@norbi77 Koleś to nagrywa, a ilu takich (nawet Twoich znajomych) w takie coś wierzy i w podobne rzeczy, ale się tym nie chwali w necie publicznie. Można się załamać. :) Ludzie głupieją z dnia na dzień.
Bad news! Pedri's absence will last from six to seven weeks. He will miss at least eight matches, including Chelsea and Atlético.
*The matches Pedri is expected to miss:
Elche (Suspended) Club Brugge Celta Vigo Athletic Club Chelsea Alavés Atlético Madrid Real Betis Frankfurt [Diario AS]
Przegrać sezon do końca roku? Potrzymajcie Flickowi notes... Jak my wyjdziemy z tego okresu jeszcze w walce o trofea to będę pod wrażeniem. Pedri to jest nasz silnik aktualnie.
@Tomason Tę akcję jako kolejną można podać tylko jako przykład tego co bardziej interesuje ludzi i polityków. Nie wałki, nie kradzieże polityków, nie przekręty. Nie ujowa sytuacja w kraju, wzrost cen mieszkań, tylko snusy, Berkowicz i inne duperele, nic nie wnoszące do zmierzania w kierunku dobrych zmian. Smutno się to z boku obserwuje dla postronnego człowieka po prostu, wystarczy mieć trochę oleju w głowie, żeby uważać to wszystko za patologię.
@Kasy Ale po co się tym grzać? Wiesz ile ludzi kradnie jednego dnia? Nawet jeżeli się pomylił albo zrobił to świadomie, co z tego? Przyznał się, zapłacił mandat, koniec sprawy. Teraz będą to przez miesiąc grzać i używać przy każdej możliwej sytuacji. Smutne jest tylko to, że poważni politycy też się w takie gierki bawią, nie tylko głupek Kowalski na facebooku... Powagę już dawno zatraciliśmy i wszystko jest rozgrywane jak w cyrku.
Berkowicz ukradł towar na 360 zł, cały internet zalany memami, Janusze z IQ 40 wszędzie spamują jakimiś żałosnymi obrazkami, nawet Tusk i inni wrzucają jakieś nieśmieszne tweety... Nasza polityka oraz poziom społeczeństwa szorują po dnie od spodu, władza kradnie, poprzednia też kradła, ale tematem nr 1 jest Berkowicz, który świadomie bądź nie ukradł towar w Ikei. Tu nigdy nie będzie dobrze, ludzi jarają jakieś żałosne sprawy a poważnymi sytuacjami nikt się nie przejmuje. Dziwne, że sprawa z kradzieżą wypłynęła akurat gdy jest głośno o działkach CPK. :)
Real Madrid TV attacks the referees of El Clásico: “Once again, the worst thing about yesterday was the refereeing, once again Real Madrid were harmed by the officials’ decisions.” [Mundo Deportivo]
Nie mają wstydu, nie mają honoru, niczego nie mają. Nawet po wygranej presje muszą nakładać. Ale to jest szambo bez dna.
@escarabajo La Rambla służy do dyskusji, szczególnie jeżeli chodzi o FC Barcelone więc też nie rozumiem czemu aż tak Cię to boli. Ćwiąkała to jeden z większych twórców, którzy nagrywają o La Lidze, Barcy i Realu więc nie dziwne, że ludzie na Jego temat rozmawiają.
@escarabajo Oglądam Tomka od długiego czasu, wiem, że ma ogromne pojęcie o piłce. Nagrywa te filmy po części też dla dyskusji, więc jeżeli nie piszę mu, że jest idiotą i go nie obrażam, tylko, że nie zgadzam się ze słowem deklasacja to chyba nic złego co?
@Roobo Jak zwykle typowe działania konfederacji. Napisać posta, skrytykować, prężyć muskuły w necie a potem zupełnie nic z tym nie zrobić. Tak jak Zajączkowska, tak samo Mentzen. Im nawet na głosowania nie chce się chodzić.
@Frimpong Totalna masakra 2-1, gdyby tylko uznali gola ze spalonego i Mbappe strzelił karnego było by 4-1, gdyby babcia miała wąsy... Deklasowac można 5-0 a nie 2-1. Wygrali byli lepsi ale to nie była żadna deklasacja bo Barca też miała sytuację jak Kounde czy Fermina, które mogła wykorzystać.
@culedawid Poza boiskiem Vinicious może sobie robić co chce, póki prezentuje się dobrze na boisku i nie robi pajacerki, prywatnie to Jego sprawa. Nikt mi nie powie, że Yamal się tak samo na boisku zachowuje jak Vini, bo byłym pierwszy, którego by to irytowało tak jak z Albą na przykład.
