lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker I wszystkie prowadzone przez kościół
1
@Mazi Napisz wypracowanie, też chętnie przeczytam. Nie jestem jego wyborcą, ale się chętnie dowiem czegoś ciekawego
1
@Starrk W 2 tygodnie to ze 2 mieszkania można ogarnąć przy dobrych wiatrach
1
@Jakchcesz Trzebaby niedługo przejść po raz 4
6
@BorzyKrzys Nie mam żadnych badań, ale na Zandberga głosują chyba osoby (w tym ja), dla których priorytetem jest ochrona zdrowia i mieszkalnictwo. On naprawdę niewiele mówi o sprawach światopoglądowych. Ta uśmiechnięta, kolorowa lewica to raczej Biejat. Zandberg to lewica wkur*iona XD
Więc Trzaskowski myślący głównie o tym, jak zrobić gałę deweloperom i innym biznesmenom, oraz chcący zmniejszyć składkę zdrowotną, to nieszczególnie ten sam elektorat
0
@Eskel Zależy też po prostu od tego w co wierzysz
3
@kamiVeB Wyjęte z kontekstu, dokładnie powiedział:
"Najgorsze, co może być, to ten sam rząd, ten sam prezydent, z jednej partii, którzy tylko i wyłącznie słuchają jednej osoby w trudnych czasach. Nie ma gorszego scenariusza dla Polski"
Chodziło mu oczywiście o to, że Duda to długopis Kaczyńskiego, a on nie byłby długopisem Tuska. To pewnie nieprawda, ale po co manipulować?
0
@olejtm Czekają Już od dawna z tego co wiem
3
@Prorokk To cytat z Mourinho... Wyjmij kij
2
Komentarz usunięty
1
@PatrychoO Mi się bardziej kojarzy ze wszystkimi naiwniakami, którym się na serio teraz wydawało, że PoPis nie wygra XD
0
@Mezocyklon87 A nie jest tak, że emerytury do 30 tysięcy rocznie i tak nie podlegają opodatkowaniu?
0
@wawrzyn1 W exit pollach pyta się o wiek, wykształcenie itp
0
@D10SLEO Niby taki doktór a nie rozumie jak działają exit polle
0
Ale Denver dostaje na łeb :/
1
@JBgomeS Za parę dni już będzie mówił Eurokołchoz na Unię
1
@GTBTP Podejrzewam, że gdyby nie covid i wojna w Ukrainie, nic by się nie zmieniło xd
0
@kibic1899 Uważam, że ludzie za bardzo dramatyzują i przesadzają z tym gadaniem. Ale generalnie zgadzam się xd
0
@messi33 Większość ludzi nie chce zmian i to było oczywiste, kto myślał, że faktycznie w drugiej turze będzie ktoś inny jest naprawdę bardzo naiwny
0
@kibic1899 W zdanie "Wygrał/a .........., a przegrała Polska" pewnie możnaby wstawić dowolnego kandydata lub partię i byłaby to prawda
0
@La Pulgaa Widocznie chodzisz w miejsca, gdzie na nich nie głosują :D Dopiero wymiana pokoleniowa prawdopodobnie to zmieni, patrząc po wynikach wśród najmłodszych
1
@RinooniR Demon Copperhead
1
@VegetaPolska 5 nawet fajna, 6 mi w ogóle nie podeszła przez dziecinny i żenujący klimat
0
@Pawci023x Też tak myślę. Może kiedyś się skuszę, jak będę zdesperowany xd
1
@Pawci023x Sporo osób poznało tam drugie połówki, więc sens chyba mają. Ja osobiście nigdy nie uzywałem. Bardziej chodziło mi o to, żeby nie utrzymywać na siłę związku, który nie jest dobry i nie ma przyszłości. Na to szkoda czasu i psychiki. I to wiem z doświadczenia :D
1
@PatrychoO Vagner Love?
0
@SelloutCrowd Sztuczny katarski twór, ale na miarę naszych możliwości XD Do tego często grają paskudnie
0
@Bilon87 No właśnie, np Polacy nie głosują na Izrael ze względów politycznych
0
@tomek8756 Jedna z najpiękniejszych kobiet na tym łez padole
0
@esem91 Prawem? Po prostu zostali zaproszeni tak jak Australia, kiedyś było też np. Maroko