0

@P33ck
6,5; a jak będzie dalej tak grał to 7-8:) liczby ma, wkład w grę duży, odkąd jest dobrze prowadzony to jest bardzo dobry piłakrz:)

1

@gaucho104
trzon zespołu - Kounde, Araujo, Balde, De Jog, Pedri, Gavi, Dembele, Fati
+ trochę dalej w hierarchii ale ciągle grający Ferran, Garcia

jesli do tego dodasz doświadczonych zawodników jak Ter stegen, Lewy, Raphinha (choć on w sumie w idealnym wieku do grania), Busi czy jakby przyszedł Gundogan to najlepsza mieszanka

samymi młodymi nic nie wygramy a mamy ich już sporo w zespole

fajnei byloby kupić pomocnika 26 letniego ale o takim profilu jak Busi jest tylko Rodri i nie do wyjęcia jest dla nas, tak samo jak Veratti

więc innych lepszych opcji nie mamy

2

@Janiama
mam podobne odczucia

sądzę że będzie tak jak z Napoli rok temu

też nas mieli zjeść i wypluć a jak się skończyło to każdy wie

0

@Barca_bwo
realne to też jest, już nie przesadzajmy

0

@mekston
jasne ale jakieś preferencje można mieć:) wg mnie z tymi zespołami byłoby najłatwiej w teorii
albo osasuna u siebie, bo u nich to zawsze ciężko

0

@Tomo1989
ale jednak jest to możliwe samodzielnie:)

0

@gumaz
samemu wg mnie mega słabo, nie wyobrażam sobie być samemu

wg mnie zawsze znajdzie się jakaś druga połówka

0

@Tomo1989
bez przesady do spełnienia

0

@Kidd
jasne że trzeba patrzeć na siebie:)

ale jakby się udało teraz uciec na wiecej niż 3 pkt byłoby super a patrzac na formę Realu jest to możliwe

1

@Lionel_Messi10
Bellerin i Alonso nie chciałbym już widzieć grających u nas, ale jeśli chcemy dać odpocząć kluczowym graczom to chyba nie ma wyjścia

ja jedynie na pewno postawiłbym na Christensena zamiast Alonso a w ataku Raphinha i Fati, czyli atak Raphinha-Lewy-Ansu

po sezonie kupno PO i pomocnika to jest mus

2

LA LIGA

psychicznie najbliższa kolejka będzie bardzo ważna, musimy wygrać z Getafe i liczyć na potknięcie Realu bo wtedy zrobiłaby się już fajna przewaga punktowa

to jest możliwe:)

zresztą kolejkę później Real gra z Sociedad, co też bedzie dla nich wyzwaniem

3

@Kessie
krzyż na drogę

1

@Comentateiro
pytanie kogo byście chcieli w ćwierćfinale ewentualnym

ja ze względu na ligę i LE chciałbym chyba jak najłatwiej jeszcze więc wybrałbym Sevilla/Valencia

0

@Bobo25
mówimy o sytuacji gdzie ktoś jedzie tym busem

jak jesteś właścicielem i nie wiesz kto jeździ Twoim autem to masz problem

a w powyższej żona skoro jest ostatnią znaną osobą co miała auto - proste

2

Sociedad, Sevilla, Valencia, Bilbao, Osasuna, Atletico

kto wg Was dziś dołączy do ćwierćfinalistów

ja obstawiam Barcelona i dalej kryzys Realu czyli Villarreal

1

@Kessie
aż się oparskałem, genialne:)

0

@gaucho104
pierwsze pół roku, potem równia pochyła

0

@Bobo25
jedziesz z kimś w aucie i nie wiesz kto prowadził?

weź Ty się zastanów xD

1

@Janiama
powiedziałbym że 5 to max i do tego powinni dążyć

1

@bartulek98
czy to wzmocnienie rywala? wątpię:)
Atletico w tym sezonie i tak będzie poza TOP4:)

