1

@Damiain
no szczególnie ta petarda po obrocie, aż żal że to nie wpadło zabrakło centymetrów

wtedy wiecej miejsca będą mieli inni:) będzie dobrze

4

Raphinha 2022/2023

31 meczów - 7 goli i 9 asyst? czy to mało? wg mnie bardzo dobrze ale znafcy La Rambli uważają że mało bo nie nazwya się Coman, Sane czy nawet słabszy Antiny, czy jakiś inny pilkarz co jest na niego hype

1

@joloskyy
dokładnie, podania tez mogą być piękne i artystyczne a przede wszystkim wymierne niż samo kiwanie dla kiwania

1

@Fake69 @FCB24

a to przyznają jakieś szczególne gole i punkty za nic nie wnoszące kiwanie czy bieganie?

jest efektywny ma gole i asysty i z tego się rozlicza skrzydłowego, a Raphinha ma bardzo duży wkład w poczynania ofensywne zespołu i to jest fakt

2

@Romario87
dokładnie:)

0

@Messibestplayerintheworld
nie wiem czy aż tyle zrobimy w 1 okienko

ale N'Dick, Gundogan, Amrabat + Vitor Roque sądzę że już dużo by dało

co do Kounde na PO też się dobrze prezentuje, zobaczymy na co będzie limit w płacach

0

@Messibestplayerintheworld
Możemy grac w takim systemie jak obecnie i na lewym skrzydle licze na Fati. Zmiennikiem dla Lewy moze być Ferran. Na PO pewnie będzie grał Kounde.

Owszem fajnie jakby przyszedł Vitor Roque ale wg mnie tych 3 panów to podstawa aby się wzmocnić.
Az takich dużych braków nie ma. 4 transfery i będzie bardzo git:)

3

Raphinha
Wielu go tu wyśmiewamy sle póki co według mnie gra dobry sezon:) i statystyki ma dobre

0

Wzmocnienie kadry w lato Gundogan, Amrabat i N'Dick to byłoby mistrzostwo w naszym wykonaniu:) bardzo licze na takie Wzmocnienie bo zespół mamy dobry ale potrzebna szersza kadra:)
Vamos Barcelona:)

0

@Kengo
też tak uważam że tak wyjdą bo Busi już wraca:)

0

@reloaded
też tak uważam zwłaszcza po powrocie do podstawowego ustawienia w obronie wtedy United już nie istniał

0

na rewanż wyjść Kounde-Araujo-Christensen-Balde i są szanse na awans

od razu po zmianie ustawienia na naturalne w obronie gra wyglądała dużo lepiej

pewna obrona to i dużo spokoju i pewności wyżej

0

@Medium
No i?
Nie obstawiałem sabotażu Xaviego i Alonso i Alba w obronie. Defensywa raczej nie bardzo się rotuje szczególnie ze obrona dobrze w poprzednich meczach funkcjonowała.
A ty się tak podnieciles że musiałeś osobny wątek zakładać? Bo jeden typ kilka godzin przed meczem nie wszedł? Z nieznanymi składami
Ale ty jesteś dziecko.
Lepiej się wyśpij przed szkołą.
Gratuluje super z ciebie kibic Barcelony

0

@mkord @FinNin

miałem dokładnie tak jak @FinNin podjechałem w sklepie podpięli fotelik i luz, w sumie od razu pasowało więc może nie zwracałem na to uwagi

przy fotelikach zwróciłbym jedynie uwagę na to jazdę tyłem szczególnie jak dziecko jest małe i tyle

0

@gontex
wiesz co, ja zasadniczo wiem że najlepiej aby do 3 -4 roku życia dziecko jeździło tyłem do kierunku jazdy i to jest udowodnione badaniami

kupowałem też najlepszy fotelik oraz skonfigurowałem auto tak aby z tyłu było jak najbardziej bezpieczne dziecko

a przede wszystkim ostrożnie jeżdżę, wiadomo na debili na drodze nie ma się wpływu ale samemu można wielu rzeczom zapobiec, ale o 45 stopnaich nigdzie nie słyszałem jedynie tyle mówili aby za bardzo nie kładł dziecka w sensie nie przesuwał do pozycji leżacej