@Gibbon_FCB Nie ma nawet co tu porównywać. Yamal na boisku nie drze japy na każdego i o wszystko, nie prowokuje, nie zaczepia. Vinicious jest paskudny, typ pokroju Alby irytujący swoim zachowaniem na boisku. To, że Yamal tam sobie post wstawi w necie nijak ma się do robienia z Siebie pajaca na boisku.
@SeWo77 No nic z tego, ale chociaż miał jaja, nie mydlił oczu, że wszystko super posędziował. Zapewne wyciągną konsekwencje i trochę sobie odpocznie, a w Hiszpanii za podobny błąd w nagrodę dostajesz klasyk.
Frankowski chociaż przyznał się, że popełnił błąd, w Hiszpanii potem szef komitetu sędziowskiego chwali sędziego, że dobre decyzje podejmował. Różnice. :)
@BARCA1899Messi Dam sobie uciąć obie ręce, że w drugą stronę nam by gola anulowali w takiej samej sytuacji, i dali im karnego jakby Araujo tak wjechał w plecy Mbappe. Słabo zagraliśmy, nie ma tu wymówek, ale jak zwykle niesmak pozostaje po fikołkach sędziego.
Wszędzie narracja, że słabi jesteśmy, że przegraliśmy z lepszym, a znowu cisza o tych błędach na korzyść Realu. Faul na Cubarsim, faul na Araujo, dwie kluczowe decyzje zmieniające wynik meczu, ale o tym się nie mówi, to niedobra jest!
4
@norbi77 Koleś to nagrywa, a ilu takich (nawet Twoich znajomych) w takie coś wierzy i w podobne rzeczy, ale się tym nie chwali w necie publicznie. Można się załamać. :) Ludzie głupieją z dnia na dzień.
0
@directedbyfcb 2 grudnia gramy z Atletico więc nie wiem o czym mówisz :P
1
Bad news! Pedri's absence will last from six to seven weeks. He will miss at least eight matches, including Chelsea and Atlético.
*The matches Pedri is expected to miss:
Elche (Suspended)
Club Brugge
Celta Vigo
Athletic Club
Chelsea
Alavés
Atlético Madrid
Real Betis
Frankfurt
[Diario AS]
Przegrać sezon do końca roku? Potrzymajcie Flickowi notes... Jak my wyjdziemy z tego okresu jeszcze w walce o trofea to będę pod wrażeniem. Pedri to jest nasz silnik aktualnie.
0
Inter De Valdemoro płaci rachunek za Real
5
@FcPortoFan1999 W lidze byliśmy, potraciliśmy jesienią tyle głupich punktów, że wszyscy już spisywali sezon na straty.
1
@Doren01 Ciężko o celniejsze określenie czasów w jakich teraz żyjemy.
1
@Tomason Tę akcję jako kolejną można podać tylko jako przykład tego co bardziej interesuje ludzi i polityków. Nie wałki, nie kradzieże polityków, nie przekręty. Nie ujowa sytuacja w kraju, wzrost cen mieszkań, tylko snusy, Berkowicz i inne duperele, nic nie wnoszące do zmierzania w kierunku dobrych zmian. Smutno się to z boku obserwuje dla postronnego człowieka po prostu, wystarczy mieć trochę oleju w głowie, żeby uważać to wszystko za patologię.
1
@Kasy Ale po co się tym grzać? Wiesz ile ludzi kradnie jednego dnia? Nawet jeżeli się pomylił albo zrobił to świadomie, co z tego? Przyznał się, zapłacił mandat, koniec sprawy. Teraz będą to przez miesiąc grzać i używać przy każdej możliwej sytuacji. Smutne jest tylko to, że poważni politycy też się w takie gierki bawią, nie tylko głupek Kowalski na facebooku... Powagę już dawno zatraciliśmy i wszystko jest rozgrywane jak w cyrku.
27
Berkowicz ukradł towar na 360 zł, cały internet zalany memami, Janusze z IQ 40 wszędzie spamują jakimiś żałosnymi obrazkami, nawet Tusk i inni wrzucają jakieś nieśmieszne tweety... Nasza polityka oraz poziom społeczeństwa szorują po dnie od spodu, władza kradnie, poprzednia też kradła, ale tematem nr 1 jest Berkowicz, który świadomie bądź nie ukradł towar w Ikei. Tu nigdy nie będzie dobrze, ludzi jarają jakieś żałosne sprawy a poważnymi sytuacjami nikt się nie przejmuje. Dziwne, że sprawa z kradzieżą wypłynęła akurat gdy jest głośno o działkach CPK. :)
1
@Esteban_ Skoro sama La Liga nic sobie z tym nie robi to po co jeszcze się mieszać? Dużo lepiej Barca robi milcząc.
