lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No, no Portugalia przebiła wczorajsza Brazylię ,ciekawe
0
Ale Espana zawaliła, ale słabo grali niestety i te fatalne karne
0
Alez się bawią Brazylijczycy :)
0
Wow!Alez akcja fenomenalna
22
Powiem wam ,że szacun dla Japonii. Pokonać Niemców i Hiszpanów na mundialu to wielki wyczyn
1
Można już rzec,iż to jest poyebany mundial :)
0
No dzieje się dzisiaj w tych meczach :)
3
Dobra kończyć te mecze ,Niemcy odpadają :)
1
Balde chyba znów zayebal jak z Niemcami
0
Kurna ale Kostaryka zmarnowała kontrę.....
3
Hmmmm gramy dalej na mundialu. Niezle jaja :) Grając taka padake awansować to wyrazy szacunku dla Czesia :)
1
Polacy po awans!Naprzód!!!
1
No Czesio ze Świderskim to zaskoczyl w uj
0
Mam wielką nadzieję,że jutro o tej porze będziemy się cieszyć z awansu reprezentacji Polski do 1/8 :)
0
Ekwador 4 pkt i nie wychodzi z grupy. Obysmy jutro nie odpadli z 4 pkt
2
Co Bałwanek strzelił , nieźle
2
Wow!Co te Maroko :) właśnie o to chodzi na mundialu
1
@Aragorn33 i to rozumiem ,fachowa ocena
1
Wygrają nasi jutro z Arabia?Mimo fatalnego stylu meczu z Meksykiem gdzieś we mnie tkwi nadzieja ,że jakimś cudem wygramy jutro
0
Coś pięknego!Brawo Hiszpania
1
I właśnie za takie emocje i wyniki uwielbia się MŚ w piłce nożnej :)
1
Lepszy remis niż porażka. Przynajmniej nie przegrali w pierwszym meczu MŚ jak zazwyczaj
0
Yhy zaczyna się.......
0
Emocje sięgają sufitu
0
Oj Frankie,Frankie......
0
Harry jeszcze nic nie strzelil a już 3:0 prowadzą
0
@Benz oj to trzeba śledzić losy tego kibica
4
Kurde szkoda było by Valencii
1
Tak jest!!Potężny Enner Valencia!
0
Tak jest!Brawo Ekwador!Jazda z nimi