0

@TR3YWAY
To ty chyba masz jakies problemy ze zdrowiem bo nadmiernie sie pocisz albo za duza nadwaga

4

krzyż na drogę Judaszu, nigdy nie będziesz Cules

0

@FCB24
no właśnie beton ocenia zawodnika przed jego pierwszym meczem

ale czego oczekiwać jak duża część społeczeństwa ma problem z logicznym myśleniem

6

Raphinha, Paulinha

widzę nic betony z La Rambli nie uczą się, nie wyciągają wniosków

ja za Gordona trzymam mega kciuki i oby wniósł to co oczekuje od niego Flick:) zresztą Kompany też go chciał

ale la Rambla zna się lepiej niż Flick, Kompany czy Deco - pamiętny przykład Luis Diaz sprzed roku xD

0

@LukaszFan
40 mln to może kosztować Munoz jak widać co w europejskiej piłce nic nie znaczy na razie

ani Fermin ani Gavi nie będą biegać na skrzydle

0

@ShawnC
nie zagrał tu nawet meczu a już widzę osądzony xD

przeciętniak podstawowym skrzydłowym w Anglii nieźle

3

Gordon

nie ma to jak ocenianie piłkarza po jednym meczu

la rambla nigdy nie zawodzi

Raphinha też miał się nie nadawać u nas:)

0

ludzie chyba tu zatrzymali się w 2010 roku

za el Kroupi wołają 100 mln EUR i pewnie za 90-100 pójdzie

za 150 mln nie uzupełni się całego składu czy obrony, chyba że trafi ci się zawodnik bez kontraktu albo piłkarze po prostu przeciętni

poza tym Alvarez pisze 135 a 150 ze zmiennymi

0

@olejtm
jakiego napastnika za 30 mln? Braithwaite czy Boateng bądźmy poważni w Barcelonie powinni grać najlepsi piłakrze

1

A w nocy Argentyna:) fo boju Albicelestes:)

1

szkoda że w nocy mecz Argentyny:) mam nadzieję że chociaż oni mocna zaczną turniej i wygrają:)

0

@draxidox
przecież jest trochę takich firm co chcą dać fajne benefity pracownikom

Oshee np. widziałem mają Mercerdesy:)

u mnie Audi we flocie:) sam dostałem Q3:)

0

@Kgorecki2500
Pewnie ze teoretycznie powinni i zgrali slabo. Za wolno. Ale zasadniczo ten wynik nic nie zmienia i nie znaczy bo liczy sie caly turniej.
Jak poprawia gre to sadze ze beda mega grozni.
Ja jednak nie jestem zwolennikiem de la fuente i sadze ze skozystal on na Euro bardziej z formy i pilkarzy jakich ts teprezentacja ma, ae sam niewiele daje.
Dlatego chcialbym tu widziec Guardiole.
Mimo wszystko licze ze Hiszpania poprawi gre i osiagnie sukces:)

0

@Kgorecki2500
kompromitujące to są takie wypowiedzi jakby słyszał kogoś kto futbolu nie ogląda

w 2022 roku wygrali na początek z Kostaryką 7-0 co było potem możesz sprawdzić - słabli z meczu na mecz

w 2010 - zaczęli od porażki aby potem zdobyć MŚ
w 2022 roku - uwaga Argentyna też zaczęła turniej od porażki:)

nie wiem jak teraz będzie ale dla mnie ani to kompromitacja ani nic znaczącego, spokojnie mogą wygrać 2 kolejne mecze

wyglądali jednak trochę za powolnie i ospale, czy się rozkręcą nie wiem, ale do kompromitacji to jeszcze daleka droga a de la fueta fakt wg mnie kompletnie nie trafił z koncepcją na tak zamkniętego rywala

0

ktoś wie co to za podkład muzyczny jest jak zespoły wychodzą na murawę? fajnie pasuje do oprawy meczu i z czymś mi się kojarzy

0

@Seledynowy
i bardzo dobrze bo skład wystawił na zamkniety zespół tragiczny

ogólnie mam wrażenie że on sukcesy zawdzięcza Yamal, Nico i Pedri, ale obym się mylił

