lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY
To ty chyba masz jakies problemy ze zdrowiem bo nadmiernie sie pocisz albo za duza nadwaga
4
krzyż na drogę Judaszu, nigdy nie będziesz Cules
0
@FCB24
no właśnie beton ocenia zawodnika przed jego pierwszym meczem
ale czego oczekiwać jak duża część społeczeństwa ma problem z logicznym myśleniem
6
Raphinha, Paulinha
widzę nic betony z La Rambli nie uczą się, nie wyciągają wniosków
ja za Gordona trzymam mega kciuki i oby wniósł to co oczekuje od niego Flick:) zresztą Kompany też go chciał
ale la Rambla zna się lepiej niż Flick, Kompany czy Deco - pamiętny przykład Luis Diaz sprzed roku xD
0
@LukaszFan
40 mln to może kosztować Munoz jak widać co w europejskiej piłce nic nie znaczy na razie
ani Fermin ani Gavi nie będą biegać na skrzydle
0
@ShawnC
nie zagrał tu nawet meczu a już widzę osądzony xD
przeciętniak podstawowym skrzydłowym w Anglii nieźle
3
Gordon
nie ma to jak ocenianie piłkarza po jednym meczu
la rambla nigdy nie zawodzi
Raphinha też miał się nie nadawać u nas:)
0
ludzie chyba tu zatrzymali się w 2010 roku
za el Kroupi wołają 100 mln EUR i pewnie za 90-100 pójdzie
za 150 mln nie uzupełni się całego składu czy obrony, chyba że trafi ci się zawodnik bez kontraktu albo piłkarze po prostu przeciętni
poza tym Alvarez pisze 135 a 150 ze zmiennymi
0
@olejtm
jakiego napastnika za 30 mln? Braithwaite czy Boateng bądźmy poważni w Barcelonie powinni grać najlepsi piłakrze
1
A w nocy Argentyna:) fo boju Albicelestes:)
1
szkoda że w nocy mecz Argentyny:) mam nadzieję że chociaż oni mocna zaczną turniej i wygrają:)
0
@draxidox
przecież jest trochę takich firm co chcą dać fajne benefity pracownikom
Oshee np. widziałem mają Mercerdesy:)
u mnie Audi we flocie:) sam dostałem Q3:)
0
@Kgorecki2500
Pewnie ze teoretycznie powinni i zgrali slabo. Za wolno. Ale zasadniczo ten wynik nic nie zmienia i nie znaczy bo liczy sie caly turniej.
Jak poprawia gre to sadze ze beda mega grozni.
Ja jednak nie jestem zwolennikiem de la fuente i sadze ze skozystal on na Euro bardziej z formy i pilkarzy jakich ts teprezentacja ma, ae sam niewiele daje.
Dlatego chcialbym tu widziec Guardiole.
Mimo wszystko licze ze Hiszpania poprawi gre i osiagnie sukces:)
0
@Kgorecki2500
kompromitujące to są takie wypowiedzi jakby słyszał kogoś kto futbolu nie ogląda
w 2022 roku wygrali na początek z Kostaryką 7-0 co było potem możesz sprawdzić - słabli z meczu na mecz
w 2010 - zaczęli od porażki aby potem zdobyć MŚ
w 2022 roku - uwaga Argentyna też zaczęła turniej od porażki:)
nie wiem jak teraz będzie ale dla mnie ani to kompromitacja ani nic znaczącego, spokojnie mogą wygrać 2 kolejne mecze
wyglądali jednak trochę za powolnie i ospale, czy się rozkręcą nie wiem, ale do kompromitacji to jeszcze daleka droga a de la fueta fakt wg mnie kompletnie nie trafił z koncepcją na tak zamkniętego rywala
0
ktoś wie co to za podkład muzyczny jest jak zespoły wychodzą na murawę? fajnie pasuje do oprawy meczu i z czymś mi się kojarzy
0
@Seledynowy
i bardzo dobrze bo skład wystawił na zamkniety zespół tragiczny
ogólnie mam wrażenie że on sukcesy zawdzięcza Yamal, Nico i Pedri, ale obym się mylił
1
Hiszpania
wczoraj zawiodła zagrała za wolno, bez werwy ale po pierwszym meczu ciężko weryfikować jak to dalej pójdzie, w 2022 zaczęli od 7-0 z Kostaryką a potem było jak było, znowu w 2014 zaczęli od porażki a potem też wiadomo jak było:)
