lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@VeB10Ronnie
Ty pracujesz chyba ale na zmywaku. Wiesz co to transfer pricing.
Gdybyś miał hajs to byś nie pisal takich glupot tu.
Zeganam i wyspij się do szkoły dobrze
17
@VeB10Ronnie
Nie wierze kolejny bakopisarz na stronie. Ciężko było w szkole dzis?
0
nie no jeśli i Depay odejdzie to mam nadzieje ze skończymy okienko jakiś bombowym zakupem
1
@pluszek
raczej kara śmierci albo ciężko roboty w kamieniołomach do końca życia, bez wynagrodzenia na boska i za miskę wody i chleb jedynie
a więzienie to powinna być klatka metra na metr i metr wysokości aby osadzony nie mógł normalnie się rozprostować i stanąć
2
@Antimadridista_WR
i ciągle jesteś w błędzie
Onana - rozwiazany kontakt, ostatni sezon nie grał, więc ciężko go nazwać kluczowym
Neres- odszedł w zeszłym sezonie
Taglafico - w zeszłym sezonie mocno rezerwowy (zagrał niecałe 1000 minut)
Kudus i Alvarez nigdzie się nie ruszają -skąd to info, okienko w Holandii się zamknęło więc nei ma szans
piszesz straszne głupoty, więc zweryfikuj a później się wypowiadaj
1
@Rust_Cohle
to się okaże, kadrowo i tak Ajax mocniejszy na ten moment
0
@Antimadridista_WR
co ty pierdzielisz
odszedł Haller, Graveberch, Mazraoui, Martinzez, Antony - to 5 piłkarzy nie 10
przyszli Bergwijn, Ocampos, Wijndal
nie wzmocnili się mocarnie tak jak powinni ale zobaczymy
a zarobili 216 a nie 280
sprawdzaj a potem pisz
1
@FCB24
Pique nie ma dużej pesnji tylko o pensja z kilku lat - odroczona
poza tym to co chcesz z nimi zrobić na śmietnik wyrzucić, oni nie chcą odejść, nikt specjalnie ich nie chce a za rok problem sam się rozwiąże
0
@Emhyr
zgadza się legendy i koniec pewnej ery, ale chyba nikt nei spodziewał się że będą grać wiecznie
zastępstwo za Pique już jest, LO tutaj kwestia rozwoju Balde, a za Busi trzeba będzie poszukać następne lato
0
Alba, Pique
mimo iż widać spadek formy to niech odejdą po sezonie mogąc się pożegnać spokojnie z kibicami, mam nadzieję w glorii chwały czyli przy wygraniu Ligi przez Barcelonę a może nawet i przy dalekim zajściu w LM
a w następne lato uwolnią sporo kasy w budżecie płac akurat na Bernardo:)
2
@DonMatteo901
fake, była mowa mnóstwo razy że Umittti tyle nie zarabia, znacznie obniżył pensję zimą
0
Bellerin
jak czytam że nie jest on piłakrzem o profilu oczekiwanym przez Xavi ale finansowo sie zgadza to jesli to prawda to będzie to tak zapchaj dziura widzę
pewnie podstawa to będzie Kounde/S.Roberto a Bellerin tylko trochę pogra
pewnie coś ala Pijanić będzie w hierarchi
1
@graco14
gratulacje:)
1
@Kow_aLL
no i co z tego? podnieciłeś się czy co?
koleś jest najbardziej rzetelnym źródłem i nawet jak coś sie dzieje z opóźneiniem to zasadniczo jest tak jak mówi
0
@Nazio87
jakie źródło?
0
ktoś już tu pytał ale nie widziełm odpowiedzi
SKARB KIBICA LM 2022/23 PRZEGLADU SPORTOWEGO
ktoś wie kiedy będzie? albo gdzie kupić on-line?
0
@Dojt
Auba nie przyczyni się do wygrania żadnego trofeum bo będzie głównie rezerwowym
jakoś w kwietniu jak się zespół zaciął to nas nie ratował
ca. 15 mln + Alonso to spoko deal, patrzac na jego wiek
a Lewy nie bedzie grał wszystkiego 100% od tego jest Depay, Feran czy Fati aby tam czasem pograć, sądzę że Depay niedługo zacznie grać 20 min albo od początku w mniej ważnych meczach
3
@Lionel_Messi10
zawistny angielki troll:) boli go Raphinha i Kounde:)
2
Widzę podniecacie się doniesieniami David Ornstein i cena Auba.
