0

@Pawlak1992 A to rolą Państwa Polskiego jest dbać, by było zainteresowanie katolicyzmem, dużo studentów seminarium i księży? Chyba to jest rola Watykanu i zaangażowanych katolików, więc niech się tym zajmują bez udziału publicznego systemu edukacji.

1

@Kgorecki2500 Łatwo i szybko, studiowałem turystykę i rekreacje. Wymyśliłem sobie temat licencjatu "Turystyka kulinarna w Tajlandii", więc nie musiałem za bardzo uważać na plagiat, gdyż korzystałem wyłącznie ze źródeł anglojęzycznych, które sam tłumaczyłem.
Ale gdybym hipotetycznie pisał np magisterkę (na którą nie poszedłem) o czymś, co mnie niezbyt interesuje, to pewnie byłoby dużo trudniej i wolniej xd

6

@Trojanek23 Tak, ja w pełni świadomie. Dziękuję za troskę i pozdrawiam.

1

@Kgorecki2500 Znalazłem odpowiedź Marszałka: "Nie wycierajcie sobie mną gęby złodziejskie ku*wy, nie żyję od 90 lat"

0

@Goralkov Akurat np. w Polsce każdy jest ekspertem od wszystkiego, zależy czego sytuacja wymaga. A na Rambli to już w ogóle

0

@Deraxium Przecież wiadomo, że na 99% w drugiej turze będą oni, bo mają obaj co najmniej 20% betonowych wyborców. A poparcie pozostałych kandydatów jest bardziej rozbite. Ja głosuję na Zandberga w pierwszej turze, a nie uważam by miał szansę na więcej niż 5%.

0

@Faro A większość tutaj zachwycona Alvarezem, który jest jeszcze niższy

2

@Faro No, ja uważam, że bardzo by się przydał. Trzeba powoli dać odpoczywać Lewemu coraz częściej

0

@PW27 Pis i po to praktycznie to samo, tylko jedni mają zamordystyczno-konserwatywną otoczkę a drudzy postępowo-unijną. W drugiej turze można sobie wybrać, jaką elewację ktoś woli. A w środku zapuszczona rudera tak czy siak xd

0

@Faro On to 9, z braku laku czasem gra niżej. Ale nie na skrzydle

4

@neymarjr_143 Podpisuje się obiema rękami. Ja mam 28 lat, i nie trawię tego, żeby ktoś mi mówił jak mam się nosić XD a co dopiero 17letniemu dzieciakowi

7

@Alex1995 W pierwszej głosuję na Zandberga, w drugiej na Trzaskowskiego

4

@Starrk I pomijamy to, jakie to chore, że przed kobietą ukrywano informacje i uniemożliwiano jej podjęcie decyzji wcześniej.

0

@MessiSuarezNeymar Nadawałbyś się na debatę prezydencką, też nie lubisz się odnosić do tematu

0

@Zoker Pomijając, że uważam to za dość dyskusyjne, skoro chyba niespełna 30% osob chodzi regularnie do kościoła, to co z tego?

W jaki sposób nie jest to faworyzowaniem, skoro publiczna szkoła, czyli państwo, pomaga tworzyć kolejnych wyznawców tej religii? Religioznawstwo to byłoby co innego, gdzie uczniowie uczyliby się o różnych religiach. Uważam, że państwowe instytucje nie powinny brać w tym w ogóle udziału i zachowywać neutralność.

0

@Pawlak1992 Ale religia w szkole nie jest obowiązkowa, więc ma znaczenie, że mało kto chce chodzić. Przy innych przedmiotach nie ma to żadnego znaczenia. Większości osób "nie przyda" się zarówno religia, jak i chemia, fizyka, biologia. Ale jednak chyba chcemy mieć ludzi, którzy cośtam wiedzą na różne tematy. Ja nie chcę religii w państwowej szkole, bo uważam to za niesprawiedliwe faworyzowanie jednego wyznania.

1

@MessiSuarezNeymar Chodziło mi o to, że chłop napisał coś o Nawrockim, a Twoja odpowiedź to coś o Trzaskowskim. Do oryginalnego tematu nie odnosisz się w ogóle. Jak chcesz napisać koniecznie coś o nim, to zawsze możesz założyć nowy wątek. Żenujące to jest.

1

@MessiSuarezNeymar A coś w temacie?

3

@Commando Gospodarczo pis i po to praktycznie to samo, różni się tylko otoczka

2

@arasz1819 Jedyny wiarygodny sondaż

5

@Michael24 Mentzen, według badań ma największe szanse na pokonania Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze

1

@KamQiX Ale oryginalny pad od Xboxa na promocji kosztuje jakieś 170-180 zł a za 199 zawsze gdzieś jest dostępny. Z tydzień temu kupiłem na allegro białego za 169

0

@lucca87 Ja Pacers, jakoś lubię tą drużynę. Ale chciałbym ich w finale z Denver.

2

@kamiVeB No jest czas na zmiany. Ale w drugiej turze pewnie będzie Trzaskowski i Nawrocki, więc nie bardzo wiem co chcesz właściwie przekazać. Przecież wiadomo, że jeden i drugi zły. Ale innego wyboru już nie będzie.

3

@A4ron Najwyraźniej Korwin nauczył ludzi, że centrum to lewactwo, a socjaldemokracja to komunizm.

1

@Konradowskyy Whiskey Myers, Stuck on Planet Earth

1

@Astad Bo instynkt zemsty jest w człowieku naturalny i bardzo trudno się go pozbyć?

0

@xVENUMx Opel Astra K, Peugeot 308 SW, Renault Megane IV, Fiat Tipo. Za 40k są z okolic 2017-2019 roku

1

@MessiForeverTheBest XDDD znowu to samo

0

@Kgorecki2500 A temu trochę dalej, że ma fajną fryzurę. Kozacka tonsura

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?