kuz

2

Do twej łysiny wznosimy błaganie, strzel jeszcze jedną łysy patafianie!

kuz

0

@graco14 Pokaż mi drugą taką drużynę, która przegrywając zaczyna wszystko wrzucać w pole karne i wszystko wpada albo z dupy dostają karne?

kuz

4

@norbi77 Mega farta

kuz

0

W drugiej połowie wejdzie uciśniony, pokrzyczy tą wielką mordą na sędziego... Nie skończyłem pisać komentarza i 2-2 :D

kuz

0

Arda kartka jak nic, ale oczywiście pewnie bez

kuz

0

I karny będzie z tego haha

kuz

1

Kto złapał kurs temu chwała

kuz

1

Stawiać teraz domy na Real bo kurs będzie świetny

kuz

1

Zapasy dozwolone w Madrycie :D

kuz

1

Real w czapę i humor gituwa! Rayo jak zwykle (i jak wszyscy) spina się na wielki Real xD

kuz

0

@Cule2013 Faze na bank. Spirit się obsrywa w najważniejszych momentach bo dzieciakom brakuje pewności Siebie i nerwów na wodzy. Doświadzcenie Faze jutro zdominuje.

kuz

0

@KrychaFCB HuNter co prawda najwięcej fragów, ale w kluczowym momencie meczu zawalił chyba 3 rundy przez co przegrali mecz. CS była okrutny,.

kuz

1

Ten Hunter im położył końcówkę nuke, same złe decyzje i przegrane pojedynki...

kuz

0

OT... jo Cię krynca.

kuz

0

Niko co teraz dał

kuz

0

Będzie tu trzecia mapa, oby do przodu i Snax z Tazem w finale :)

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Luźne pytanie przy sobocie nad którym ostatnio myśleliśmy ze znajomymi. Puszczacie kupon lotto (fizyczny, drukowany) w galerii w punkcie gier, okazuje się, że wygrywacie 10 milionów na tym kuponie. Jak odbieracie nagrodę? Po prostu idziecie do pierwszego lepszego punktu? Nie obawiacie się, że ktoś Wam ten kupon ukradnie/zabierze/źle rozliczy? :D Przecież to jest kupa pieniędzy i okazja która zdarza się raz w życiu. Macie w ręku jeden jedyny oryginał, osobiście bałbym się go na chwilę komuś podać do ręki. :P

kuz

0

@Maker0 To fakt, ale wiek już ma swój niestety. Tah rozdawał karty w poprzednim sezonie u Alonso nie przegrywając meczu w Bundeslidze, też nie jest pierwszym lepszym grajkiem.

kuz

5

@sergio5 Serio Marca sama sra w swoje gniazdo takimi "newsami"? Dziwne :P

kuz

1

@BezglutenowyPedri Inigo, ma zaraz 34 lata, Tah ma 28, idealny następca do pary z Araujo/Cubarsim w zależności czy urus wróci z formą i czy w ogóle przedłuży kontrakt.

kuz

2

@Mario96w W sensie bez umowy o pracę nie przejdzie. Albo umowa o pracę i podanie danych firmy (bank to weryfikuje) albo własna działalność. Bez któregoś z tych wniosek zostanie odrzucony. Sklepy działają na zasadzie współpracy z bankiem, więc jak bierzesz raty w sklepie (MEX, Euro, Media) to i tak bierzesz te raty w banku a sklep tylko pośredniczy wnioskiem. @Mixtape Tak, jeżeli RRSO jest 0% do iluś tam rat to z reguły od 5 do dajmy na to 30 powinny być zerówki. Zależy też od produktu, bo np. na Apple bardzo rzadko są raty 0%, chyba, że jest akcja.

kuz

1

@Criss18Barca Jak najbardziej idzie, przez wniosek online na ich stronie. Tam do tego masz pewność, że jeżeli mają w ofercie raty 0% to takie dostaniesz, bo w sklepie doradca będzie Ci wmawiał, że takich nie ma żeby opylić lepszy kredyt albo ubezpieczenie i pakiet usług bankowych.

kuz

2

@bartekvisca Tak, miałem pakiet 40 i nie zużywałem nawet połowy, teraz mam chyba 90 i nawet nie zwracam uwagi, traktuje jak nielimitowany xD

kuz

0

@dv7wisnia To w sumie połowę polskiego internetu trzeba by nominować

kuz

4

@zodiak_10 Ronaldo właśnie zakazał synowi grania w Fortnite

kuz

1

@Kgorecki2500 Ciri poszła w Novigradzie do dzielnicy rasta i przeszła próby traw

kuz

3

@blakkudium Jestem na Tah

kuz

0

@Jakchcesz Ja to chyba jestem stary, bo nawet nie znam znaczenia "woke" :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?