lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale niektórzy muszą mieć marne i beznadziejne życie że na każdym forum notorycznie mnie ktoś zaczepia mimo iż wyraźnie nie szukam kontaktu
pozdrawiam Cię biedaku
0
robcie screeny w rewanże z Atletico wygramy 5-1 a potem dogrywka:)
0
na stronie jak zwykle nastroje jesteś tak dobry jak to twój ostatni mecz
mecz do zapomnienia trudno
najważniejsza liga i LM a Atletico trzeba zlać w 2 pozostałych meczach i tyle:)
ja tam obstawiam że to będzie znów wielki sezon nasz:)
0
mi tam na Pucharze aż tak nie zależy ważniejsza dla mnie Liga i LM
ale jedynie mam nadzieję że wygramy pozostałe oba mecze z Atletico w tym sezonie
0
@Mazi
nie chce cię zniechęcać ale to wszystko masz w aplikacjach bankowych już zasadniczo
budżety firm to w większości bazują na prognozach sprzedaży, a same CF na prognozach, wiekowaniach, warunkach handlowych itp.
a domowy budżet? oprócz wydatków przewidywalnych masz masę nieprzewidywalnych wyjścia, restauracje ubrania - w jednym miesiącu wydasz na to 3 tysiace w innym 4-6-7 tysięcy w zależności co tam żona np. uzna że jej w garderobie brakuje - czytaj impulsywne zakupy:)
0
@FCB_dimiC
ja mam mieszane opinie o firmie 4F, jak dla mnie słabej jakosci są ich rzeczy, nie mówiąc o kurtce narciarskiej co ma beznadziejne suwaki itp.
kurtka bardziej do śniegu bo na nartach jeszcze nie popylam, wiec boj sie co by było jakbym używał
w tym roku przesiadka na Montec
a sportowe rzeczy nike, ew. new balance ale nie 4F
0
@Azi
nie wiem jakie cyrki widzisz, jak ktoś się nie przygotował to może są cyrki, ale zasadniczo jest OK
0
@Safrani
tez tak długo miałem ale po kilku latach doszedłem które marki maja wg mnie dobra jakość i lezą na mnie najlepiej, a jako że mam atletyczna budowę do szukałem czegoś slim ale tez żeby nie opinało az tak mega ciała
i po wielu próbach znalazłem wreszcie to co mi pasuje
1
wasze ulubione marki odzieżowe?:)
u mnie Lancerto, Lacoste, Guess, Armani i Nike + górskie Regatta
0
@Terroriser
spokojnie, po pierwsze mistrzami świata obecnie są Amerykanie, a po drugie dlaje awansuje kazdy zespół tylko są play off także ci najlepsi sie jeszcze rozkręca
0
@July_6_BcN
sama robisz pączki?
0
@Safrani
oki, wiesz co badałem temat i nie zdziw się jeśli ci nie uznaja ulgi
interpretacje KIS są jednoznaczne w tym zakresie
0
@Safrani
termomodernizacja? bo jak nowy dom to nie
0
skoro Rasford i Raphinha wypadaja to obstawiam jutro
Garcia
Kounde-Eric-Cubarsi-Balde
Casado-de jong
Yamal-Fermin- Olmo
Ferran
i cóż trzeba zagrać dobry mecz, wygrać i czekac na rewanż jak będzie juz Pedri czy Raphinha
0
już jutro mecz z Atletico i jeśli Raphinha jeszcze nei zdolny to chyba powinien odpocząć, mimo wszystko jest jeszcze rewanż u nas:) a Rashford da sobie radę:)
2
IO 2026 hokej
już dziś rozpoczyna się hokej na zimowych IO:)
mega super że z zawodnikami NHL i zobaczymy wreszcie jak drużyna jest najlepsza na świecie
kibicować będę Finlandii i Kanadzie a wy?
oglądacie?
