0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

Dobra ja juz dluzej nie zniose tego....KONIEC Barcy....Oczywiscie Zasluzone zwyciestwo PSG.Takze nie pozostaje nic innego jak zyczyc francuskiej ekipie powodzenia w nastepnych fazach LM.Ten klub musi kupic co najmniej 2 kreatorow gry na swiatowym poziomie jesli chce wrocic do elity w ciagu 2-3 lat...bo jesli nie to Messi moze w naszych barwach juz nie zdobyc Champions League

0

Ziomki ja chociaz czekam przy naszej katastrofalnej grze na bramke ktora chociasz w dziedietnym procencie da promyk nadziei na rewanz na Camp Nou

0

Psg dzis Fenomenalny poziom!Wiec nieobecnosc Krychy nie dziwi

0

Ziomek co ty gadasz?przeciez nasi graja Totalna padake

1

Gdy Usg walnie na 3:0 to koniec tematu...k.....,,Oglaszam KONIEC BARCELONY w tym sezonie!!! Calkowicie Zasluzone zwyciestwo PSG!!!

0

Zasluzona bramka dla Usg,jak nasi sie nie ogarna to juz po tym meczu moze byc znany cwiercfinalista

0

Ej bez jaj Ney ma w.... na gre bo se wiaze buta..Wtf!?

1

Ney by zaczal grac a nie wymachiwal rekoma

0

Cholera niech Lucho ich zruga i moze sie ogarna

0

Niech Barca sie otrzasnie bo bedzie mega lipa

0

Narazie Barca mega pogubiona...

0

Kurde alez szkoda Vidala...kontuzja wygladala makabrycznie

1

Aj nie wiele braklo

0

Co do wypadku premier,czyzby sluzby specjalne dawne WSI dalej rzadzilo krajem?3 2 1 czekam na hejt

0

Wrocilem od kumpla i patrze na wynik meczu ligi ogorkowej ,takze pilkarze prezentuja odpowiedni poziom.Otoz to jest w koncu liga polska...ale co ja widze bramka! Wow! Tylko szkoda,ze dla cracovii

1

Panowie wlasnie sie zaczyna najlepsza liga swiata!

1

40 % to wodka ma...tak jakos mi sie skojarzylo

1

Widze iz to pierwszy odcinek Zulionerow a juz na LaRambli dyskusja :) Jednak to jeden z najlepszych teleturniejow

0

Ole!Messi zwod i brama Luisa!

0

Rozmowa Żyły i Lewandowskiego przejdzie do historii XXI wieku :)

28

Żyła i Lewy Dream Team

0

Nowy Neymar sie rozkreca

18

Niech dadzą Lewemu narty i niech sobie skoczy :)

0

Rakitic walnal w kosmos

0

Coz za mecz Paco strzela,Vidal oby tak dalej

0

Niemozliwe Paco strzelil bramke,chyba trzeba w przerwie skoczyc po alkohol i to uczcic : )

4

Ziomki byle FCB zwyciężało i życie szło do przodu w pozytywnym tego znaczeniu....

2

Tylko Barca!!!Tylko Wisla !!! Wznosze toast za FCB i za TSW!!!Tylko sukcesy!

1

Ziomeczki naogladalem sie troche filmow..,Powiedzcie mi kiedy Polska sie pozbedzie tych anty rodakow zakorzenionych w prl ....i bez tych zdrajcow narodu zacznie sie rozwijanie nowoczesnego Silnego panstwa "Polska" ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?