luka1995
Dołączył/a: czerwiec 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Braniś Toure Taa, a Tebas w ogóle nie ma nic do gadania xD
1
I tak będzie dopóki Jebas (tfu, Tebas) będzie zarządzał La Liga...
0
@Moov Bo w białej części Madrytu mają prezesa La Liga po swojej stronie, poza tym są bogatszym i bardziej wpływowym klubem.
Przykład: ta sytuacja z Valverde - u nas taki chłop by dostał zawieszenie co najmniej na 10 meczów.
Jak Lewandowski za samo dotknięcie palcem nosa dostał bana na 5 meczów...
0
@MaFCB Tajemnicą poliszynela jest fakt, że sędziowie doliczają tak dużo, żeby tylko prześcieradła zdobyły mistrzostwo.
Już sam VAR nie wystarczy, co pokazał dobitnie ubiegły sezon ;)
0
@YoungMan Ciężko jest grać futbol, jak jedna drużyna rzeczywiście gra w piłkę nożną, a druga jest skupiona jedynie na przeszkadzaniu i koszeniu co się rusza równo z trawą ...
0
@DJ1992 Dawać Abde !
0
@narses85 Trzeba było w 2017 roku zostać w Barcy...
0
@wolny99991 Barca nie gra jednak tak jak za Guardioli - tam by było 0:5 do przerwy.
Ale to jednak jednak jest Barca Xaviego i pamiętam wymęczone 0:1 w zeszłym sezonie...
0
Najlepsza zdecydowanie informacja dnia ;)
2
@bula1980 Byle nie 0:0. Wiemy jak gra Getafe...
0
@jondeca 6 mln za miesiąc?
Ktoś tu chyba odleciał, zmień dostawcę xD
0
@Czarny_ck Balde (o czym wielokrotnie na stronie pisano) może grać na licencji z rezerw - więc rejestracja jego nie jest jakimś priorytetem.
A Sergiego Roberto musieli zerejestrować, bo to w końcu 1 kapitan ;)
0
@Pustelnik W sumie racja.
Oby bez kontuzji.
Ale mam nadzieję, że chłopaki z Getafe nie będą aż tak kosić, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to 1 kolejka
0
@Mroziu Obstawiam raczej 23:59:59
2
@Krisey Naprawdę, życzę mu gola, albo dwóch ;)
0
@kejdzi A może kolega pisał o jego przedłużeniu kontraktu z Barceloną?
0
@barcanawieki Lewandowski, Ferran na 9 (lub Roque w zależności, czy teraz przyjdzie), Ansu Fati i Abde na LS, Raphinha i Torres na PS. No i nie zapominajmy o Lamine Yamalu
;) ;) ;)
0
No i całe szczęście, że nie zależy to tylko od Neymara.
Xavi i reszta nie dajcie d***y po raz kolejny i odpuście se Brazola.
1
@karolup Nie potrzebny nam ani jeden, ani drugi
0
Żeby to okienko transferowe się już skończyło.
Bardzo się boję, że FCB sprowadzi Moneymara
1
Jeśli oddadzą Ansu i to kosztem sprowadzenia Neymara to będzie najgorsza i najgłupsza decyzja jakiegokolwiek klubu w historii futbolu.
Laporta i Xavi stracą wówczas cały mój szacunek.
2
Podsumowując wypowiedź Dembele: Spadaj Xavi idę tam, bo jest większy hajs.
Wszystkie inne argumenty to piepszenie w bambus.
Do P$G idzie się WYŁĄCZNIE dla $$$$$
0
@luka1995 Pisałem wielokrotnie, napiszę raz jeszcze - nie chcę w FCB Neymara, bo:
1) Odchodząc w 2017 roku i rozbijając najlepsze trio napastników w historii futbolu, zostawiając nas w czarnej d***e z dziurą na lewym skrzydle, której po dziś dzień na dłuższą metę nie załataliśmy - publicznie pokazał, że Barcę ma w swojej brazylijskiej d***e, po prostu pokazał nam f**ka. Nie chcę w Barcy tego najemnika, który publicznie deklarował miłość do klubu, a kilka dni później odszedł do P$G w taki sposób.
2) Tak, winie go i jego pazernego tatusia w dużej mierze za naszą obecną sytuację finansową (nie było by grubego przepłacania za Coutinho, Dembele czy Griezmanna).
3) Zarabia OGROMNY hajs i po prostu nas na niego nie stać (b. wątpię, aby chciał grać np. za 5 mln na sezon).
4) Za te wszystkie lata dymania nas przez P$G i te ich "transferowe zemsty" (dokładajac tu ich jakże okazujące FCB miłość i szacunek słowa ich s***acego forsą prezesa) ŻADNYCH dealów z tym klubikiem.
5. Xavi jasno wypowiadał się , że Neymar nie leży w jego koncepcji.
6. Jego charakter - ciągle symulki kontuzji w różnych celach, skandale, gwiazdorzenie, imprezowanie, alkohol itd. - nie pasuje do Barcy, prędzej do RM.
7. Kontuzjogenność, co powoduje, iż ma mały wpływ na wyniki P$G , zwłaszcza w Europie.
8. Obecnie (jak gra) nie dostrzegam w nim tej "brazylijskiej magii, tego błysku". Owszem miewa przebłyski, ale mało generalnie rzecz biorąc wnosi do gry.
Podsumowując: NIE dla Neymara w Barcy.
Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam;)
0
@Qaz123 Ansu Fati generalnie jest LS - tak ubiegły sezon miał słaby, ale kto mówi, że ten sezon w jego wykonaniu będzie podobny? (pytanie retoryczne), presezon miał bardzo dobry, jak będzie zdrowy i w formie to jest kocur.
Abde - presezon miał świetny i ubiegły sezon w Osasunie także. Nie rozumiem zatem, czemu go skreślasz już na starcie.
O Neymarze pisałem wielokrotnie (wrzucam mój post poniżej).
A tak w ogóle męczy mnie już to wyzywanie się od idiotów.
Napisz mi rozsądne merytoryczne (a nie emocjonalne) komentarze.
Pozdrawiam i miłego dnia ;)
0
@Ogorinho1974 A tak w ogóle, kiedy panu Tebasowi kończy się kadencja?
0
@Volley Dobrze gada, polać mu xD
0
@LjakRoberciik Martwi jedynie ta jego wysoka pensja.
0
@Gruak Wszystko zgoda, jest tylko jeden malutki problem: nie stać nas.
0
@Culer9002 Raczej w ogóle ;)
0
Tak, tak, ale bardziej by wolał grać dla Arabów za DUŻO większe $$$