1
@Lukikiki
a co za różnica bo nie bardzo rozumiem? mam okreslona kwote z umowy i gdyby nie ogromny ZUS ta kwota wpłynęla by do mnie na konto
nie rozumiem płaczu samozatrudnionych o duży ZUS gdzie na UOP jest sporo pracowników co ponosi wyższy koszt ZUS
0
@NeroTFP1
bliko był Ryoyu też 4 lata temu ale w jednym konkursie Lindvik miał dzień konia, co śmieszne w konkursie drużynowym dzień później Lindvik był już sobą i słabo skakał a tam po prostu mial dzień konia bo nawet nie to że Ryoyu skopał drugi skok bo miał wyraźnie drugi wynik tylko Lindvik oddał skok życia
a Domen to było wiadome on na normalnych skoczniach nie umie skakać i daleko mu jeszcze do wymienionych nazwisk
1
@JoeBlack
nie no umówmy sie bilans 19-1-3 to bardzo dobry bilans, bardziej dopatrywałbym sie tego ze Real przepycha mecze vide np. z Rayo i ich wynik na gre jest ponad miarę
0
@Criss18Barca
normalne skocznie to w ogóle nie jest bajka Domena, więc jak by był w TOP10 to dla niego już sukces
Tomasiak fajnie by było, ale to były tylko treningi
i wielu pewnie się czaiło z pokazaniem mocy
0
@Lukikiki
pociesze cię ze na etacie płace dużo więcej do ZUS
wiec już nie czuj się tak pokrzywdzony
6
Real grając kaszanę jakoś jeszcze przepycha te mecze i się trzyma za nami
mam nadzieję że te kolejne mecze z Sociedad, Osasuna, Benfica trochę potwierdza ich przeciętność i potracą trochę punktów w lidze
1
@draxidox
BWRX-300 to nie amerykanie drogi kolego
1
@mordini123
rzeczywiście sprawdziłem będą:)
wow dla mnie bomba będzie co oglądać:)
ja zawsze Team Canada i Finland:)
0
IO 2026
czy ktoś wie czy w hokeju wystąpią najlepsi z NHL czy ponownie nie dostali przerwy na IO?
1
@Giwera
Farioli tak to nie był zły trener, przede wszystkim zespół pewnie zajął drugie miejsce i awansował do LM po ilu 3 czy 4 latach, co dawało kasę
ale z tego co kojarzę Farioli sam chciał odejść przez transfery a właściwie głupie zarządzani i skąpstwo
nie można się rozwijać nie inwestując
3
Ajax
jako że jest to drugi mój ulubiony klub śledzę uważnie ich poczynania
i o ile fajnei że wreszcie przyjdzie ktoś kompetentny na dyr. sportowego - Jordi Cruyff, tak teraz czekam na jego decyzję i wreszcie porządnego trenera
transferów przynajmniej zimą nie bedzie spektakularnych bo przyjdzie Zinchenko i mniej znani piłakrze
ale czekam na lato, trzeba wreszcie się wzmocnić realnie
7
@Ptasior
ależ oczywiście że tak i to duża wartość dodana
Rashford nie będzie piłkarzem pierwszej jedenastki ale wreszcie mamy zmiennika który coś wnosi do ataku
6
@Sysia11
pomarzyć, jak przy takiej sylwetce nosić garnitur?
mam mega wysportowaną sylwetkę, zero brzuszka, lekki zarys kaloryfera, ale w życiu nie chciałbym tak wyglądać bo dla mnie to trochę kalectwo
0
@draxidox
dużo osób tu pisze że to kwestia lenistwa i wygodniejszego życia, może i tak ale ja widzę to bardziej jako wynik tego że dużo ludzi jest coraz bardziej słabych po prostu
dzisiejsze małe problemy są rozgrzebywane do granic możliwości podczas gdy nasze babcie karmiły dzieci czym popadnie, dzieci nieczęsto wychowywały się same i dzięki temu nie miały też 2 lewych rąk bo ich rodzice wyręczają we wszystkim
obecnie młodzi ludzie wydaje mi się że oprócz wygody boją się odpowiedzialności jakie niesie ze sobą dziecko
ja mam 2 dzieci i czy dzieci to wyrzeczenia? czasami tak bo podporządkowuje wakacje pod nie czasami czy czas, ale z drugiej strony ciężko nazwać to wyrzeczeniem bo daje mi to mnóstwo radości organizowanie im wakacji pod nie, spędzanie z nimi czasu
często dzień wygląda tak że po 18 jestem w domu, szybko jem, a czas z żoną dla siebei mamy koło 21 jak się położą, czy nam brakuje czasu razem i dla siebie z osobna
no nie bo zawsze to jakieś 2,4-3h do snu, czasami przyjdzie niania i można gdzieś wyskoczyć we 2 do kina czy na obiad, dla higieny umysłu czas dla nas bez dzieci też jest ważny
czy potrzeba milionów do wychowania dzieci? też pewnie nie, ja mam to szczęście że wybudowałem dom i sam pracuje na rodzinę a żona ogarnia dom, ale np. moja siostra ma małe mieszkanie 35 m2 i też mają 2 dzieci i są szczęśliwi mimo tego że czasami jest im trudno
i czy można mieć dobrobyt i żyć wygodnie z 2 dzieci? według mnie tak:) ja przynajmniej tak mam, jest to jedynie trochę inne życie, przynajmniej nie nudne:)