na pewno de la Fueta zawiódł bo na zamknięty zespół powinien grać i Pedro Porro i Munez czy Baena aby bardziej na bokach rozszerzyć tą grę bo wiadomo że Cape Verde będzie się zamykać
Fabian Ruiz to też porażka i powinien być Olmo od początku
do dziś nie wiem czemu broni Simon jak mają Raya i J.Garcia
i ani Simon, ani Fabian Ruiz ani Llorente nie nadają się do pierwszego składu
0
@Kapitan9
teraz nic się nie będzie działo z Alvarez bo jest mundial i to normalne, przede wszystkim ważna będzie wola samego zawodnika bo jak postawi na swoim to go sprzedadzą w końcu ale Barcelona też musi bardziej 120-130 mln wyłożyć
Alvarez pasowałby tu idealnie a w tym śmiesznym Atletico się marnuje ale zobaczmy jak będzie ostatecznie
0
@Erykosss
Z chelsea też ma szanse na trofea z Xabim
ja tam mu powodzenia nie życzę
zdrajca a nie Cules
1
@mrboom
udanego wypoczynku, piekne miejsce:)
ja juz po pierwszym urlopie w Turcji:) - pod dzieciaki i zone
a pod koniec wakacji kolejny tydzien i polskie gory- cos pode mnie bardziej:) ale dzieci tez coraz bardziej lubia:)
0
transfery 2026
oby po mundialu szwagry ogarnęły tą 9 bo potrzebne są wzmocnienia
miało być mocne lato 2026 bo kolejne ma być słabsze a na razie trzeba czekać, fajnie że przyszedł Gordon bo to duże wzmocnienie
ale Cancelo na stałe i 9 to mus:)
1
Cucurella
to co koleś odwalił jako wychowanek to głowa mała
po takim czymś ciężko nazywać go cules
i jeszcze koleś urodził się tu blisko Barcelony
niezły judasz
0
Dzis turniej rozpoczyna Holandia:) jrdna z moich ulubuonych reprezentacji:) brakuje ataku niestety bo reszta dojezdza:)
Ale moze stefa medalowa mozliwa:)
Po zwyciestwo:)
A jutro Hiszpania tez o ludzkiej porze:)
0
Jak Cucurella przejdzie do Realu to niezly z niego wychowanek.
Krzyz na droge
1
@HarveySpecter
Postaram sie obejtzec chociaz pierwsza polowe;) oby Brazylia:)
0
@Encore
Vinicius Raphinha, Gabriel i Marquinhos - 4 pilkarz z 11 ktorych smialo mozna nazwac jedni z nsjlepszych na tej pozycji na swiecie
Dodaj do tego solidna pomoc z zmiennikow jak Martinelli, Igor Thiago czy Rayan i masz TOP 6 kadr obecnie na swiecie
4
Ajax Amsterdam:)
Czeka nas nowe rozdanie. Dyretor Cruyff, Michel trenerem.
I chrapka na taie nazwiska jak Ter Stegen, Casado i Cebellos:)
Oby wreszcie zrobili porzsdne transfery bo to konieczne aby Ajax wrocil na szczyt w Holandii i na nalezne m8ejsce w Europie:)
2
Dzis wreszcie fajny meczyk:) oby Brazylia przypomniala sobie jak sie gra i ograla Maroko:)
Sklad maja cslkiem fajby z Vinicius, Raphinha, Gabriel, Marquinios czy Bruno Guimares oraz Igor Thiago:)
Do boju Brazylio:)
1
@Blantozaur
poza tym gra zespół i trener
w zeszłym roku wzięli TTA, Carreras, Huijsein, Mastantuono i jakoś sukcesów nie było
to samo Liverpool ze swoimi transferami z zeszłego roku
jest Gordon co już sam w sobie jest updatem względem Rashforda czyli już się wzmocniliśmy
Cancelo ma być na stałe
liczę mimo wszystko na 9 - Alvarez?, Guirassy?, Joao Pedro?
i Cucurella
taki trasnfery by nas sporo wzmocniły względem tego sezonu:)
0
@Bobo25
kojarzy mi się strasznie z Realem, Vinicius też ale Ancelotti jakoś go bardzo nie trawię ogólnie za całokształt
Vinicuus - jest mi po prostu obojętny