0

Wisla Krakow!!! Armia Bialej Gwiazdy!!!Tylko zwyciestwo!!!

4

Kocham FCB!!!Dla mnie bohaterami dnia zostali: Paulinho and Carlos Lopez "Carlitos" Wisla Krakow!!!

0

Jezeli oprocz Carlitosa ogolnie pilkarze Wisly wejda na wyzszy poziom to byc moze cos wywalcza w tym sezonie ....

9

Tylko Wisla!!!Carlitos!!! Wiselka!!!

3

Jazda!Jazda!Jazda! Biala Gwiazda! Tylko 3 pkt Wiselko tylko 3 pkt!!!

7

Takze teraz Wiselka tylko zwyciestwo!!!

1

Czyli bohaterem dnia zostal Paulinho!Kto by pomyslal ..oby tak dalej gral

1

Wiadomo,jaja jak ....ale kij z tym niech Messi dalej tak gra i niech go nie wybieraja do tych pseudo jedenastek

0

Zarabiscie nagle zaczal napieprzac deszcz i brak sygnalu.....

3

Czy ich czasem nie ......dobrze,ze nie zrobili w Wigilie o 17.....

1

Kazdy to powie Barcelona rzadzi w Katalonii!!!

6

Manita!!! Asysta Dembele i mistrzowskie wykonczenie Luisa Suareza

8

Oj Miroslawskiego juz boli d..... ze robi jakies wyliczanki

0

La president strzelil niczym Carles Puyol.Barca!Barca!Barca!

7

Kuzwa Paulinho by strzelil

0

Ciekawe czy Dembele odda chociaz strzal,bo mysle iz Gomesinho conajmniej ze 2 strzaly odda

0

Jak dobrze iz moge podziwiac gre Najlepszego Pilkarza w historii

0

Messi Krol!!!!

3

Leon Zawodowiec!!!

0

Krol futbolu strzelil!Messi!!!!

0

Barca!!! Naprzod!

0

Tylko zwyciestwo!!! Barca!!!

1

Siemanko, ziomeczki ten mecz musimy wygrac! Po pierwsze to derby a poza tym jest szansa aby odskoczyc Realowi....

3

Teodorczyk sie w koncu otrzasnal i zdobyl brame na wage 3 pkt,oby tak dalej to moze bedzie zmiennik dla Milika w reprezentacji,ktory co prawda strzeli gola ale zmarnuje conajmniej 2-3 sytuacje 200%

0

A to te pajace z Lotwy ,to sa jaja pilka ewidentnie za linia ale kij z tym nie ma bramki

0

Milik ma duzy potencjal ale dlaczego on tyle marnuje sytuacji.......

0

Co sie z nimi dzieje....zaraz bedzie remis ,placz i zgrzytanie zebow

0

Slabo nasi graja,oby to wygrali i za miesiac poprawili gre na ostatnie 2 kluczowe mecze

0

A Maczynski? Po ostatnim meczu tez powinien na lawce wyladowac

0

Buffona panie to ty zostaw w spokoju,lepiej miej pretensje do Fabianskiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?