1

@BorzyKrzys Każdy kraj ma wady i zalety. Tu wymieniono same zalety. Słyszałem, że Czesi masowo wierzą w horoskopy i inne tego typu pierdoły, ale uważam to za o wiele mniej szkodliwe.

1

@Prorokk No i właśnie dlatego mówię, że tu nie ma reguły. Tobie mogą nie robić różnicy, a komuś innemu już tak. Przynajmniej ja tak rozumiem te "sorty", że o to chodzi w tym określeniu. Może chodziło o coś innego. Ja też nic do tego nie mam.

0

@Prorokk Zależy jak na to patrzeć. Prostytutkę stojącą przy drodze i obrabiającą tirowców i jakichś meneli za 50 zł a "ekskluzywna" za parę koła za noc można jednak uznać za inny stopień "upodlenia". Można wrzucać wszystko do jednego wora, a można nie wrzucać. Jak kto woli.

3

@zuang1995 A w jaki sposób prostytutka obiektywnie robi komuś krzywdę? Nie wg Twoich gadek o honorze, moralności i pójściu na łatwiznę. Tylko obiektywnie. Porównywanie jej do zabójcy jest absurdalne.

1

@Pawlak1992 Nie widzę większej różnicy pomiędzy zjawiskami, ale jak obcy ludzie wybierają taką drogę życia to nie mam z tym żadnego problemu. Nic mi do tego.

1

@July_6_BcN Tak, jesteśmy w Londynie w środku sektora

1

@MessiForeverTheBest 2x bardziej męski niż hetero

1

Nie ma bardziej męskiego sposobu na spędzenie wieczoru niż wspólne krzyczenie i ocieranie się o kilkuset półnagich chłopów

0

@michal26 Nie wiem czy tutaj ktoś tak mówił, to żart debatowy :D Tam sam Mentzen o nich mówił przy każdej możliwej okazji

0

@messi33 Arsenal, bo to mój drugi ulubiony klub po Barcy. Mecz zgodowy w finale :D

2

@Mns21 Oprócz tych, które mówią, że Mentzen ma największe szanse wygrać z Trzaskowskim w drugiej turze

0

@gumaz Pewnie z 10 lat temu

0

@BezglutenowyPedri Przecież KO dostało ponad 30% w 2023 i nadal ma koło 30 w sondażach, poparcie Trzeciej Drogi i Lewicy spadło od tamtych wyborów, niewielka część przeszła na Trzaskowskiego. Wszystko jest tak jak "powinno".

3

@BezglutenowyPedri Tak, to naprawdę tak zaskakujące, że kandydat obecnie rządzącej partii wygrywa w sondażach? Kto miałby go wyprzedzić?

0

@MesQueUnClub_87 Für Deutschland

0

@Sulimo Bardziej dla siebie bo już nic nie było widać

0

@FcPortoFan1999 A ja nie, bo wolę by jeden typ nie decydował o wszystkim w stylu Trumpa. Uważam obecne kompetencje prezydenta, czyli blokowanie wprowadzania ustaw za aż zbyt duże. Zostawiłbym mu tylko funkcję reprezentacyjną. W ogóle mam wrażenie, że już kiedyś o tym gadaliśmy :D

1

@Pawlak1992 Ludzie bogaci od dziecka i tak nie wiedzą jak wygląda standardowe "dorosłe życie". Ich życie rządzi się swoimi prawami.

0

@FcPortoFan1999 Ja akurat bym wolał, żeby prezydent nie mógł wetować ustaw, więc dla mnie minus xd

0

@FcPortoFan1999 Braun chciałby przejść na system prezydencki z tego co kojarzę

4

@Jakchcesz Chęć bycia "oświeconą mniejszością" to ogólnie rak dzisiejszych czasów XD

1

@Batys Yes we can't

0

@Ojciec5tkidzieci To samo mówił niedawno jakiś pisowiec albo konfederata tylko w drugą stronę. Że jeśli wygra Nawrocki/Mentzen to będzie rządowy zamach stanu i siłowe obalenie prezydenta. Aż nie wiadomo któremu panikarzowi wierzyć XD

3

@SelloutCrowd Ostatni raz się tak zdziwiłem jak otworzyłem chlebak i był tam chleb

1

@blakkudium Tymczasem strzały celne: 3-6. Bezczelny typ

3

@ranger3120 Jak zwykle, męczą strasznie

0

@adamek20151 Ja się o tej porze przygotowuję już tylko na wstanie jutro rano do roboty

4

@TR3YWAY Chryste Panie co za pier*olenie. Prawie tak głupie jak usprawiedliwianie swoich złych zachowań nieodpowiednią fazą księżyca i ustawieniem planet.

0

@Romario87 Byłem po prostu ciekaw skąd to skopiowałeś :D Nie zamierzam Cię nazywać w żaden sposób, co uważam to już inna sprawa

0

@Romario87 Bo jestem ciekaw źródła tych przemyśleń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?