lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO
no to może rzeczywiście nie było ręki
dal mnie to obojętne ale przede wszystkimi zażenowany jestem tym ze nie ma dokładnych powtórek tego tylko jakość pixelowa
0
@BartqRKO
koleś ale do jakiego błędu?:) ani nie wrzucałem ja tego filmiku ani jednoznacznie nie oceniam sytuacji czy była ręka czy głowa:)
piszę tylko że żenada że nie pokazali tego dokładnie na żadnej powtórce, obraz z przodu w 4k spowolniony
tak ciężko ci to ogarnąć że oczekiwałbym takiej powtórki
skoro pojawiła się już wątpliwość w intenecie to może dostaniemy taką pwotórkę
to samo z wybiegnięciem piłakrzy Argentyny przy golu Messiego na 3-2, dopiero teraz są jakieś zdjęcia tego
0
@HighestInTheRoom @BartqRKO
no nie bo żaden Argentyńczyk nie patrzy na Upamecano tylko pilnują pozycji, a to są ułamki sekund, piłka leci w o okollice głowy, ręki
dla mnie fajnei byłoby zobaczyc taką powtórkę w dobrej jakości:) skoro potrafili późneij pokaząć dokładnie zwolniony moment jak mbapee zbiera piłkę i bloku to dziwi mnie że tego nie pokazali:) ja na dzisjsze technologię trochę żenada
0
@BartqRKO
FIFA co zorganizowała turniej w Katarze:) wierzę:)
dla mnie żadne z tych zdjęć nie potwierdza niczego bo nie ma żadnego zbliżenia z przodu na twarz tylko wszystko słabej jakości z różnych perspektyw
nawet dla świętego spokoju FIFA powinna wrzucić takie powtórki wszystko wyjaśniające
0
@HighestInTheRoom
ciągle nie masz powtórki na twarz Upamecano, dla mnie ciężko stwierdzić ciągle
w innej powtórce widać inaczej
jak na dzisiejsze technologię trochę żenada że nie ma takich powtórek
0
@BartqRKO
z innego ujęcia wygląda na rękę
jedynie można by stwierdzić po kamerze skierowanej na wprost do Upamecano
przy dobie tylu kamer trochę słabo
choć tu rzeczywiście bardziej głowa
0
@BartqRKO
tu znowu bardziej na głowę wygląda
tak jak mówię żenujące że nie było to sprawdzane
nawet po meczu FIFA powinna mieć takie powtórki i wyjaśnić bo pojawiają sie wątpliwości, a jedynie z kamey skierpwanej na twarz upamecano byłoby to widac
0
@Uukasz_93
potrzebowałbym zbliżeń tego, ale z tego ujęcie wygląda to bliżej ręki niż głowy
dla mnie żenada że nie było chociaż to sprawdzone, nie ważne czy ostatecznie była czy nie ale zero reakcji
0
@Sysia11
jak dla mnie jeszcze do tej listy Ryoyu PŚ i IO :)
0
@Rewolucja123
oj bo wywołujesz wilka z lasu:)
zaraz ci napiszą że niedługo ktoś ich zweryfikuje:)
albo że europejskie reprezentacje ich zweryfikują:)
albo że nie grali z nikim mocnym:)
itp. itd.
1
@HighestInTheRoom
koleś tutaj masz filmik bez żadnego zbliżenie gdzie jest ruch i głowy i ręki jednocześnie z dalekiej perspektywy:)
tam było przynajmniej jakieś zbliżenie
no niezłą masz wyobraźnię
oj widzę boli tyłek po tryumfie Argentyny:)
1
@HighestInTheRoom
żadnego potwierdzenia tu nie ma o czy ty mówisz
tam przynajmniej miałem jakieś zbliżenie a tu obraz z daleka i co chcesz potwierdzić:)
0
@Rewolucja123
co to za chamstwo? o co tu chodzi?
1
@adi7adi8
a masz jakiś filmik to potwierdzający że nie było? albo było jakiś inny
2
widziałem filmik z ręką Upamecano przed drugim karnym dla Francji, ktoś ma jeszcze takie filmiki o tej sytuacji?
