lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@QQL5 Sejm The Game tak jak napisał
0
@lajcior Nigdy nie grałem w CSa i nie oglądałem ale myślę, że da sobie radę. Trzeba wierzyć w ludzi.
0
@Astad Ze względów bezpieczeństwa mam konto tylko na La Rambli, hasło ustawił i zna tylko mój zaufany przyjaciel i za każdym razem jak wchodzę to on mi wpisuje
3
@mrboom "nie wiedzieć czemu" XD
0
@Romario87 Sam wymyślasz te rzeczy?
1
@MessiForeverTheBest Ewentualnie "slogan wiecowy"
6
@RosjaninBut "Całość funkcjonuje pod nazwą „Blacked Warsaw”, czyli "Zaczernić Warszawę"." XDDD
To chyba po prostu nawiązanie do strony z pornosami tego typu.
0
@KrychaFCB Usunąłem wcześniej komentarz bo mi się przypomniało o co chodzi :D Dzięki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michal26 Czyli w poprzednim sondażu Zandberg miał 0,63? XD
3
@Eklerek witam chyba nigdy
0
@GTBTP
W oryginalnym poście jest cały opis sytuacji
1
@Barca_Big_Moment Dodajmy Bayern, który już raz został przez nas w tym sezonie rozniesiony
0
@wojopancer Gdybyśmy grali pierwszy mecz na wyjeździe, to pewnie Borussia nie grałaby w ten sam sposób
0
@Gitarkafcb To chyba umowa o dzieło.
0
@sebasarna Weź płać godnie swoim pracownikom Januszu
0
@SKeita Ja akurat w tv w ostatnich miesiącach oglądałem tylko mecze i debaty ;)
3
@ViscaelBarca2007 Na szybko patrząc ostatni mecz, w którym Pedri nie wyszedł w podstawowym składzie to 25 września, wygrana 1-0 z Getafe. Pedri wszedł pod koniec.
0
@Kengo zaje*isty film, muszę kiedyś obejrzeć znowu pierwszą trylogię :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Criss18Barca Nienawidzę współczesnego dziennikarstwa. Wczoraj już to było tu dementowane.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15518235
0
@PaPo No pewnie to prawda. I dla mnie to obrzydliwe.
0
@Kgorecki2500 @SKeita opinia?
0
@tadzik447 U mnie akurat dzisiaj jest dość chłodno i pada, przydała się. Oczywiście taka lekka, nie zimowa
3
@Criss18Barca Ja uważam teraz którą zabrać do roboty bo pogoda jakaś taka niepewna
0
@QQL5 6,8 jakoś
0
@4drian0 Jaram się umiarkowanie, zawsze się odbijałem od tej gry. Może ta wersja mnie przekona
2
@ObiwanKenobi Zarzuty nielojalności wobec rządu i nieładnego zachowania to żadne zarzuty. Może po prostu nie chcą zamknąć mordy i robić co pan tusk karze
0
@Kasy Wziął przykład z Korwina o Unii Europejskiej, wspaniały wzór
2
@GeneralXavi Może to po prostu więzienie dla imigrantów XD Od razu do paki w ramach profilaktyki