A to koleś który notorycznie twierdził że Raphinha nie trafi do Barcelony i śmiał się z Romero.
to zwykły zawistny angielski troll, który chyba ma ból 4 liter o zakupy Barcelony
radzę poczekać na oficjalkę
1
@Kidd
szczerze nie wiem jestem kibicem Barcelony i Ajaxu wiec rynek transferowy tych 2 klubów śledzę, ale wg mnie temat chyba też umarł bo Benfica podobno nie potrzebuje bramkarza tylko jeśli Grek odejdzie
zimą może Ajax znów się postara więc może wtedy spróbują go ściągnąć w sensie Benfica bramkarza Rakowa
0
Ajax - RN i blokowanie transferu
wydawało Wam sie że tylko Bartomeu był partaczem otóż nie, RN Ajaxu zablokowała wczoraj transfer bramkarza Benfiki Vlachodimos za ca. 8-10 mln EUR
BO UWAGA brmakrz nie jest potrzebny a mają Peveer czy jak soe to tam pisze 39 letni bramkarz, 40 letni Sketelenburg i 22 letni Gorter który jest przeciętnym bramkarzem i szukaja mu klubu
no kur.. jaja i to przy tym okienku dostali 216 mln EUR za piłakrzy i zostało im jeszcze 111 mln EUR po zakupie zastępstwa:)
prawie też zblokowali transfer Ocampos
to jest tak jak decyzje blokują ludzie dla których liczą się cyferki a nie poziom sportowy, tylko za chwile bez poziomu sportowego cyferek też nie będzie
3
Meunier, Alonso, Bernardo
Auba Dest Abde Alba
Alez by to było okienko ostatniego dnia
0
@Messibestplayerintheworld
wtedy pewnie 2 bardziej box to box będzie grało i większa odpowiedzialność za akcje będzie na skrzydłach
też bym chciał Bernardo ale obstawiam że niewielkie szanse są, za rok wg mnie przyjdzie bo trochę z limitów płac wtedy zejdzie
0
FC Barcelona
Ter stegen (Pena)
Kounde (Bellerin/S. Roberto) - Aruajo (Christensen) - Eric (Kounde/Pique) - Balde (Alonso/Alba)
Gavi (Kessie) - Busi (Pijanić) - Pedri (F. De jong/S.Roberto)
Raphinha (Dembele)- Lewy (Depay) - Dembele (Fati/Ferran)
zakładajac tylko odejśce Auba i zakup Alonso + Bellerin to tak kadra wygląda imponująco i będzie to team na mistrza (oby) i który spokojnie będzie w gronie faworytów LM
Dest i Braithwaite pomijam - pewnie zostaną ale bez grania
1
@VamosRakieta
czy ja wiem w ważnym meczu z Sociedad zagrał Balde, jeśli Alba się nie ogarnie to Xavi wg mnie chce mieć Alonso na włąście mecze z Inter i Bayern gdzie doświadczenie zaprocentuje
0
@Emhyr
z 2-3 musi pewnie odejść aby się to udało
jak nie teraz to obstawiam że za rok będzie naszym graczem:)
0
@HansFCB
czy ja wiem czy kłopoty może zostać jak jest, i tak było to udane okienko
0
@Sysia11
chyba uznali że za drogo 20 mln:) xd
o tym że Antony odejdzie wiedzeli od kilku dni, do końca okienka w Holandii pozostało kilka godzin - kończy się u nich dziś nie jutro
w końcu pozostaną ze 100 mln w kieszeni ale bez skrzydłowych i na tym sie skonczy kozaczenie, tylko piłka to nie firma do zysków tylko do widowisk a bez widowiska i rezultatów bedzie i tej kasy miał coraz mniej
9
z chęcią zobaczyłbym na koniec tego roku w TOP4 w Hiszpanii właśnie Betis i Villarreal
oby to brzydko grające Atletico spadło poza TOP4
0
@Kidd
też tak uważam, ale wydaje mi się że powalczą
City i wg mnie Liverpool odskoczą, Tottenham jest Tottenhamem:) Arsenal mocny początek ale ja sądzę że max to będzie 3 miejsce dla nich, a United pozostaje United
wg mnie Chelsea, Tottenham i United powalczą o to 4 miejsce
a najśmieszniejsze są wyceny na transfermarket gdzie wieczny talent Pulisic na 42 jest wyeceniany:) gdzie Demeble na 30, havertz chyba na 70:)