Czy według Was wrzucanie rac na boisko w ramach protestu, przy dobrym momencie zespołu jest dobre? Pomijając to, że ten zakaz wniesienia sektorówki był głupi. Troglodyci bardzo się oburzyli, jak stwierdziłem, że to prostackie. Kibice są po to żeby wspierać drużynę, a nie jej przeszkadzać. Protesty niech robią na ulicy a nie na stadionie w ważnym momencie meczu. Jak uważa La Rambla?
Jak zwykle na La Rambli, jeden koleś zrobił rajdzik z naszymi "orłami" i już go wszyscy w Barcy widzą, Laportę wzywają. Oglądacie w ogóle mecze Tottenhamu? :D Pamiętajcie, gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala. Nasza kadra to żaden wyznacznik.
@Adi123456789 Dodać do R10 motywację i zaangażowanie CR7 czy Roberta... nie było by co zbierać, przecież on by zniszczył wszystkich i wszystko. Nie ma co propsować takiego zachowania, imprezy, alkohol, dziewczyny, ale z drugiej strony chłop przez lata swojej świetności dał nam tyle uśmiechu, że każdy o tym zapomina.
@alone49 Na miękko Etoo jest do łyknięcia w tym sezonie, tylko musiałby podtrzymać formę do samego końca. :P 23 gole we wszystkich rozgrywkach to nie jest jakoś dużo.
@Barcanajlepszyteam Ludzie mu dbają o interesy i pieniądze, samym szacunkiem niczego nie ugra. Messi się nie nadaje na żadnego dyrektora sportowego i tyle.
@directedbyfcb Taaa, Messi ze swoim aspergerem jako dyrektor sportowy, gdzie funkcja wymaga dobrych relacji społecznych i poruszaniu się wśród agentów i ludzi piłki. Jasne!
Mecz Bilbao: Krecidło użył słowa "Gwiazdor Bilbao" w odniesieniu do Nico jakieś 30 razy Mecz Barcy: Yamal gwiazdor Barcy... W święta będą chyba prezenty roznosić.
4
Czy według Was wrzucanie rac na boisko w ramach protestu, przy dobrym momencie zespołu jest dobre? Pomijając to, że ten zakaz wniesienia sektorówki był głupi.
Troglodyci bardzo się oburzyli, jak stwierdziłem, że to prostackie. Kibice są po to żeby wspierać drużynę, a nie jej przeszkadzać. Protesty niech robią na ulicy a nie na stadionie w ważnym momencie meczu.
Jak uważa La Rambla?
0
@mordini123 To nie kronikarski punkt widzenia tylko punkt widzenia Tomka Hajty
1
@kamiVeB Oczywiście że tak :D
5
I teraz taki Pietuszewski z ławki... ajjj szkoda.
1
@Sulimo Luźno 2:0 by mogło być :)
0
@L4ngusta Najszybciej - o Wirtzie tak mówiono, o Wernerze tak samo mówiono, mówiono tak o wielu zawodnikach i można tak wymieniać i wymieniać. :)
1
Jak zwykle na La Rambli, jeden koleś zrobił rajdzik z naszymi "orłami" i już go wszyscy w Barcy widzą, Laportę wzywają. Oglądacie w ogóle mecze Tottenhamu? :D Pamiętajcie, gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala. Nasza kadra to żaden wyznacznik.
0
@Deathwing112 O tym mówię :) Początek z wysokiego c a potem 75 minut obrony Częstochowy
0
Kiedy pierwsze niestety? Fajnie to wygląda, ciekawe na ile starczy siły. :)
1
To jest gol xD Jakbym widział Barce i Ferrana
14
@blakkudium Ale odklejka :D
2
Haha czyli z Armenią nie postrzela :P
2
@blakkudium Nawet w repce z karnego
2
Spokojnie, Cristiano powie, że ten mecz się nie odbył i dopiero ten z Armenią będzie miał znaczenie.
9
@Adi123456789 Dodać do R10 motywację i zaangażowanie CR7 czy Roberta... nie było by co zbierać, przecież on by zniszczył wszystkich i wszystko.
Nie ma co propsować takiego zachowania, imprezy, alkohol, dziewczyny, ale z drugiej strony chłop przez lata swojej świetności dał nam tyle uśmiechu, że każdy o tym zapomina.
0
@Batys Niedawno oglądałem :P
3
@MYTO Ani razu, jak kończyłem to z końcem umowy.
3
@vangoor Głównie o Niego chodzi w tej grafice przecież :P
2
@alone49 Na miękko Etoo jest do łyknięcia w tym sezonie, tylko musiałby podtrzymać formę do samego końca. :P 23 gole we wszystkich rozgrywkach to nie jest jakoś dużo.
9
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/580495073_1418590660270842_7115364514226808231_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=rAikgbKMjRIQ7kNvwGBPMGa&_nc_oc=Adl34uROlO3oKfw0yIrpw8LH20YmbaGVtRWD_J0-iVXpc5XWsBVDJAmAlaa38OHQ6_Y&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=XhiMfwYaeMjC93st_R56Zg&oh=00_AfiUr4lGFjRFX25FSxo3tmQSPGdtDgCVr8833DihbN3JGA&oe=691A428F
Gerard Martin 129 bramek a jest tylko obrońcą, przecież to jest GOAT!
1
@blakkudium Fede akurat się trzymał na udo już jakoś w 70 minucie.
0
@Barcanajlepszyteam Ludzie mu dbają o interesy i pieniądze, samym szacunkiem niczego nie ugra. Messi się nie nadaje na żadnego dyrektora sportowego i tyle.
4
@directedbyfcb Taaa, Messi ze swoim aspergerem jako dyrektor sportowy, gdzie funkcja wymaga dobrych relacji społecznych i poruszaniu się wśród agentów i ludzi piłki. Jasne!
3
Harry Kane albo Haaland latem. Laporcie nikt nie wybaczy jak Robert odejdzie i nikogo nie sprowadzi.
0
Bernal na Bilbao :P
2
Flick go nie chciał zdjąć to sędzia go zdjął w końcu xD
1
Mecz Bilbao: Krecidło użył słowa "Gwiazdor Bilbao" w odniesieniu do Nico jakieś 30 razy
Mecz Barcy: Yamal gwiazdor Barcy... W święta będą chyba prezenty roznosić.
1
Aspas dziś wylosował Jacka Góralskiego
0
@kuba154 Jak Lewy odejdzie to MUSZĄ ściągnąć jakiegoś napadziora, nie wybaczą im kibice kolejnego pustego okienka.
1
Olmo L4 znowu? xdJak tylko upada i się trzyma za nogę to już mam taki scenariusz w głowie.