11
Real Madrid TV attacks the referees of El Clásico: “Once again, the worst thing about yesterday was the refereeing, once again Real Madrid were harmed by the officials’ decisions.” [Mundo Deportivo]
Nie mają wstydu, nie mają honoru, niczego nie mają. Nawet po wygranej presje muszą nakładać. Ale to jest szambo bez dna.
0
@escarabajo Wyżej Ci opisałem jakie.
0
@escarabajo La Rambla służy do dyskusji, szczególnie jeżeli chodzi o FC Barcelone więc też nie rozumiem czemu aż tak Cię to boli. Ćwiąkała to jeden z większych twórców, którzy nagrywają o La Lidze, Barcy i Realu więc nie dziwne, że ludzie na Jego temat rozmawiają.
7
@escarabajo Oglądam Tomka od długiego czasu, wiem, że ma ogromne pojęcie o piłce. Nagrywa te filmy po części też dla dyskusji, więc jeżeli nie piszę mu, że jest idiotą i go nie obrażam, tylko, że nie zgadzam się ze słowem deklasacja to chyba nic złego co?
0
@Frimpong +1 Air force 1 są szyte i trzymają mi dwa sezony na luzie.
1
@Roobo Jak zwykle typowe działania konfederacji. Napisać posta, skrytykować, prężyć muskuły w necie a potem zupełnie nic z tym nie zrobić. Tak jak Zajączkowska, tak samo Mentzen. Im nawet na głosowania nie chce się chodzić.
3
Przy następnym 4-0 czy 5-0 Real powinien rozwiązać klub, jeżeli 2-1 to deklasacja na każdej płaszczyźnie.
3
@Frimpong Totalna masakra 2-1, gdyby tylko uznali gola ze spalonego i Mbappe strzelił karnego było by 4-1, gdyby babcia miała wąsy... Deklasowac można 5-0 a nie 2-1. Wygrali byli lepsi ale to nie była żadna deklasacja bo Barca też miała sytuację jak Kounde czy Fermina, które mogła wykorzystać.
0
@culedawid Poza boiskiem Vinicious może sobie robić co chce, póki prezentuje się dobrze na boisku i nie robi pajacerki, prywatnie to Jego sprawa. Nikt mi nie powie, że Yamal się tak samo na boisku zachowuje jak Vini, bo byłym pierwszy, którego by to irytowało tak jak z Albą na przykład.
1
@Gibbon_FCB Nie ma nawet co tu porównywać. Yamal na boisku nie drze japy na każdego i o wszystko, nie prowokuje, nie zaczepia. Vinicious jest paskudny, typ pokroju Alby irytujący swoim zachowaniem na boisku. To, że Yamal tam sobie post wstawi w necie nijak ma się do robienia z Siebie pajaca na boisku.
0
@SeWo77 No nic z tego, ale chociaż miał jaja, nie mydlił oczu, że wszystko super posędziował. Zapewne wyciągną konsekwencje i trochę sobie odpocznie, a w Hiszpanii za podobny błąd w nagrodę dostajesz klasyk.
15
@Kgorecki2500 10 lat już pracuję w handlu i ile razy człowiek musi się hamować to chyba nie da się opisać :P
0
Frankowski chociaż przyznał się, że popełnił błąd, w Hiszpanii potem szef komitetu sędziowskiego chwali sędziego, że dobre decyzje podejmował. Różnice. :)
4
@BARCA1899Messi Dam sobie uciąć obie ręce, że w drugą stronę nam by gola anulowali w takiej samej sytuacji, i dali im karnego jakby Araujo tak wjechał w plecy Mbappe. Słabo zagraliśmy, nie ma tu wymówek, ale jak zwykle niesmak pozostaje po fikołkach sędziego.
13
@Czyhrynski Trzyma ludzi po weekendzie jeszcze :D Odpuść im
6
@beter2 Yamal odpłynął, ale takim postem potwierdzasz, że Ty jeszcze bardziej ;p
8
@mmaciass One się do maka za ladę nie nadają, dlatego idą do polityki bo tam im większe głupoty gadasz tym lepiej.
3
@macio_944 Ma rację, pojechałem do Berlina na jeden dzień, głównie zjeść Ruyama i pozwiedzać. 6€ za takiego sztosa to jak za darmo.
3
Wszędzie narracja, że słabi jesteśmy, że przegraliśmy z lepszym, a znowu cisza o tych błędach na korzyść Realu. Faul na Cubarsim, faul na Araujo, dwie kluczowe decyzje zmieniające wynik meczu, ale o tym się nie mówi, to niedobra jest!
0
Karny powinien być, ale głupie przepisy z odbitą piłką