21 grudnia 2024, 23:17
1
@Luciano99 Idealnie podsumowany, już nic nie trzeba dodawać.
21 grudnia 2024, 23:12
Narzekającym na Pene przypomnę, że uratował nas przed 1-2 już wcześniej niż w końcówce :)
21 grudnia 2024, 23:02
I jak teraz madryckie łby poprą swoją tezę po pierwszej połowie, według której Atleti z nami zawsze rozkłada nogi bo chcą im zrobić na złość?
21 grudnia 2024, 22:59
0
2.59 vs 0.26 xG No tu nie ma komentarza...
21 grudnia 2024, 22:58
2
Flick się bierze za rekordy jak Xavi. Atleti nigdy nie wygrało, Leganes dawno nie wygrało... I tak dalej i tak dalej.
21 grudnia 2024, 22:54
Ja pier**le xd szkoda słów
21 grudnia 2024, 22:53
Olmo przeszkadza
21 grudnia 2024, 22:50
3
Świetny mecz, masa sytuacji i remis, no weź to zrozum?
21 grudnia 2024, 22:46
Nie no to są czary jakieś...
21 grudnia 2024, 22:42
Najgorsze że Real najbardziej skorzysta z wyniku :/
21 grudnia 2024, 22:38
Jak to wygramy to będzie cud, pech za pechem ostatnio. :( Niby idealny mecz, Atleti mało zagraża a jeden błąd i bieda.
21 grudnia 2024, 22:34
Hahahaha spalony był ale to jest porażka
21 grudnia 2024, 22:26
4
I tu ręka nabita z centymetra bez zastanowienia, no tak.
21 grudnia 2024, 22:25
@PatrychoO To samo pomyślałem :D gdyby wpadła byłby bogiem
21 grudnia 2024, 22:24
@Rewolucja123 Co? Przecież on to powinien z Czuba wyebac w aut albo róg. Co Ty opowiadasz?
21 grudnia 2024, 22:22
Dobre zmiany też w końcu.
21 grudnia 2024, 22:19
Teraz się zaczniemy kopać po czole i mamy klasyka
21 grudnia 2024, 22:18
Co to za piętka w ogóle była?!
21 grudnia 2024, 22:16
To się zemści znowu... szkoda
21 grudnia 2024, 21:53
Pamiętajcie, Atletico przekłada zrobienie Realowi na złość ponad zdobywanie punktów i trofeów, od zawsze przecież tak było
21 grudnia 2024, 21:49
14
Jedna z lepszych pierwszych połów ostatnio, znowu wróciła maszyna Flicka...
21 grudnia 2024, 21:34
Nawet doping dziś mamy jak Mudryk
21 grudnia 2024, 21:30
Należało się już wcześniej! :) Atletico nie istnieje
21 grudnia 2024, 21:25
Z Leganes też cisnelismy cały mecz, żeby zaraz brama z dupy znowu nas nie załatwiła.
21 grudnia 2024, 21:22
@Antimadridista_WR Nie wiem, w La Liga nic nie ma sensu i znaczenia
21 grudnia 2024, 21:21
Ta ręka by nic nie zmieniła, piłka by wyszła
21 grudnia 2024, 21:08
Rapha to się bawi piłką
21 grudnia 2024, 20:55
Na bank Atleti wychodzi z myślą: "przeje**li z Leganes, golimy ich."
21 grudnia 2024, 20:50
@Faro No i rozwiał wszystkie wątpliwości i ploty tych szmaciarzy z mediów :P Polaczki mogą się rozejść
21 grudnia 2024, 20:29
@PatrykBarca Najwięcej operuje w środku, ale schodził z lewej.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Luciano99 Idealnie podsumowany, już nic nie trzeba dodawać.
1
Narzekającym na Pene przypomnę, że uratował nas przed 1-2 już wcześniej niż w końcówce :)
1
I jak teraz madryckie łby poprą swoją tezę po pierwszej połowie, według której Atleti z nami zawsze rozkłada nogi bo chcą im zrobić na złość?
0
2.59 vs 0.26 xG
No tu nie ma komentarza...
2
Flick się bierze za rekordy jak Xavi. Atleti nigdy nie wygrało, Leganes dawno nie wygrało... I tak dalej i tak dalej.
0
Ja pier**le xd szkoda słów
0
Olmo przeszkadza
3
Świetny mecz, masa sytuacji i remis, no weź to zrozum?
1
Nie no to są czary jakieś...
0
Najgorsze że Real najbardziej skorzysta z wyniku :/
0
Jak to wygramy to będzie cud, pech za pechem ostatnio. :( Niby idealny mecz, Atleti mało zagraża a jeden błąd i bieda.
1
Hahahaha spalony był ale to jest porażka
4
I tu ręka nabita z centymetra bez zastanowienia, no tak.
3
@PatrychoO To samo pomyślałem :D gdyby wpadła byłby bogiem
0
@Rewolucja123 Co? Przecież on to powinien z Czuba wyebac w aut albo róg. Co Ty opowiadasz?
0
Dobre zmiany też w końcu.
0
Teraz się zaczniemy kopać po czole i mamy klasyka
1
Co to za piętka w ogóle była?!
2
To się zemści znowu... szkoda
0
Pamiętajcie, Atletico przekłada zrobienie Realowi na złość ponad zdobywanie punktów i trofeów, od zawsze przecież tak było
14
Jedna z lepszych pierwszych połów ostatnio, znowu wróciła maszyna Flicka...
0
Nawet doping dziś mamy jak Mudryk
0
Należało się już wcześniej! :) Atletico nie istnieje
0
Z Leganes też cisnelismy cały mecz, żeby zaraz brama z dupy znowu nas nie załatwiła.
0
@Antimadridista_WR Nie wiem, w La Liga nic nie ma sensu i znaczenia
0
Ta ręka by nic nie zmieniła, piłka by wyszła
2
Rapha to się bawi piłką
0
Na bank Atleti wychodzi z myślą: "przeje**li z Leganes, golimy ich."
0
@Faro No i rozwiał wszystkie wątpliwości i ploty tych szmaciarzy z mediów :P Polaczki mogą się rozejść
0
@PatrykBarca Najwięcej operuje w środku, ale schodził z lewej.