kariera
1
@Krozzzyx Nie, i tak z tego co czytałem będą musieli zapłacić dodatkowo w ramach corocznej subskrypcji. Dokładnie takie same zasady mamy z tym jak na Bernabeu, media namieszały.
4
@OzzyFCB To będziemy mieli dwóch topowych DMF, gdzie wady?
0
@th@les Puchacz z Barcelony