luka1995
Dołączył/a: czerwiec 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ Eee tam, nie przesadzaj z tym wyjściem z grupy LM.
Ja przykładowo bardzo liczę zwłaszcza na Gundogana
0
@agaFCB Obyś się myliła (z całym szacunkiem)
0
@Riguelme Nie Ty jeden ;(
1
@prodigy Nie chce być złym prorokiem, ale doświadczenie z poprzednich sezonów mówi mi, że na 10 się nie skończy... :(
1
@BARCA1899Messi I jeszcze satysfakcjonujący podział pensji, czyli min. 60 do 40% na naszą korzyść
4
@RoberDzik Nie no to by było zbyt piękne, aby było prawdziwe xD
2
@Alberto1031 Z tego co kojarzę to pierwsze ligowe El Clasico na Santiago Bernabeu było 3:1, a drugie na Camp Nou wygrała Barca 2:1, w Superpucharze Hiszpanii dostali lanie od Barcy 3:0 - łomoty?
Jedynie mogę się z godzić, że na Camp Nou w Pucharze Króla Barca dostała łomot 0:4 - to fakt; obiektywny? (i to faktycznie był wstyd i Barsie nie przystoi), ale na Santiago Bernabeu wygrała Barca 1:0.
No, ale mogę się mylić ;)
Jedyne nad czym się zastanawiam to to, co Ty robisz na na tym fanpagu Barcelony - jesteś bowiem (przynajmniej w moim subiektywnym odczuciu, na co wskazują Twoje komentarze) antykibicem Barcy, i to w dodatku niedoinformowanym.
Z całym szacunkiem ;)
1
@cyron1 Dokładnie, prawa Murphy'ego nie zawsze dzialają.
0
@Alberto1031 Tak, bo prześcieradła w zeszłym sezonie nie ostrzyli sobie zębów na La Ligę (od początku interesował ich wyłącznie triumf w LM xD).
Wszystko co napisałeś to - z całym szacunkiem do Twojej osoby - stek bzdur.
P.S. Polecam Ci inną stronę internetową (taką z Madrytu) bo ewidentnie pomyliłeś adresy.
Pozdrawiam ;)
1
@MesQueUnClub_87 Niejaki Ronaldo (ten notabene Cristiano) nie polubi Twojego postu - toż dla niego jedynie w Premier League jest wyższy poziom sportowy (na razie)
xDDDDDD
0
Bartomeu, dzięki again!
0
@MaroBrd A tego nie jestem pewien, ale bym się nie zdziwił
1
No i tego się właśnie obawiałem.
Napisali, że ma wrocić koniec września/początek października, ale wróci pewnie po nowym roku (tfu,tfu)
0
@gracianho7 Zdarza się ;)
0
@Braniś Toure Nie jesteś jedyny.
Jeśli się mylimy to obaj xD
0
@Volley Ponoć warunkami mają być: awans do fazy pucharowej LM oraz występ w 70 % meczów.
2
@gracianho7 Niesprowadzałbym już do klubu nikogo, poza Cancelo.
Co do transferów z klubu: należałoby się pozbyć jeszcze Lengleta
11
Nikogo już bym do pomocy nie ściągał.
Xavi zdecydowanie powinien postawić na Fermina.
Visca el Barca ;)
0
@David_Martin Oby Pedri (też uważam, że, prędzej czy później wypadnie) nie wypadł na długo - jest to zdecydowanie nasz najlepszy pomocnik.
Tak, Xavi powinien mu dać odpocząć co jakiś czas, szczególnie na słabszych - przynajmniej w teorii - przeciwników
0
@4Fabregas4 Nie ma się co denerwować - to był żart xD
A tak poważnie, też myślę, że prędzej czy później ktoś z naszych obrońców wypadnie na dłużej (na razie Araujo wypadł podobno na miesiąc, aczkolwiek wszyscy kibice FCB wiedzą, że co do przewidywań powrotu po kontuzji, należy być mega ostrożnym i sceptycznym - czego nas nauczyły ostatnie lata np. z Pedrim, czy Dembele)
1
@Linghunter88 A przynajmniej takie krążą legendy xD
1
@David_Martin Za sianie defetyzmu w wojsku od razu była czapa xD
0
@BordowyPtak Dobre...
0
@noface Nawet nie dam Ci lajka, żeby nie zapeszyć ;)
1
@ziomal88 No nie do końca się zgodzę, że Kounde to tylko ŚO.
Co do reszty pełna zgoda.
Przypomnij sobie Kounde z ubiegłego sezonu, jak wymiatał na PO - ale w sumie zgoda, że on jest jeszcze lepszy jako stoper (Xavi raczej nie bez powodu wystawiał go na środku w meczach z prześcieradłami)
0
@olavAle tak serio to o co Ci chodzi?
Napisałem jedynie (albo aż), że nie rozumiem tego ciągłego hejtu na piłkarza FCB - Sergiego Roberto.
Napisałem również wyraźnie, że także uważam, że powinien opuścić Barcelonę, ale nie jestem trenerem (i najprawdopodobniej Ty także nie masz na imię Xavi), zatem nie wiemy wszystkiego.
A Ty mi tu wyskakujesz z jakimiś zarobkami...
Wybacz - może i jestem ograniczony - ale nie rozumiem.
0
@olav Nie ma czegoś takiego jak obiektywna opinia.
Opinia ze swej natury w każdym przypadku jest subiektywna.
To jest Twoja subiektywna opinia (tak samo jak ta moja też była subiektywną opinią).
Pozdrawiam;)
10
Nie rozumiem naprawdę tego hejtu na Sergiego Roberto.
Owszem, ostatnimi czasy znacznie obniżył loty - w porównaniu do gry sprzed 3-4 sezonów.
Ale:
1. Jest wychowankiem klubu i (czy się to komuś podoba czy nie) kapitanem.
2. Strzelił sporo ważnych goli (przypomnę jedynie o super ważnej bramce na 1:1 w zeszłorocznym El Clasico na Camp Nou).
3. Nigdy nie narzeka, że mało gra lub gra nie na swojej pozycji.
4. Zawsze pomaga klubowi, gdy ten jest w potrzebie; odracza lub obniża pensję.
Ludzie, ogarnijcie się - jest to piłkarz Barcy, a tu tak niemiłosiernie ciśnie się po nim - jesteście kibicami Barcy, serio?!!!
P.S. Też uważam, że powinien już ze sceny zejść w Barcelonie, ale widać Xavi uważa że jest potrzebny jeszcze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KibicBarcy84 Nie kwestionujesz chyba tego, że Robert Lewandowski jest jedną z najlepszych 9 na świecie?
Poza tym: on ma tak, jest niewidoczny większość meczu/gra słabo, a potem zrobi 1 akcję/udane podanie i gol.
Początek zeszłego sezonu i presezsezon też miał słaby, a w kolejnych meczach do mundialu strzelał gola lub kilka i był jednym z naszych najlepszych piłkarzy.
Nie trać nadziei, że odpali (wczoraj asysta i udział przy 1 golu, a większość meczu wszystko psuł).
Zatem skończ czarnowidzieć i Visca el Barca!