3

Juz prawie marzec a na polu mroz ,snieg....

0

Pozdro dla Golluma,oj dzisiaj sobota to pewnie porzadzi ostro."My precious"

0

Dlaczego oni nie strzelaja?Za wolno,zero przyspieszenia...dobrze,ze Willian w slupki strzelil bo dwumecz bylby rozstrzygniety.Jak sie nie ogarna to slabo bedzie

8

Oby Messi mial swoj dzien.Barca po zwyciestwo.

0

Hejt jakiego doswiadczyla po startach na IO niestety zrobil swoje...Swoja droga wczoraj po sukcesie Kamila wszedlem na strone pewnego portalu internetowego ciekawy co pisza na ten temat.Informacje przeczytalem i zajrzalem na komentarze i .....masakra...jak nie na temat polityki to umniejszanie sukcesu a wrecz wyzwiska w strone zawodnika....Jednak hejterzy istnieja naprawde (byc moze przez kogos oplacani)

6

Wisla wygrala a Carlitos bramki nie strzelil...ale kto ogladal to wie ,ze pan Lopez byl najlepszym zawodnikiem Wisly w tym meczu

1

Kurde to byl gracz,zwlaszcza mecz Anglia-Polska mistrzostwo w wykonaniu Grega

0

Przeciez chociazby niejaki Robert Mateja byl lepszy :)

0

Masz racje ale zawsze sa Austriacy(Kraft,Hajbek), chociaz jezeli chodzi o druzynowke to nasi sie zawsze mobilizowali na te konkursy.Czy Zyla otrzyma szanse?

3

Teraz tak na spokojnie mysle,ze to co zrobil Kamil Stoch to jest cos fenomenalnego,kosmicznego....Fajnie,ze moglem to obejrzec bo to bedzie wspominane w przyszlosci latami...Co do konkursu druzynowego to mam cicha nadzieje na braz.A wy co myslicie?

4

Piotrus tak wg mediów jest kreowany na jakiegos "niby blazna" a to czlowiek wielce utalentowany

2

Zoran Arsenic cichy bohater dnia (przynajmniej wg mnie i kropka)

2

And Maryla Rodowicz,chociaz Piotrek Żyła fenomenalnie zagrał na gitarze hymn Polski specjalnie dla Stocha.Uwazam iz moglby zamieszac w tym konkursie :)

0

Brawo Wiselka! Po 3 pkt swoja droga bez Carlitosa to ten zespol nie istnieje

0

Niezgoda musi otrzymac szanse od Nawalki

0

Powiem wam,ze KopaczEkstraklasa ruszyla z kopyta!Co mecz to kilka bramek.Pieprzyc obrone wszyscy do ataku :)

0

Kurlaaa Hamalainen szaleje

8

Niestety Legia idzie na mistrza...zeby chociaz sie zakwalifikowali do Ligi Europy

0

Niestety Real sie odrodzil.Czyzby po raz 3 LM?Wydaje mi sie,ze w tej chwili to jedynie Barca bylaby w stanie ich zatrzymac

1

Panie Samuelu tak wyszlo,taki mamy klimat

1

Polska!Biało Czerwoni!!!!,

0

Niech odwolaja druga serie!!!

0

Noi co z tego?..........

0

Aczkolwiek pan Niezgoda ma talent.Wazne iz majac teraz 23 lata musi isc do przodu,czyli co mecz asysta,bramka i do konca kwietnia ...ale i tak Wisla pokaze stara dobra krakowska pilke i bedzie podium.ABG!!!Teraz godnie czekam na hejt.

2

Niestety...............

1

Brawo Zaglebie!!!!Jeszcze jeden!

0

Strzelcie..... gola!!!!

0

Dajcie karnego#!!

2

Chcialbym aby Stoch jutro obronil tytul MO ,jest w formie ale troche martwia mnie prognozy na jutro.Ma byc dosyc odczuwalny wiatr,jesli bedzie po troche sprawiedliwy dla wszystkich to ok.Ale jesli komus powieje i przypadkowo bedzie MO to juz slabo.Chociaz czesto tak bylo na IO.Amen

12

Bez przesady,genialny to jest Messi.A fatalny to jest Kucharczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?