1

Hiszpania

wczoraj zawiodła zagrała za wolno, bez werwy ale po pierwszym meczu ciężko weryfikować jak to dalej pójdzie, w 2022 zaczęli od 7-0 z Kostaryką a potem było jak było, znowu w 2014 zaczęli od porażki a potem też wiadomo jak było:)

na pewno de la Fueta zawiódł bo na zamknięty zespół powinien grać i Pedro Porro i Munez czy Baena aby bardziej na bokach rozszerzyć tą grę bo wiadomo że Cape Verde będzie się zamykać

Fabian Ruiz to też porażka i powinien być Olmo od początku

do dziś nie wiem czemu broni Simon jak mają Raya i J.Garcia

i ani Simon, ani Fabian Ruiz ani Llorente nie nadają się do pierwszego składu

0

@Kapitan9
teraz nic się nie będzie działo z Alvarez bo jest mundial i to normalne, przede wszystkim ważna będzie wola samego zawodnika bo jak postawi na swoim to go sprzedadzą w końcu ale Barcelona też musi bardziej 120-130 mln wyłożyć

Alvarez pasowałby tu idealnie a w tym śmiesznym Atletico się marnuje ale zobaczmy jak będzie ostatecznie

0

@Erykosss
Z chelsea też ma szanse na trofea z Xabim

ja tam mu powodzenia nie życzę

zdrajca a nie Cules

1

@mrboom
udanego wypoczynku, piekne miejsce:)

ja juz po pierwszym urlopie w Turcji:) - pod dzieciaki i zone

a pod koniec wakacji kolejny tydzien i polskie gory- cos pode mnie bardziej:) ale dzieci tez coraz bardziej lubia:)

0

transfery 2026

oby po mundialu szwagry ogarnęły tą 9 bo potrzebne są wzmocnienia

miało być mocne lato 2026 bo kolejne ma być słabsze a na razie trzeba czekać, fajnie że przyszedł Gordon bo to duże wzmocnienie

ale Cancelo na stałe i 9 to mus:)

1

Cucurella

to co koleś odwalił jako wychowanek to głowa mała
po takim czymś ciężko nazywać go cules

i jeszcze koleś urodził się tu blisko Barcelony

niezły judasz

0

Dzis turniej rozpoczyna Holandia:) jrdna z moich ulubuonych reprezentacji:) brakuje ataku niestety bo reszta dojezdza:)
Ale moze stefa medalowa mozliwa:)
Po zwyciestwo:)
A jutro Hiszpania tez o ludzkiej porze:)

0

Jak Cucurella przejdzie do Realu to niezly z niego wychowanek.
Krzyz na droge

1

@HarveySpecter
Postaram sie obejtzec chociaz pierwsza polowe;) oby Brazylia:)

0

@Encore
Vinicius Raphinha, Gabriel i Marquinhos - 4 pilkarz z 11 ktorych smialo mozna nazwac jedni z nsjlepszych na tej pozycji na swiecie

Dodaj do tego solidna pomoc z zmiennikow jak Martinelli, Igor Thiago czy Rayan i masz TOP 6 kadr obecnie na swiecie

4

Ajax Amsterdam:)

Czeka nas nowe rozdanie. Dyretor Cruyff, Michel trenerem.

I chrapka na taie nazwiska jak Ter Stegen, Casado i Cebellos:)

Oby wreszcie zrobili porzsdne transfery bo to konieczne aby Ajax wrocil na szczyt w Holandii i na nalezne m8ejsce w Europie:)

2

Dzis wreszcie fajny meczyk:) oby Brazylia przypomniala sobie jak sie gra i ograla Maroko:)
Sklad maja cslkiem fajby z Vinicius, Raphinha, Gabriel, Marquinios czy Bruno Guimares oraz Igor Thiago:)
Do boju Brazylio:)

1

@Blantozaur
poza tym gra zespół i trener

w zeszłym roku wzięli TTA, Carreras, Huijsein, Mastantuono i jakoś sukcesów nie było

to samo Liverpool ze swoimi transferami z zeszłego roku

jest Gordon co już sam w sobie jest updatem względem Rashforda czyli już się wzmocniliśmy

Cancelo ma być na stałe

liczę mimo wszystko na 9 - Alvarez?, Guirassy?, Joao Pedro?

i Cucurella

taki trasnfery by nas sporo wzmocniły względem tego sezonu:)

0

@Bobo25

kojarzy mi się strasznie z Realem, Vinicius też ale Ancelotti jakoś go bardzo nie trawię ogólnie za całokształt

Vinicuus - jest mi po prostu obojętny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?