lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@sebasek99
no sorry ale ty dalej brniesz w jedna strone, znam czegoś konsekwencje to ponoszę odpowiedzialnośc- ma odwage i biore na klate- trudno
podwiązanie jajników to 100% skuteczności uwierz mi:)
a tabeltki antykoncepcyjne + prezerwatywy też 100%:)
wiec tak dla mnie takei przypadki to nieodpowiedzialni ludzie, zdarzyło się trudno biore tego wszelkie konsekwencje, po prostu pech,
i tak uważam że to słabi ludzie bo wybierają rozwiązanie wygodne dla nich
ja rozumiem właśnie gwałt, zagrożenie życia matki, ale nie wmówisz mi że chore dziecko to dziecko do aborcji bo nie - nie rodzic powienie no tym decydowac bo to jest zycie
0
@Grzesior667
no pisze zeby popełnił samobójstwo jak chce, dla mnie to tchórzostwo i egoizm ale każdego wybór o JEGO własnym życiu
0
@IAmBackCules
koleś w którym miejscu brak spójności własnych wypowiedzi - a no tak jestem zaściankowy , bo chce chronić dzieci, sorry jak wy to mówicie chore płody
luz możesz sobie pisać te filozoficzne teksty o "sofizmat rozszerzenia" jeśli to podłechcze twoje ego że jesteś taki madry:-p
jedynym argumentem waszym jest nieszczęśliwe dziecko chore - a tego nikt z nas nie oceni, nie powinien oceniać do decydowania o czyimś życiu - ale do tego potrzeba inteligencji emocjonalnej której wam brakuje, już nie mówię o odwadze - dobrze że nie wy bronicie naszego kraju jak bronili nasi dziadkowie podczas 2 wojny bo bam był się o jego los
0
@Grzesior667
na pewno szczęśliwe spotkanie rodzinne przy eutanazji.
zrozumiałbym jeszcze kogoś jak nie może sam się zabić- jest sparaliżowany i nie może w ogóle ruszać sowim ciałem itp.
ale taki sposób zakrawa o groteskę, jeszcze powinny takie osoby płakać nad swoim losem przy bliskich potęgując napięcie
dla mnie w ogóle odbieranei sobei życia to przykłąd tchórzostwa i największego egoizmu więc nei dzięki nic nie wole
0
@Grzesior667
dlatego jak chesz to zrobić to pepełniasz samobójstwo - sam to robisz, nie ktoś za ciebie. koniec kropka
0
@sebasek99
no sorry ale tak wg mnie to że ja partner zostawił to żadne usprawiedliwienie, decydujesz sei na coś znsz konsekwencje, równei dorze partenr moze umrzec jak dziecko sie urodzi i co? była pewna że jest oki, a okazało sie ze nei ma peienidzy a juz dziecko urodziło i co wtedy robimy? co nagel nie bedzie chciała tego dziecka? bez jaj
stary masz prezerwatywy, tabletki antykoncepcyjne, serio cięzko zajść w ciaze jak uzywasz antykoncepcji i nei chcesz, zawsze możesz podwiazac jajniki jak juz nei chcesz miec dzieci- taka prawda to tylko takie wygodne powiedzenie - wpadłem/am - no sorry robisz coś znasz potencjalne tego konsekwencje
ale ludzie sa wygodni teraz i boja sie konsekwncji swoich działań
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Grzesior667
ty mas za to msylenie nowowczesne
kij zrobie dzieci i tak potem zabije bez konsekwencji - gratuluje dojrzałości intelektualnej!!!
