kuz

0

@Messibestplayerintheworld Dostał łokcia w tył głowy a sędzia tego nie widział, nie wiem czy ktokolwiek to widział bo komentatorzy też nie.

kuz

2

@Hasszz Myślę, że przy Flicku i lepszych zawodnikach zrobiłby się z Niego kawał grajka, ale woli gnić w tym betonie Bilbao - Jego sprawa.

kuz

7

Nico Williams vs. Barça:
0 Goal
0 Assist
0 Shot on target
0 Successful dribble

Przepięknie, niech sobie zgnije w tym Bilbao :)

kuz

1

Gdyby odjąć Mapetowi karne to ma tylko gol więcej od 37 letniego Lewego w przetrzepanej kontuzjami Barcelonie. Niezły wynik. :)

kuz

0

@PatrychoO Byłeś na Camp Nou? Pytam z ciekawości bo na transmisji to może być kwestia złego mixu w tv albo nawet mikrofonów zbierających.

kuz

0

Cztery do zera - wypad z serwera

kuz

0

Ma ktoś sytuację z karnym? Byłem w kiblu xd

kuz

1

Ferran XDDDDD tragiczny jesteś chłopie, mimo spalonego

kuz

1

Jaki przester tam na głośnikach xd

kuz

1

Ma Flick cierpliwość do tego Olmo

kuz

4

Olmo zabiera kolejna piękna asystę...

kuz

1

Grają w 10 a jeszcze Rapha na ławie xd współczuję

kuz

1

Tragiczny Ferran i znowu gol trochę po Jego farcie xd

kuz

2

A jaka była wina Simona w tym golu eksperci? :P Sam na sam, prawie to obronił, a Wy na nim psy wieszacie. Pierwszy gol jasne - błąd, ale tutaj nic więcej nie mógł zrobić.

kuz

2

Teraz DJ bezpiecznie poczekał haha xd kabarecik troch. Yamal już trochę markowe ma te zagranie zewniakiem.

kuz

0

Bez głowy kompletnie przy tych atakach gramy, tyle możliwości podania a wybierają najgorzej

kuz

2

No i powiedzcie mi że przewracanie się nie pomaga w wywalczeniu faulu... Teraz Fermin kopnięty w noge, gdyby się wywrócił to byłby faul.

kuz

0

Łokieć w tył głowy a komentatorzy udają że nie widzą?

kuz

0

Siadła trochę gierka i doping, gola potrzeba żeby ich rozbudzić znowu

kuz

0

Co się stało z Kounde :(

kuz

10

Haha a DJ już muzę odpalił xd

kuz

2

@karci0 Najstarszy żyjący socio

kuz

0

Yamal trochę chce błyszczeć na siłę póki co :P ale niech próbuje, w końcu coś wyjdzie

kuz

0

Lewy już mógł mieć hat tricka :P

kuz

0

Ale ich niesie ten stadion i ta aura wokół otwarcia, zgnieciony zostanie Athletic

kuz

4

Piękny idealny scenariusz właśnie się ziścił!!! Przepięknie!!!!

kuz

1

Myślicie że jest na nich presja tego, kto pierwszy strzeli na CN?

kuz

1

Jak Lewy już mógł ładować pod ladę z tej sytuacji

kuz

2

Mam ciary, fajny moment

kuz

1

Dzisiaj proszę jeszcze tylko, żeby chłopaki pokazali Williamsowi Jego miejsce w szeregu i co stracił na tej gierce z klubem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?