kuz

1

@colossus Ja już go przepraszałem, warto się w pierś uderzyć bo większość chciała go sprzedać :)

kuz

0

@Foton No ja zawsze czuję paliwo lotnicze nawet w środku, wiadomo, że tankują to czuć, ale i tak zawsze coś czuję, że wybuchnie, eksploduje, a przy jakiejkolwiek awarii przy starcie i tak nie ma czasu na reakcję,

kuz

1

@Foro 12 lutego lecę do Rzymu z żoną :D I już od zakupu biletów jest grzany temat awiacji codziennie, w głowie, internecie, telewizji, smartfonie :D

kuz

1

@Foro Oglądałem wszystkie filmy Pana Dariusza na Youtubie, znam praktycznie na pamięć kokpity Airbusa i Boeinga, nauczyłem się podstaw jakbym miał zostać pilotem, myślałem, że to pomoże, wiedza na ten temat jakoś rozproszy ten strach, ale nadal myślenie katastroficzne nie pozwala mi spokojnie lecieć, cały lot to siedzenie jak na szpilkach, słuchanie każdego dźwięku, obserwowanie wszystkiego. Chyba nigdy nie przejdzie chociaż też już kilka razy leciałem.

kuz

4

@sergio5 Vinicious też coś zapowiadał po skradzionej mu złotej piłce, ale nie wyszło :D

kuz

2

Szperam w internetach z nudów, i dopiero teraz dowiedziałem się, że Bergkamp panicznie bał się latać samolotem. Do tego stopnia, że omijał niektóre mecze, a podczas meczu myślał tylko o locie powrotnym i rozpraszało go to niesamowicie. Ciekawe info dla osoby jak ja, która też ma lęk przed lataniem i nic nie pomaga. :D Zastanawiam się ilu piłkarzy jeszcze boi się latać, bo przecież to ich chleb powszedni w tych czasach, czy po kilkudziesięciu lotach staje się to normą?

kuz

15

@Eklerek Przestało się dziać na jej socialach to i Lewy lepiej zaczął grać, chyba znowu zaczyna. Co za głupia baba, serio.

kuz

0

@Antimadridista~ Może nie tyle zasłonięty, co piłka była bardzo mocna po prostu.

kuz

0

@Antimadridista~ Czy ja wiem? Dosyć mocna i szybka piłka, bita tak, że na reakcję było serio mało czasu. Do tego zasłonięty był murem.

kuz

0

@norbi77 No chciał złapać ale zrobiła kozioł przed samymi rękawicami i odbił ją szczęśliwie na bok. Wątpię, że mógł zrobić więcej a gdyby wyżej się odbiła to by mogła wpaść.

kuz

4

@norbi77 Według mnie kozioł piłki w ostatniej sekundzie powoduje, że to nie była łatwa interwencja i dobrze ją sparował na bok.

kuz

0

@Kitek1640 Nie dzięki Bogu a dzięki cichym i anonimowym dla więszkości bohaterom z La Masii, trenerom, skautom i tak dalej, bo to oni rozwijają ich od najmłodszego i wyciągają maksa.

kuz

1

@D10SLEO No i po początkach nikt nawet nie mógł się spodziewać. Takie wystrzały formy rzadko się zdarzają jak w Jego przypadku. Dlatego zawsze warto w każdego chociaż trochę wierzyć.

kuz

8

@DTMisTheBest De Jong pięknie wykonywał, Flick mu się kazał dobrze rozgrzać żeby potem przy celebracji się nie połamał.

kuz

0

@MysticCat Internet mówi, że przy takim niedoborze zwykłe suplementy nie pomogą, trzeba wdrożyć już leczenie. Jutro idę do lekarza i zobaczymy co powie.

kuz

2

Pisałem ostatnio o gorszym nastroju, złym samopoczuciu i tak dalej, zrobiłem pakiet badań krwi, wszystko w normie oprócz... witaminy D. Norma to 30-55 a ja mam 6,55, ciężki niedobór. I tu jest odpowiedź na moje zmartwienia. Czas udać się do lekarza i pewnie przepisze jakiś lek który ma końską dawkę.

kuz

0

@partymaker Nie słychać o nim nic nadzwyczajnego jak chociażby jakiś czas temu, gdzie każdy się rozpływał nad Jego grą. Ja wiem, że to jest dobry grajek ale każdy argument tutaj za Nico przemawia, a u nas głównie ten finansowy, bo De Laurentis Kvary poniżej 100 baniek nie puści, a my tyle nie zapłacimy.

kuz

10

@macio_944 Zapomniałeś o 11-1 z 1936 roku bo to najważniejsza wygrana

kuz

6

@Gaucho Williams. Tańszy, lepszy, z tej samej ligi, można wymieniać. Kvara to zniknął całkowicie + ogromna kwota, której chce Napoli. Tu nie ma nawet dyskusji.

kuz

10

@fart Rafa Yuste co miał łzy w oczach jak wznosili puchar to Jego, widać jak brakowało tu jakiegoś trofeum, tym bardziej po robocie jaką robią od początku, bo z mediów to my pewnie znamy tylko połowę, a odkurzanie po Bartomeu i niwelowanie deficytu to jest pewnie ciężki kawał chleba.

kuz

1

@MesQueUnClub96 On już chyba nie potrzebuje się wybić. Jego sufit to właśnie taka średnia liga i max Galata/Fener. Żadne top europejskie bo pokazał w Milanie jak go gniecie wyższy poziom. Tak jak napisał @lithotripter on już jest za stary żeby się "wybić", nie ma 20 lat :D

kuz

1

@Borry Chłop dopiero co zaczął znowu regularnie strzelać w lidze, chyba uczy się na błędach z przeszłości i zostanie w tej Turcji na dłużej, nie ma sensu teraz w Jego przypadku żadna zmiana klubu tymbardziej na Barcę gdzie znowu zacznie grać jak patałach.

kuz

1

@MesQueUnClub96 Z niczym nie przesadziłem, bo Rashford to nie jest jakiś top i młody talent, ale wypożyczenie bez opcji wykupu na pół roku? Zero ryzyka a jakość na pewno większa niż Torres. @Faro Trochę ryzyko wykładać kilkadziesiąt milionów licząc, że u nas odpali. Pewnie by odpalił, ale wiadomo jak jest.

kuz

0

@Faro Zjechał z formą po zamieszaniu z transferem latem i trzeba to głośno powiedzieć :P Nie wiem, czy jest teraz nr jeden do transferu, są chyba lepsze opcje, nawet Rashford na pół roku.

kuz

0

@QQL5 Nigdy nie będzie kandydata, który ma coś w głowie. Oni w głowie mają tylko władzę i pieniądze, tylko trochę inaczej ubierają to w słowa. :)

kuz

0

Komentarz usunięty

kuz

1

@ShawnC Chciałem wspomnieć o Sanchezie, ale czy on aż tak pracował w obronie? Niech będzie.

kuz

7

@BezglutenowyPedri Pedro :) Może jeszcze Giuly ale to już trochę inne czasy.

kuz

3

@daniel32778 Nikt nie pamięta o Dembele, jedynie od czasu do czasu się pośmiejemy jak coś odwali w PSG. Gość zjechał na poziom dno i niedługo każdy o nim zapomni. I nie, te gole w LM przeciwko nam nic nie zmieniają.

kuz

5

Bramka Yamala czy bramka Raphy po asyście Kounde? Nie wiem która piękniejsza, ciężko się zdecydować. Yamal to Messi vibe a Rapha? Przepiękne podanie i jeszcze lepsze wykończenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?