sex to przyjemnosc, ale moga byc tego konsekwencje - czytaj dziecko, nawet jak nie chcesz może sie zdarzyc, ale to jest jest konsekwencj twojej deyzcji uprawiam sex- tyle,
generalnie uprawiajac sexu- nie zajdziesz w ciaze (nie mówie o in vitro), uprawaiajc szansa na to jest
alkohol to tez dla wielu przyjemnosc-ale po pojaku można też robic rzeczy których sie nie chce - piłeś - wiesz ze masz inne myeslenei ponsisz tego konsekwencje bo t otowja deyczja nikt cie nie zmuszał do tego
0
@nawy12
dedydowanie o tym że chce zyc - to jego prawo dziecka, twoja decyzja co do tego nie ma tu żadnego znaczenia, bo tak jak pisałem to nie my powinnismy o tym decydować, bo to nie nasze prawo- nie rozumiem wiec do czego dazysz, bo ja twierdze ze abrocja powinna byc zakazana (nie my mozemy decydowac o czyim zyciu) - jedynie w wypdaku zagrozenia zycia matki albo gwałtu (nie mamy na to wpływu)
ale napsiałem że rozumiem sytaucje- zagrożenia życia matki i gwałtu
ale w każdym innym wypdaku - no sorry uprawiasz sex to chyab wiesz co sie moze z tym wizac albo jestes głupia to trudno - ludzie powinni odpowidac za sowje bledy jezeli to dla ciebei blad
0
@Grzesior667
ja mam argument że życie dziecka to jego prawo - nie matki, nie ojca
to nie jest prawo matki do jej własnego ciała - w momencie którym uprawiała sex albo wie jaki może być tego skutek albo jest głupia, no sorry że biologia tak wymyśliła ze dziecko rozwija sie w łonie matki to życie
wiesz jak to działa - robisz coś ponosisz tego konsekwencje, nawet jeśli ma to wpływ na ciebie, ale to nie twoje życie tylko życie dziecka, nie chcesz go to po urodzeniu oddaj
- jedynie rozumiem historię z gwałtem- matka nie miała żadnej woli, nie podjęła żadnej decyzji czy przypadek zagrożenia życia matki - ciężka decyzja ale to wtedy jest też prawo matki do swojego życia
ale argument o prawie kobiety do własnego ciała- sorry koleś naruszyła je kiedy zdecydował się na sex, świadomi czy po pijaku nieważne, nie bądź śmieszny z takimi tekstami
tak uważam że dzieci chore mają prawo żyć - bo nie wie meczy są szczęśliwe, czy nie, nie mi o tym decydować, ale życie samo w sobie to dar
0
@Cave
co to wnosi do dyskusji, mamy uśmiercać wszystkich nieszczęśliwych?
szczęscie to stan i nie trwa wiecznie raz człowiek jest szczęśwliy, drugi razem nieszczęśliwy mi tak w kółko ale przynajmniej mają szansę przez chwile być szczęśliwi
0
@Grzesior667
koleś napisałem pewnie gdzies literówkę szybko pisząc a ty nie majac żadnego argumentu czepiasz się jak rzep psiego ogona - serio
bedzie ktos chciał zakonczyc zywot to popełni samobójstwo i tyle- niestety tak ludzie robia, nie wiem wiec czemu mieszasz te 2 rzeczy? co to ma do zabijania dzieci neinarodzonych chorych? bo chyba nic
0
@Rzetafi
za co niby czerwona- dostał żółto i karny - odpowiednai kara
karny za reke po strzale suareza- chiellini pobajze, poza tym setka suarez i iniesty, no rzeczywiście słąbo:) a juve wpadał kazdy strzał do bramki w tamtym meczu
LE przez póltorej roku zdominwał europe - rzeczywiscie słąby trener, ostatni sezon najsłabszy zdecydwanie ael 2 maił bardzo dobre - gdyby nei zapaśc formy w kwietniu 2 seoznu nawet swietne
0
@sebasek99
sory a to że partner nie chce kontynuować zwiazku po ciązy - jest argumentem do aborcji
albo to ze antykoncepcja nie zawsze działa - serio uprawiając sex chyba wiesz na co się piszesz i jakie mogą być konsekwencje? prezerwatywy na ile są skuteczne bo chyba blisko 100% - chyba że używasz tej samej któryś raz to sorry
a co zabicie dziecka nienarodzonego - jest w imię jego dobra? z której strony, w jaki sposób, dlaczego chcesz zabić dziecko by wdaje ci się że będzie nieszczęśliwe, wydaje ci się - to chyba najlepiej podsumowuje twoje rozumowanie
0
@Grzesior667
a nie jasno ci napsiaęłm że od poczatku jest to dziecko, ja kwyraźneij ma mci jeszze napsiać abys zrozumiał? przeliterować?
a co ma zamkniecie do psychiatryka do prawa życia-co to w ogóle za tekst?
