lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mallorca 4 ostatnie mecze u siebie w lidze to remis i 3 wygrane:) oby w niedzielę podtrzymali tę formę:)
0
@Coutinho007
ale jako rezerwowy to jest dobry piłkarz:) nie jest to pierwszy wybór ale jako 12-13 zawodnik w zespole jest wg mnie dobry, plus nie od parady jest podstawowym skrzydłowym reprezentacji Brazylii
ale nie takim mysleniem jestesmy tylko przez kontuzje w obronie + wałki sedziowskie
jesli mamy wśród TOP 10-15 na swojej pozycji na świecie np. Ter stegen, araujo, kounde, pedri, f.de jong, lewy, dembele + jak kto patrzy możliwe że i christensen i gavi, balde - a przynajmniej mają duże szanse tam wskoczyć za sezon, może 2 jak będą dalej sie rozwijać plus blisko tego Raphinha ,Fati? - na dziś zagadka ale w niego jeszcze wierzę to chyba całkiem niezła kadra
0
@Uukasz_93
Dembele na czele:)
0
@Coutinho007
ale nie ma obecnie na runku dużo lepszych skrzydłowych
tak wychwalany tu coman na 3+1 na prawie 700 minut
Raphinha nie jest na ten moment TOP10 skrzydlowych na świecie ale w TOP 20 spokojnie jest
pamietaj też że asysta np. to pokrewna tego czy ktoś wykończy Twoje podanie
a np. z tego co kojarzę wykreowanych szans Raphinha ma sporo
ja na niego liczę i uważam że poprawi jeszcze staty
0
@masq
No raczej nie porządne osiedle skoro takieobiekty tam są. Albo ty nie eidziakes pizadnego osiedla
0
@Coutinho007
tak dobre, nie wybitne, jak na koniec sezonu zakręci się koło 15 (g+a) w samej lidze to będzie to dobry wynik i nie ma co tu oszukiwać rzeczywistosci
1
@Aragorn33
tylko rotacje to nie wchodzenie tylko na 20-30 ale też rozpoczynanie meczu od początku i liczę że tak będzie:)
0
ŁAWKA REZERWOWYCH
Alba, S.Roberto, Garcia, Kessie, Ferran, Fati
to piłkarze którzy powinni rotować w lidze w meczach ze słabszymi rywalami aby odciążyć podstawę i wierzę że tak będzie
nawet Alonso czy Pablo Torre powinni w takich meczach dostawać po 25-30 minut szczególnie jak wynik bezpieczny:)
wierzę że Xavi będzie mądrze rotował do końca sezonu
0
@Grabol9012
ALL IN:)
nie można chyba niczego odpuścić
cel nadrzędny jest jeden liga, ale w pucharze jesteśmy w takim momencie że szkoda nie powalczyć a w LE, też dobrze się pokazać, teraz jest MANU, ale jak ich przejdziemy w co wierzę to mogą być łatwiejsze zespoły w kolejnych rundach i wtedy + łatwiejsze mecze w lidze bym rotował składem lekko
2
@Sysia11
słyszałem że to wielki talent ale osobiście nie widziałem go w akcji
gdzieś czytałem też że ktoś go poleca ze znanych trenerów czy piłakrzy
ale w kierunku takich graczy powinniśmy patrzeć
Vitor Roque, Varela - można spróbować któryś z nich może zaskoczy
0
@Coutinho007
bez przesady to dobre staty
6
@Gomess
drugi plan wygrywa:)
0
@JordiAlbion
a na kogo teraz zagłosować jak wszystkie te debi..partię chcą podatku od zbiórek
przecież to ręcę się złamują trzeba by było założyć własną partię
1
Raphinha
jeśli nawet nie bedzie mega dryblował to jesli nadal bedzie posyłał takie piękne piłki jak do Pedri wczoraj to jego wkład będzie duzy:)
w polu karnym potrafi się odnaleźć też:) 6 (gole + asysty) na 880 minut w lidze to dobry wynik:)
0
@Kamiloza91
momentami jest ta ładna gra:) wczoraj wyglądało to dobrze:)
będzie dobrze:)
0
Dominik Szoboszlai
chcielibyście go w Barcelonie?
kogo byście woleli Bernardo Silva czy Węgra?
0
@Hubsao
nic nie mogą zrobić bo tak nakazał sąd i wtedy było to zgodne z prawem
nie można karać wstecz
0
@DzikiGD @Emhyr
środkowy oborńca - jeśli dłużej chcemy grać w takim zestawneiu jak wczoraj to się przyda na ławkę za darmo dobry obrońca na długi sezon
mam nadzieję że Fati ogarnie lewe skrzydło w następnym sezonie a grajac na 4 pomocników B.Silva bardzo by się przydał
0
Pavard/Foyth - prawa obrona
Inigo Martinez - na środek obrony
Gundogan - pomoc
Vitor Roque - 9
i chyba nic więcej nam niepotrzeba, jedynie Bernardo w rozsądnych pieniądzach to byłaby wiesienka na torcie:)
0
@Emhyr
dokładnie te barany z la Liga uwzględniły pensje Griezmanna, Pique, Depaya i Trincao
2
@Gaz
i do tego przekety sędziowskie bo inaczej nie można tego nazwać, najpierw z Bayern w pierwszym meczu, potem 2x z Interem
0
@shaun
nie oddał strzału bo mu bramkarz wyciągnął jak próbował go minąć, ale to była setka w drugiej obrońcy byli ale z boku, nikt nawet nie miał szans zablokować mus strzału
2 ewidentne setki to były
1
@Kidd
dla mnie też choć wolę mecze w soboty:)
1
@pioz123
a nawet Betis się podłożył i miał pecha:)
0
@pioz123
jak 2-3 odpocznie to i tak powinniśmy wygrać z Sevilla, gdzie przypominam gramy u siebie a nie u nich:)
0
@Dembouz1899
dokładnie jedynie Kessie i Pablo mogliby więcej pograć i pewnie ze słabszymi rywalami coś pograją
1
Sofascore - taka ciekawostka żadna z piłek co miał Pedri wg Sofascore to nie była wczoraj setka, wg mnie dziwne
2
OLYMPIQUE MARSYLIA
wreszcie ten klub inwestuje w piłkarzy i wygląda to już fajnie
Clauss, Vertout, Ounahi, Guendouzi, Tavares, Alexis Sanchez, Malinovsky, Bailly, Payet, Kolasinac
na prawdę już fajnie wygląda ten skład:)
teraz nabyli Ounahi, Malinovsky i Vitinha (to na razie zagadka bo jeszcze nie grał)
wygląda to obiecująco:) po mistrzostwo Francj:)
a ty @Ojciec5tkidzieci zadowolony ze składu i gry?
2
FC Barcelona - odpoczynek piłkarzy
na razie tylko ter stegen zagrał wszystko w lidze - 1 710 minut,
dużo grał też Pedri - 1 454, Lewy, Busi, De Jong, Balde, Gavi - wszyscy w przedziale 1300 -1200 minut
dla porównania Real Vinicius 1582, Valverde 1444, Alaba 1347
Militao, Mendy, Kroos, Rodrygo, Rudgier, modrić 1200-1050 minut
na ten moment nie są to różnice znaczące
u nas przede wszystki więcej musi grać Kessie czy Pablo Torre i mam nadzieję że w meczach z Cadiz, Almeria itp,. trochę pograją więcej
odpocząc musi u nas przede wszystkim Pedri
1
@pioz123
tak też oki:) kilki zawodnikom trzeba dać odpocząć bo potem Villarreal i Manchester:)