0

Depay

niech spada, za 3-5 mln EUR nie ma znaczenia, coś się zarobi, bez kolesia co psuje atmosferę na pół roku i luz

dla mnie koleś okazał się totalnym niewypałem

kurde patrzac na dziś Luuk De Jong to chyba największy profesjonalista i najlepszy człowiek z tych wszystkich dziwnych przejść mniej znanych zawodników do nas

a Depay - żenada

0

@Messibestplayerintheworld
słabo, ja bym go za Chiny nie puszczał za free, a jak chce wymusić to do Barcy B go zesłać

3

@IronSanHybrid
było już dziś, takie czasy:) Pani numer jeden petarda:) przepiękna jest

0

@tomek8756
wiesz obecne ceny nie mają tu znaczenia, kij kogoś obchodzą ceny i twoje życie,
ale poniżej minimalnej to słabo

0

@Bobo25
jeśli nie chce podać sprawcy wypadku to nie widzę tu absurdu

chronisz złego człowieka to musisz się liczyć z konsekwencjami

właśnie po to powinno tak być aby nie było cwanikowania że nie chcesz podać sprawcy, jeśli ty chciałbyś za kogoś ponieść karę proszę bardzo

5

@tomek8756
czy to nie jest grubo poniżej minimalnej?
kurde ludzie za grosz nie mają w ogóle wstydu takie coś dawać

2

@Tomaszekkkkk
jaki paszczur, twarz ma okrutną

0

@Bobo25
czyli według Ciebie osoba prowadząca w taki sposób nie powinna trafić za kraty?
potencjalny morderca?

może tylko wtedy odstraszyło by to ludzi od takich rzeczy, tu nie mamy do czynienia z gapiostwem, błędem tylko świadome targnięcie się na czyjeś życie,

tak nie boję się tego słowa targnięcie na czyjeś życie

a ty mówisz o postępowaniu mandatowym XD
może jeszcze go poklepać po pleckach bo przeciez nie zabił

duża kara, zabranie prawo jazdy, wyrok (prace społeczne itp.) i jeśli nikt się nie chce przyznać to więzienie jako właśnie straszak, aby się znalazł winny
tylko jako straszak, ale jak się nikt nie przyzna to jakiś wyrok powinien pójść aby ludzie nie bronili debili

jeśli by potrącił w taki sposób to już wiadomo więzienie

jeśli dla Ciebie ściganie piratów drogowych/targających się na czyjeś życie to stalinizm to gratuluje

a miałem Cię za całkiem normalnego, ale się pomysliłem

nie wsadziłbym właściciela, ale jeśli są 3 osoby i nikt nie wydaje winnego to wszyscy powinni odpowiadać, uwierz mi szybko by się znalazł sprawca wtedy

zawsze jesteś w stanie ustalić kto prowadził, jest obecnie tyle technologii i możliwości że da się to ustalić na siłę


bez odbioru

0

@Bobo25
ty mnie załamujesz

chcesz chronić zwyrodnialców

prosta sytuacja jadą w 3 jednym aucie to chyba wiedzą kto prowadził

i tak jakby bo taka jazda to bezpośrednie zagrożenie życia, nie teraz to drugi raz jak będzie tak jechał to zabije kogoś, w tym wypadku samochód to jak broń, niczym się to nie różni od strzału na ulicy z broni gdzie też można kogoś trafić

przypominam tam nie było 2 pasów ruchu w jedną stronę, on wymijał na ciągłej przed przejściem - kur.. jakim trzeba być nienormlanym aby nie chcieć aby tacy ludzie byli ukarani za wszelką cenę

nikt normalny tak nie jeździ, tworząc potencjalne zagrożenie

widzę jakbyś ty o tym decydował to kryminaliści/poje..społeczne miałby się dobrze

kończę ten temat bo aż żal Cię słuchać

2

@shahman
dobre:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?