lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zebysmy w maju nie klneli z powodu RM w finale Champions League
0
Pochwalcie sie jak tam kupony?Mi oczywiscie 1 mecz nie wszedl...ale na jutro tez jest kuponik,zobaczymy kiedy skoncza sie marzenia
0
Final Champions League :Manchester City-FC Barcelona 0:2 Messi and Paulinho.Takze wasze zdrowie mozna isc spac :)
1
Stary wez lepiej walnij lekkiego drinka i do spania...niz wchodzenie na ich strone...chociaz kto co lubi
0
Mnie wkurza to ,iz nadejdzie LM i nagle RM wygrywa i CR strzela ale oby do czasu...
0
W dzisiejszym futbolu takich wojownikow niestety brakuje
6
Szkoda dzisiejszych zmarnowanych sytuacji z Celta bo przewaga moglaby sie powiekszyc.Najwazniejsze obecnie aby Umtiti jak najszybciej sie wykurowal.
0
Naprzod Athlethic!!!
0
Viva la Red Ramos!!!
1
Powiem Ci,chyba tak
3
Co do Realu to na 100 procent cos strzela....
0
Ale Ekstraklapa jest p...... Oby to Sandecja utrzymala
0
Pewnie wykorzystaja nasza strate pkt.Zostanie tylko 6 pkt przewagi...jeszcze mecze bez Stalowego Umtiti...obysmy na poczatku roku mieli jakakolwiek przewage nad Realem albo Valencia
13
No coz trzeba sie napic....
1
Dawno nie obstawialem i pokusilem sie o kuponik dzisiaj i 1 mecz i Lipsk wybil mi z glowy zabawe w obstawianie
0
Siwy Robert strzelil z penalty
0
Takie sa dzisiejsze niby "sprawiedliwsze" skoki narciarskie
3
K.... przeciez czlowieka szlag trafia jak sie myla te patafiany
0
Król Messi!!!Jazda z nimi!!!
4
Oj Suarez,Suarez....zeby chociaz gola strzelil
1
Wow!i znowu transfery pokroju Chukwu Chukwu ..
4
Niestety szykuje sie pierwsza porazka w sezonie...
0
Miejmy nadzieje.Pewnie tak bedzie po oficjalnym potwierdzeniu nowego kontraktu Messi na pelnej ......wjedzie w Valencie
0
Oby
0
Jaki wynik obstawiacie na jutrzejszy mecz FCB?Ja stawiam na 2:1 dla Barcy po cieeezkim meczu
0
Oby Barca jutro wygrala!Oczywiscie napije sie drinka za to,takze najlepszego wszystkim
0
Mam nadzieje,iz tak nie bedzie.Chociaz w najlepszej lidze swiata kazdy z kazdym moze wygrac
0
A nasz jakzesz cudowny siwy Robert Lewandowski?
1
Niech Carlitos wypunktuje w poniedzialek ekipe z Niecieczy
5
Brawa dla druzyny z Kielc.Takze niech Wiselka w poniedzialek wygra i pnie sie w tabeli.