0
@Rewolucja123
no wg mnie powinien uderzać z pierwszej, bo wg mnie ta piłka była idealnie wystawiona, no ja przed strzałem tylko myślałem czy trafi w bramkę a w życiu bym nie pomyśłam że przyjmie i zostanie zablokowany
setka jak nic, druga sytuacja trudniejsza wiadomo, podobna do tej gdzie Francja dostała pierwszego karnego po faulu Otamendiego
jak widać udało się normalnie zagrać do końca bez faulu
0
@Rewolucja123
banalna sytuacja na strzał z pierwszej piłki układasz nogę boczną częścią do przodu i piłka praktycznie pewnie że wpadnie obok siatki do bramki
4
@Janiama
no trochę tak to by było
ja wiem że mógł ktoś kibicować Francji, ale chyba nawet takie osoby musiałby przyznać że Argentyna była lepsza i po prostu po ludzku na to zasłużyła:)
na szczęście tym razem wygrała piłka:)
a Latauro miał w dogrywce tyle piłek że szkoda ze nic nie trafił, ale fakt też że dochodził do tych sytucji:)
a to jak zepsół setkę z ilu 5-8 metrów jak Messi po ładnej kombinacyjnej kacji mu podał to chyba sam Lataruo wie:) kurde tak się zbierał długo że go zablokowali
1
@arasz1819
no ja też grałem w typowankę ze znajomi i o ile na EURO byłem 4 na 30 coś osób, MŚ 7 na 30 coś to końcowego zwycięzcę jako jedyny obstawiłem 2 razy poprawnie przed rozpoczęciem turniejów
dokładne wyniki wchodzą za 5 pkt i w tym byłem słaby:) z zwykłe wytypowanie zwycięzcy meczu za 1 pkt
1
@Bobo25
przeczucia na podstawie obserwowania jak grają nie oszukasz:) ale się postaram:)
1
niektórzy chwalą się tu samochodami, inni biurkami po komputer:)
ja pochwalę się czymś bardziej prozaicznym ale przynajmniej związanym z piłką:)
poprawnie wytypowałem 2 ostatnich zwycięzców wielkich turniejów:)
zarówno EURO 2020 wpadło mi Włochy jak i MŚ 2022 wpadła mi Argentyna
miałem jakiegoś takiego czuja po prostu, czekam z niecierpliwością n EURO 2024 choć pewnie jakby teraz postawił jakąś większą kasę to nie wygram znając życie xD
3
a taktu było wielu chojraków że tylko Europa się liczy:)
pięknie ich Argentyna wyjaśniła:)
i w sumie niedoceniane Maroko też:)
brawo dla nich:)
teraz to już na pewno za 4 lata ktoś ich zweryfikuje:)
2
@Przemek2323
ja wczoraj słyszałem wielki trzask pękających tyłków:)
0
@Bobo25
tylko Argentyna miała więcej tego gdyby:) sam Latauro miał 2 setki
na szczęście jakaś sprawiedliwość jest i lepszy zespół wygrał
0
@Bobo25
tylko więcej jest tego gdyby po stronie Argentyny co była lepsza w tym meczy zdecydowanie
a jest jeden fakt Argentyna MŚ:) I to zasłużenie i o tym nie ma co dyskutować:)
5
Dogrywka
to co Argentyna zgrała w dogrywce to poezja:) podnieść się tak szybko z 2:2 opanować chaos i gnębić dalej rywala:) mistrzostwo
a Lautauro - kurde jak on nie mogł trafić takich setek, szczególnie ta pierwszy pod koniec pierwszej części dogrywki to kryminał, piękna to była akacja Argentyńczyków:)
tak gra zespół co czuję że jest lepszy i nie czeka na karne:) brawo
a potem popis Martineza:)
0
@suszini
no właśnie nie naturalnych przypadkowych rąk się nie gwiżdżę
co zresztą pokazał chwilę później jak Koude przypadkowo dotknął piłkę ręką i już tego nie gwizdnął mimo że to było poza polem karnym
czy to był strzał w bramkę? patrząc jak na trajektorię lotu raczej Panu Bogu w okno
0
@Bobo25
obja popełnili fatalne błędy
mimo wszytsko mowienie że to karny pomógł Argentynie
gdzie w tym meczu byli lepsi zdecydowanie
gdzie nawet w dogrywce pozamiatali i gdyby Latauro nie miał fatalnej formy to byloby pozmaiatane jest trochę śmieszne
0
@HighestInTheRoom
2 kolejka, bicie głową w mur bo Meksyk zagrał mega defensywnie ale jednak pewna wygrana
3 kolejka- nas zdemolowali, gdybyśmy się nie zlitowlai i porzebowali to wygrali by z 4/5-0
1/8 z Australią - malo zbrakło do dogrywki xD dawno się tak nie uśmiałem, tam bliżej było 3-1 i wyżej gdyby Latauro nie był w dołku
1/4 - szczęście w karnych? kurde Holandia w dogrywce tak nie istniała że w każdej chwili bylo blisko gola, np. słupe fernadeza, na karne to chyba liczył Holandia tu
1/2 - no tak trzeba bylo napisac że Chorwacja po 2 dogrywkach:)
finał - nie żadne lekceważenie tylko przydek sprawił, że stracili szybko 2 gole, a potem znów zdomonowali Franuzow, szkoda tych steke Latauro
Niemcy 2014?- ci sami co w finale byli gorsi od Argentyny? no rzeczywiście pewni mistrzowie:) obejrz sobie i zobacz że Neuer powinien tam nawet wyelcieć ze czerowną kartkę
0
@Janiama
zmęczeni może odrobinę też, wg mnie scaloni trochę przespał bo wcześniej powinien wprowadzić świeże siły, Franuzi wprowadzili do tego momentu 4 świeżych graczy
po golu, wg mnie Otamendi niepotrzebnie tak ostro go atakował bo po błędzie szybko go dogonił i pewnie zakończyło by się tylko strzałem bez efektu wkradł się trochę chaosu
a gorszym Francuzom to odpowiadało plus trochę mniej świeżości w Argentynie
ale potem co Argentyna zrobiła w dogrywce:) kurde jak ich znów ustawiła, szkoda tych 2 steke Latauro bo to już wcześniej powinny być gole:)
oj wielka była Argentyna na tym turnieju