2

@QQL5 Sejm The Game tak jak napisał

0

@lajcior Nigdy nie grałem w CSa i nie oglądałem ale myślę, że da sobie radę. Trzeba wierzyć w ludzi.

0

@Astad Ze względów bezpieczeństwa mam konto tylko na La Rambli, hasło ustawił i zna tylko mój zaufany przyjaciel i za każdym razem jak wchodzę to on mi wpisuje

3

@mrboom "nie wiedzieć czemu" XD

0

@Romario87 Sam wymyślasz te rzeczy?

1

@MessiForeverTheBest Ewentualnie "slogan wiecowy"

6

@RosjaninBut "Całość funkcjonuje pod nazwą „Blacked Warsaw”, czyli "Zaczernić Warszawę"." XDDD

To chyba po prostu nawiązanie do strony z pornosami tego typu.

0

@KrychaFCB Usunąłem wcześniej komentarz bo mi się przypomniało o co chodzi :D Dzięki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 Czyli w poprzednim sondażu Zandberg miał 0,63? XD

3

@Eklerek witam chyba nigdy

0

@GTBTP



W oryginalnym poście jest cały opis sytuacji

1

@Barca_Big_Moment Dodajmy Bayern, który już raz został przez nas w tym sezonie rozniesiony

0

@wojopancer Gdybyśmy grali pierwszy mecz na wyjeździe, to pewnie Borussia nie grałaby w ten sam sposób

0

@Gitarkafcb To chyba umowa o dzieło.

0

@sebasarna Weź płać godnie swoim pracownikom Januszu

0

@SKeita Ja akurat w tv w ostatnich miesiącach oglądałem tylko mecze i debaty ;)

3

@ViscaelBarca2007 Na szybko patrząc ostatni mecz, w którym Pedri nie wyszedł w podstawowym składzie to 25 września, wygrana 1-0 z Getafe. Pedri wszedł pod koniec.

0

@Kengo zaje*isty film, muszę kiedyś obejrzeć znowu pierwszą trylogię :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Criss18Barca Nienawidzę współczesnego dziennikarstwa. Wczoraj już to było tu dementowane.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15518235

0

@PaPo No pewnie to prawda. I dla mnie to obrzydliwe.

0

0

@tadzik447 U mnie akurat dzisiaj jest dość chłodno i pada, przydała się. Oczywiście taka lekka, nie zimowa

3

@Criss18Barca Ja uważam teraz którą zabrać do roboty bo pogoda jakaś taka niepewna

0

@QQL5 6,8 jakoś

0

@4drian0 Jaram się umiarkowanie, zawsze się odbijałem od tej gry. Może ta wersja mnie przekona

2

@ObiwanKenobi Zarzuty nielojalności wobec rządu i nieładnego zachowania to żadne zarzuty. Może po prostu nie chcą zamknąć mordy i robić co pan tusk karze

0

@Kasy Wziął przykład z Korwina o Unii Europejskiej, wspaniały wzór

2

@GeneralXavi Może to po prostu więzienie dla imigrantów XD Od razu do paki w ramach profilaktyki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?