0

No, no Portugalia przebiła wczorajsza Brazylię ,ciekawe

0

Ale Espana zawaliła, ale słabo grali niestety i te fatalne karne

0

Alez się bawią Brazylijczycy :)

0

Wow!Alez akcja fenomenalna

22

Powiem wam ,że szacun dla Japonii. Pokonać Niemców i Hiszpanów na mundialu to wielki wyczyn

1

Można już rzec,iż to jest poyebany mundial :)

0

No dzieje się dzisiaj w tych meczach :)

3

Dobra kończyć te mecze ,Niemcy odpadają :)

1

Balde chyba znów zayebal jak z Niemcami

0

Kurna ale Kostaryka zmarnowała kontrę.....

3

Hmmmm gramy dalej na mundialu. Niezle jaja :) Grając taka padake awansować to wyrazy szacunku dla Czesia :)

1

Polacy po awans!Naprzód!!!

1

No Czesio ze Świderskim to zaskoczyl w uj

0

Mam wielką nadzieję,że jutro o tej porze będziemy się cieszyć z awansu reprezentacji Polski do 1/8 :)

0

Ekwador 4 pkt i nie wychodzi z grupy. Obysmy jutro nie odpadli z 4 pkt

2

Co Bałwanek strzelił , nieźle

2

Wow!Co te Maroko :) właśnie o to chodzi na mundialu

1

@Aragorn33 i to rozumiem ,fachowa ocena

1

Wygrają nasi jutro z Arabia?Mimo fatalnego stylu meczu z Meksykiem gdzieś we mnie tkwi nadzieja ,że jakimś cudem wygramy jutro

0

Coś pięknego!Brawo Hiszpania

1

I właśnie za takie emocje i wyniki uwielbia się MŚ w piłce nożnej :)

1

Lepszy remis niż porażka. Przynajmniej nie przegrali w pierwszym meczu MŚ jak zazwyczaj

0

Yhy zaczyna się.......

0

Emocje sięgają sufitu

0

Oj Frankie,Frankie......

0

Harry jeszcze nic nie strzelil a już 3:0 prowadzą

0

@Benz oj to trzeba śledzić losy tego kibica

4

Kurde szkoda było by Valencii

1

Tak jest!!Potężny Enner Valencia!

0

Tak jest!Brawo Ekwador!Jazda z nimi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?