22 listopada 2025, 19:42
0
@Messibestplayerintheworld Dostał łokcia w tył głowy a sędzia tego nie widział, nie wiem czy ktokolwiek to widział bo komentatorzy też nie.
22 listopada 2025, 19:29
2
@Hasszz Myślę, że przy Flicku i lepszych zawodnikach zrobiłby się z Niego kawał grajka, ale woli gnić w tym betonie Bilbao - Jego sprawa.
22 listopada 2025, 19:28
7
Nico Williams vs. Barça:0 Goal0 Assist0 Shot on target0 Successful dribblePrzepięknie, niech sobie zgnije w tym Bilbao :)
22 listopada 2025, 18:48
1
Gdyby odjąć Mapetowi karne to ma tylko gol więcej od 37 letniego Lewego w przetrzepanej kontuzjami Barcelonie. Niezły wynik. :)
22 listopada 2025, 18:18
@PatrychoO Byłeś na Camp Nou? Pytam z ciekawości bo na transmisji to może być kwestia złego mixu w tv albo nawet mikrofonów zbierających.
22 listopada 2025, 18:14
Cztery do zera - wypad z serwera
22 listopada 2025, 17:56
Ma ktoś sytuację z karnym? Byłem w kiblu xd
22 listopada 2025, 17:49
Ferran XDDDDD tragiczny jesteś chłopie, mimo spalonego
22 listopada 2025, 17:48
Jaki przester tam na głośnikach xd
22 listopada 2025, 17:46
Ma Flick cierpliwość do tego Olmo
22 listopada 2025, 17:43
4
Olmo zabiera kolejna piękna asystę...
22 listopada 2025, 17:41
Grają w 10 a jeszcze Rapha na ławie xd współczuję
22 listopada 2025, 17:31
Tragiczny Ferran i znowu gol trochę po Jego farcie xd
22 listopada 2025, 17:12
A jaka była wina Simona w tym golu eksperci? :P Sam na sam, prawie to obronił, a Wy na nim psy wieszacie. Pierwszy gol jasne - błąd, ale tutaj nic więcej nie mógł zrobić.
22 listopada 2025, 17:09
Teraz DJ bezpiecznie poczekał haha xd kabarecik troch. Yamal już trochę markowe ma te zagranie zewniakiem.
22 listopada 2025, 17:02
Bez głowy kompletnie przy tych atakach gramy, tyle możliwości podania a wybierają najgorzej
22 listopada 2025, 16:59
No i powiedzcie mi że przewracanie się nie pomaga w wywalczeniu faulu... Teraz Fermin kopnięty w noge, gdyby się wywrócił to byłby faul.
22 listopada 2025, 16:55
Łokieć w tył głowy a komentatorzy udają że nie widzą?
22 listopada 2025, 16:51
Siadła trochę gierka i doping, gola potrzeba żeby ich rozbudzić znowu
22 listopada 2025, 16:46
Co się stało z Kounde :(
22 listopada 2025, 16:45
10
Haha a DJ już muzę odpalił xd
22 listopada 2025, 16:44
@karci0 Najstarszy żyjący socio
22 listopada 2025, 16:42
Yamal trochę chce błyszczeć na siłę póki co :P ale niech próbuje, w końcu coś wyjdzie
22 listopada 2025, 16:39
Lewy już mógł mieć hat tricka :P
22 listopada 2025, 16:27
Ale ich niesie ten stadion i ta aura wokół otwarcia, zgnieciony zostanie Athletic
22 listopada 2025, 16:25
Piękny idealny scenariusz właśnie się ziścił!!! Przepięknie!!!!
22 listopada 2025, 16:24
Myślicie że jest na nich presja tego, kto pierwszy strzeli na CN?
22 listopada 2025, 16:22
Jak Lewy już mógł ładować pod ladę z tej sytuacji
22 listopada 2025, 16:17
Mam ciary, fajny moment
22 listopada 2025, 15:40
Dzisiaj proszę jeszcze tylko, żeby chłopaki pokazali Williamsowi Jego miejsce w szeregu i co stracił na tej gierce z klubem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Messibestplayerintheworld Dostał łokcia w tył głowy a sędzia tego nie widział, nie wiem czy ktokolwiek to widział bo komentatorzy też nie.
2
@Hasszz Myślę, że przy Flicku i lepszych zawodnikach zrobiłby się z Niego kawał grajka, ale woli gnić w tym betonie Bilbao - Jego sprawa.
7
Nico Williams vs. Barça:
0 Goal
0 Assist
0 Shot on target
0 Successful dribble
Przepięknie, niech sobie zgnije w tym Bilbao :)
1
Gdyby odjąć Mapetowi karne to ma tylko gol więcej od 37 letniego Lewego w przetrzepanej kontuzjami Barcelonie. Niezły wynik. :)
0
@PatrychoO Byłeś na Camp Nou? Pytam z ciekawości bo na transmisji to może być kwestia złego mixu w tv albo nawet mikrofonów zbierających.
0
Cztery do zera - wypad z serwera
0
Ma ktoś sytuację z karnym? Byłem w kiblu xd
1
Ferran XDDDDD tragiczny jesteś chłopie, mimo spalonego
1
Jaki przester tam na głośnikach xd
1
Ma Flick cierpliwość do tego Olmo
4
Olmo zabiera kolejna piękna asystę...
1
Grają w 10 a jeszcze Rapha na ławie xd współczuję
1
Tragiczny Ferran i znowu gol trochę po Jego farcie xd
2
A jaka była wina Simona w tym golu eksperci? :P Sam na sam, prawie to obronił, a Wy na nim psy wieszacie. Pierwszy gol jasne - błąd, ale tutaj nic więcej nie mógł zrobić.
2
Teraz DJ bezpiecznie poczekał haha xd kabarecik troch. Yamal już trochę markowe ma te zagranie zewniakiem.
0
Bez głowy kompletnie przy tych atakach gramy, tyle możliwości podania a wybierają najgorzej
2
No i powiedzcie mi że przewracanie się nie pomaga w wywalczeniu faulu... Teraz Fermin kopnięty w noge, gdyby się wywrócił to byłby faul.
0
Łokieć w tył głowy a komentatorzy udają że nie widzą?
0
Siadła trochę gierka i doping, gola potrzeba żeby ich rozbudzić znowu
0
Co się stało z Kounde :(
10
Haha a DJ już muzę odpalił xd
2
@karci0 Najstarszy żyjący socio
0
Yamal trochę chce błyszczeć na siłę póki co :P ale niech próbuje, w końcu coś wyjdzie
0
Lewy już mógł mieć hat tricka :P
0
Ale ich niesie ten stadion i ta aura wokół otwarcia, zgnieciony zostanie Athletic
4
Piękny idealny scenariusz właśnie się ziścił!!! Przepięknie!!!!
1
Myślicie że jest na nich presja tego, kto pierwszy strzeli na CN?
1
Jak Lewy już mógł ładować pod ladę z tej sytuacji
2
Mam ciary, fajny moment
1
Dzisiaj proszę jeszcze tylko, żeby chłopaki pokazali Williamsowi Jego miejsce w szeregu i co stracił na tej gierce z klubem.