0

@gontex
że co? juz chyba nic mnie tu nie zdziwi

0

@ChampsElysees
to ty się nie kompromituj

na ten moment nie ma żadnych dowodów w sprawie, są tylko dziennikarskie pomówienia

0

@ChampsElysees
i oświadcza też że nie ma żadnych dowodów

jeśli masz jakieś jawne dowody to podaj tylko proszę nie wyjeżdżaj z hipotezami jak dziecko

1

@ChampsElysees

Marca piszę o braku wpływu na wybór sędziów, Tebas oświadcza że nie będzie żadnej kary ale dla Ciebie ciagle nie jest jasne nic?
spoko

1

@Fenelon
cykl życia pseudo afer dziennikarskich:) jak był mniejszy dostęp do neta spokojnie w tej kwestii było

0

@chosenone
ja widziałem w rzekomych latach to nieetyczne sędziowanie

jak co roku w dobrym momencie Barcelony próba destabilizacji

0

@require
i marzenia o mistrzostwie z ich strony prysły:-p

0

@sebo939
ale z drugiej strony manipulujesz obrazem nie podajac wyniku dwumeczu tylko pojedyńczego meczu

bądźmy proszę rzetelni i obiektywni

1

@Janiama
a ja dziś 2 pączki kurde, wieczorem trzeba po meczu wylać te kalorie na ćwiczeniach:)

1

@Kgorecki2500
juventus nantes? dla mnie wątpliwe Juve i Braga to też zagadka

0

@Medium
a ty skoro taki pewny że będzie remis to też obstawiaj co tam masz

pisze ci tylko że ten typ ci nie wejdzie

0

@Emhyr
spokój może kompletny nie ale uważam że to wygramy i awansujemy:)
przeszłość nie ma znaczenia ważne aby dzis zagrali dobrze i wygrali i awansowali

choć liga na pierwszym miejscu

0

@Medium
Barcelona wygra już ci nie wchodzi typ

0

@sebo939

a czemu nie przywołasz wyników innych drużyn w LM

albo nie podasz na jakim etapie kończyliśmy udział w LM?
w ogóle podajesz wyniki pojedyńczych meczów? bo tak pasuje ci do narracji
17/18- z Romą było 4-4 w 1/4 LM
18/19- z Liverpoolem było 3-4 w 1/2 LM
19/20- - 1/4 LM
20/21- 1/8 LM

podajesz wyniki pojedyńczego meczu a dwumecz jak sama nazwa wskazuje to 2 mecze

tottenham raz był w finale i co z tego? ile ma pucharów? jak w pozostałych sezonach LM? był gdzieś daleko w LM?

PSG - to samo, ile pucharów? jak pozostała przygoda w LM?
14/15 PSG przegrało z nami 5-1 w dwumeczu, czemu o tym nie wspominasz? niewygodnie

piszesz o przestrzeni lat- tylko takie sformułowanie nic nie znaczy a nawet w ostatnim 10 leciu mamy wiecej sukcesów w LM niż wspomniany Tottenham czy PSG

liczą sie sukcesy, oświecę cię Barcelona kiedyśprzegrała z Dynamem Kijów w dwumeczu 7-0 i co to ma za znaczenie, to zanczy że Dynamo jest lepszym zespolem czy teraz czy historycznie? no nie

a czy w zeszłym roku się skompormitowaliśmy w europie? zespół był jaki był, przeszli Napoli potem, przeszli Galatasaray, odpadli z Eintracht - ale później jak sie okazał był to zwyciezca LE a teraz jest w 1/8 LM - mocno więc niedoceniony zespół

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?