@Cule2013 Faze na bank. Spirit się obsrywa w najważniejszych momentach bo dzieciakom brakuje pewności Siebie i nerwów na wodzy. Doświadzcenie Faze jutro zdominuje.
Luźne pytanie przy sobocie nad którym ostatnio myśleliśmy ze znajomymi. Puszczacie kupon lotto (fizyczny, drukowany) w galerii w punkcie gier, okazuje się, że wygrywacie 10 milionów na tym kuponie. Jak odbieracie nagrodę? Po prostu idziecie do pierwszego lepszego punktu? Nie obawiacie się, że ktoś Wam ten kupon ukradnie/zabierze/źle rozliczy? :D Przecież to jest kupa pieniędzy i okazja która zdarza się raz w życiu. Macie w ręku jeden jedyny oryginał, osobiście bałbym się go na chwilę komuś podać do ręki. :P
@Maker0 To fakt, ale wiek już ma swój niestety. Tah rozdawał karty w poprzednim sezonie u Alonso nie przegrywając meczu w Bundeslidze, też nie jest pierwszym lepszym grajkiem.
@BezglutenowyPedri Inigo, ma zaraz 34 lata, Tah ma 28, idealny następca do pary z Araujo/Cubarsim w zależności czy urus wróci z formą i czy w ogóle przedłuży kontrakt.
@Mario96w W sensie bez umowy o pracę nie przejdzie. Albo umowa o pracę i podanie danych firmy (bank to weryfikuje) albo własna działalność. Bez któregoś z tych wniosek zostanie odrzucony. Sklepy działają na zasadzie współpracy z bankiem, więc jak bierzesz raty w sklepie (MEX, Euro, Media) to i tak bierzesz te raty w banku a sklep tylko pośredniczy wnioskiem. @Mixtape Tak, jeżeli RRSO jest 0% do iluś tam rat to z reguły od 5 do dajmy na to 30 powinny być zerówki. Zależy też od produktu, bo np. na Apple bardzo rzadko są raty 0%, chyba, że jest akcja.
@Criss18Barca Jak najbardziej idzie, przez wniosek online na ich stronie. Tam do tego masz pewność, że jeżeli mają w ofercie raty 0% to takie dostaniesz, bo w sklepie doradca będzie Ci wmawiał, że takich nie ma żeby opylić lepszy kredyt albo ubezpieczenie i pakiet usług bankowych.
2
Do twej łysiny wznosimy błaganie, strzel jeszcze jedną łysy patafianie!
0
@graco14 Pokaż mi drugą taką drużynę, która przegrywając zaczyna wszystko wrzucać w pole karne i wszystko wpada albo z dupy dostają karne?
4
@norbi77 Mega farta
0
W drugiej połowie wejdzie uciśniony, pokrzyczy tą wielką mordą na sędziego... Nie skończyłem pisać komentarza i 2-2 :D
0
Arda kartka jak nic, ale oczywiście pewnie bez
0
I karny będzie z tego haha
1
Kto złapał kurs temu chwała
1
Stawiać teraz domy na Real bo kurs będzie świetny
1
Zapasy dozwolone w Madrycie :D
1
Real w czapę i humor gituwa! Rayo jak zwykle (i jak wszyscy) spina się na wielki Real xD
0
@Cule2013 Faze na bank. Spirit się obsrywa w najważniejszych momentach bo dzieciakom brakuje pewności Siebie i nerwów na wodzy. Doświadzcenie Faze jutro zdominuje.
0
@KrychaFCB HuNter co prawda najwięcej fragów, ale w kluczowym momencie meczu zawalił chyba 3 rundy przez co przegrali mecz. CS była okrutny,.
1
Ten Hunter im położył końcówkę nuke, same złe decyzje i przegrane pojedynki...
0
OT... jo Cię krynca.
0
Niko co teraz dał
0
Będzie tu trzecia mapa, oby do przodu i Snax z Tazem w finale :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Luźne pytanie przy sobocie nad którym ostatnio myśleliśmy ze znajomymi. Puszczacie kupon lotto (fizyczny, drukowany) w galerii w punkcie gier, okazuje się, że wygrywacie 10 milionów na tym kuponie. Jak odbieracie nagrodę? Po prostu idziecie do pierwszego lepszego punktu? Nie obawiacie się, że ktoś Wam ten kupon ukradnie/zabierze/źle rozliczy? :D Przecież to jest kupa pieniędzy i okazja która zdarza się raz w życiu. Macie w ręku jeden jedyny oryginał, osobiście bałbym się go na chwilę komuś podać do ręki. :P
0
@Maker0 To fakt, ale wiek już ma swój niestety. Tah rozdawał karty w poprzednim sezonie u Alonso nie przegrywając meczu w Bundeslidze, też nie jest pierwszym lepszym grajkiem.
5
@sergio5 Serio Marca sama sra w swoje gniazdo takimi "newsami"? Dziwne :P
1
@BezglutenowyPedri Inigo, ma zaraz 34 lata, Tah ma 28, idealny następca do pary z Araujo/Cubarsim w zależności czy urus wróci z formą i czy w ogóle przedłuży kontrakt.
2
@Mario96w W sensie bez umowy o pracę nie przejdzie. Albo umowa o pracę i podanie danych firmy (bank to weryfikuje) albo własna działalność. Bez któregoś z tych wniosek zostanie odrzucony. Sklepy działają na zasadzie współpracy z bankiem, więc jak bierzesz raty w sklepie (MEX, Euro, Media) to i tak bierzesz te raty w banku a sklep tylko pośredniczy wnioskiem. @Mixtape Tak, jeżeli RRSO jest 0% do iluś tam rat to z reguły od 5 do dajmy na to 30 powinny być zerówki. Zależy też od produktu, bo np. na Apple bardzo rzadko są raty 0%, chyba, że jest akcja.
1
@Criss18Barca Jak najbardziej idzie, przez wniosek online na ich stronie. Tam do tego masz pewność, że jeżeli mają w ofercie raty 0% to takie dostaniesz, bo w sklepie doradca będzie Ci wmawiał, że takich nie ma żeby opylić lepszy kredyt albo ubezpieczenie i pakiet usług bankowych.
2
@bartekvisca Tak, miałem pakiet 40 i nie zużywałem nawet połowy, teraz mam chyba 90 i nawet nie zwracam uwagi, traktuje jak nielimitowany xD
0
@dv7wisnia To w sumie połowę polskiego internetu trzeba by nominować
4
@zodiak_10 Ronaldo właśnie zakazał synowi grania w Fortnite
1
@Kgorecki2500 Ciri poszła w Novigradzie do dzielnicy rasta i przeszła próby traw
3
@blakkudium Jestem na Tah
2
@ranger3120 https://www.filmweb.pl/film/Glass+Onion%3A+Film+z+serii+%22Na+no%C5%BCe%22-2022-876242
0
@Jakchcesz Ja to chyba jestem stary, bo nawet nie znam znaczenia "woke" :P