0

Wow!Panie Fati oto chodzi!

0

Oczywiście jesteśmy dziadami, kurrr.....
Jeszcze zdjął Dembele i kto niby teraz szarpnie do przodu...

5

Iga Świątek to jest potęga!Iga najlepsza jest!Ige trzeba szanować! :)

0

Udany mundial,hmmmmm

4

Po tym występie Maryla zostanie zamknięta w sarkofagu. I dopiero w sylwestra 23/24 otworzą wieko

0

Szymon Marciniak z zespołem TOP :)

1

Kurla Obajtek na prezydenta, wszyscy mu dziękują ja pierdziele

1

O kurla zayebiacie ,że real przegrał ale jutro pewnie nasi zyebia

0

Kurwa jakimi frajerami są ci piłkarze to ja nie mogę.....kurwaaaa

0

Uszman strzelił. Może uda im się wytrwać do końca z tym wynikiem

0

Jeszcze nam ktoś z rodziny Puig strzelil :)

0

Tak to się musiało skończyć.Ja piedrole, jeszcze pewnie odpadną. A pies to ....

3

@don'T.R.I.P.e chyba komicznych xd

0

@clyde wkurza niesamowicie

1

Ferran to już zawsze będzie pudłował, ja pierdziele. Nawet z takim przeciwnikiem

8

Matoł Lahoz to pewnie ładne ma dzisiaj bajlando po tak znakomicie prowadzonym spotkaniu Barca - Espanyol. Władze LaLiga znów mogą mu przyznać jakiś order (najlepszy sędzia)
:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Kurla,dlaczego polskie telewizje na sylwestrowy wieczór zapraszają takich "artystów" jak: Maryla,Beata %,Czerwony Michał, Zenek,Boys, Panasewicz dziad już,Don Vasil (ja jebye) ,plus zagraniczne gwiazdy z hitami przed epoka lodowcowa....

4

Szczęśliwego Nowego Roku!Auuu!

0

Pieprzony dzban

0

No i człowiek się wkurzył ,strata punktów w derbach....

16

Matoł znów w centrum uwagi.....

1

Mam nadzieję,że Barca jutro nie popsuje nam humorów przed sylwestrem :)

0

O nadal 0:0, pewnie coś Real strzeli w doliczonym czasie ale oby skończyło się remisem

0

Norweg mocny jest

1

@Luciano99 słuchoj,że szukom chłopa co głową miesza bigos?

0

@damianex10 to teraz coś spożyjesz % ?

28

Argentina, ¿qué estás haciendo?- Dariusz Szpakowski

1

@Mordzia97 byłem, z dubbingiem 3D. Fabuła nie powala, ale efekty specjalne: WOW! Polecam!Też sporo wątków nie pociągniętych dalej (ale dlatego,że w następnych częściach to nastąpi)

2

@Kondziubarca Mati w Tajlandii ponoć, także jest sobą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?