0
@nawy12
no tak super zabijanie dzieci - nazywamy teraz nowoczesnością i otwartością
tylko ty nie masz żadnych argumentów za sobą - żadnych racjonalnych
argument że zrobię tak bo chcę - to żaden argument - bo niedługo dojdziemy do tego że ludzie zaczną się zabijać bo ktoś im sie nie podoba bez konsekwencji
życie dziecka to nie jest twój dar, twoja własność
0
@Grzesior667
wg mnie od samego początku jest to dziecko po prostu, od samego początku jest to nowe życie, kształcą się narządy itp. więc nie jest to od samego poczatku dziecko
odpowiedziałem ci tylko na twój głupi tekst że dziecko nienarodzone - nie ma mózgu, serca itp.
0
@TheNekro94
gdybasz ze się męczy
życie tego dziecka to jego prawo - nie matki, nei ojca tego dziecka - tylk włąsnie tego dziecka - dlaczego ty, albo ktoś inny ma decydować o jego najważniejszym prawie? nikt nie ma prawa tylko Bóg, los czy w cokolwiek wierzysz
więc nikt mnie nie wyjaśnił i szkoda mi takich ludzi jak ty
0
@Cave
a zabicie takiego dziecka to nie jest egoistyczna pobudka? bo co skrócę mu męki, to może zabijmy od razu wszystkich chorych - skoro cierpią
życie takiego dziecka - jest największy prawe tego dziecka (tej osoby) - dlaczego ktoś inny ma decydować o jego największym prawie? no podaj powód
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
@sebasek99
pisałem tu tylko o niepodpowiedzialnych laskach - nic nie psiałem o chorych dzieciach
a jest chyba różnica w życiu (możliwości życia) a nie urodzeniu w ogóle,
a czy wszystkie dzieci z sierocińców są nieszczęśliwe później, to może zgodnie z twim myśleniem je też usuńmy skoro są nieszczęśliwe?
normalne dziecko może mieć rodziców, dom a też być nieszczęśliwe - czytaj patologie w rodzinie (alkohol itp.) serio to ma być argument aby zabić dziecko?
3
Komentarz usunięty
0
@Grzesior667
bo to nie jest jej życie, po drugie nie płód a dziecko
gdzie tacy bezduszni ludzie jak ty sie rodza
0
@TheNekro94
a o czym ty mówisz, wiesz co może takie dziecko cieszyć - miłość, uśmiech rodzica, a ty tylko o cierpieniu, nie wiem co takie osoby czują, aty wyjeżdzasz o czerpaniu z życia- to się pytam co to jest, czy ktoś otoczony miłością, mogący się uczyć nowych rzeczy nie może czerpać radości z życia? no właśnie
2
@sebasek99
a nie sądzisz ze egosityczne jest zabicie takiego dziecka?
czemu masz decydować o śmierci takiego dziecka, nie masz siły na wychowanie - zostaw, ale nie zabijaj
ja nie pisałem nigdzie że musi wychodzić z niedopowiedzialnego seksu
0
@Grzesior667
by mogło żyć, skad wiesz czy będzie nieszczęśliwe? - zakładasz a nie wiesz
0
@TheNekro94
a co to jest pełnia życia, potrzebne ci ferrari do pełni zycia, pójscie na studia, dla takich dzieci uśmiech rodzica już może być czymś extra:) zresztą ludzi chyba też cieszą głównie małe rzeczy