0

Mam bardzo wazne pytanie czy ktos testowal juz kociolek menelixa?

0

Zimnochowi to nawet Rozal by najebal,mimo roznic kategorii walk sportu

5

I oczywiscie Wisla wygra i pokaze miejsce tym warszawskim s..........,.Tylko Wisla nasz TS!!!

0

Daniel Magical and fighter Jaca....za duzo internetow takze dobranoc

0

TO juz bym wolal Arboleda vs Franek Smuda albo Aleksander Vukovic vs "dziewczyna" ktora w jego kierunku pow. "ty frajerze"

1

Slabe pytania ekspertom zadaje ekipa Canal,ja mam do was pytanie:Czy LKS Borkowianka Borek Szlachecki utrzyma sie w elitarnej B klasie???

0

Napewno nie awansuja,potwierdzone info

7

Tak zagra ale chyba na playstation

1

E tam predzej niech Malecki z Wisly otrzyma powolanie

0

Wisla chyba sprzedala mecz....z ostatnim zespolem wysoko przegrac,oj Franz Smuda chyba sie dogadal z kierownictwem Wisly

0

Andre Gomes byl by czarnym koniem meczu

0

Mam la fazience..ktos spogladal na Danielmagicala

0

Daniel Magical the king!!!patology

0

Niet.

0

Messi cos ty zrobil...raczej juz po herbacie

2

Wisla Krakow!!!Biala Gwiazda!!!

1

Fryzjer.

0

Zdecydowanie mnie osobiscie ich nie brakuje,niech sobie graja w "najlepszej lidze swiata"

3

Niech Messi dzis chociaz bramke moze dwie strzeli na pozegnanie z Champions League,zeby Ronaldo mu za bardzo nie uciekl w klasyfikacji wszechczasow....

0

Ale w pilce chodzi o strzelanie bramek chyba...

3

Patryk Malecki!!!Tylko Wisla nasz ten TS!!!

2

Jazda!Jazda!Jazda!Biala Gwiazda!Po zwyciestwo!!!

1

No a jak ,nie no już trzeba iść w kimono

19

Wtf?Czy to La Rambla czy Żulionerzy???Także wasze zdrówko :)

0

Mariusz Pawełek?

0

Grigorij Rasiak?

1

Ziomeczki warto ogladnac Przelecz Ocalonych?P.S. wasze zdrowko!Za remontade 2....chociaz trudno mi w to uwierzyc

0

Panowie i panie takze najlepszego!

0

Embape i gol :) Monaco w polfinale

0

Chyba najgorszy duet komentatorow Murawski and Zyzynski

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?