0

@Survier iks de, no dobra może przesadziłem z tym, że jakąś. Wygląda na kozaka

0

Widzę, że City ma jakąś perełkę z Argentyny (Alvarez). Plus do tego Haaland, mocni są

0

Haaland to maszyna do zdobywania bramek :)

0

Oby Monako utrzymało remis chociaż

0

Co zes ty Robercik zrobił! Geniusz,wow

1

Właśnie tak Pedriiiiiiiiiii

0

Czyli Araujo na boku obrony, cholera

2

Polska piłka klubowa to gówno

0

No to mamy Bayern :)

0

Czyli Lewy nie zagrał ani minuty?Jeśli tak to elegancko

0

Jakiś dobry film na netflix ie ktoś poleci?

0

Lewy and Fati WOW :)

0

Ale pograli! Brawo Robert

0

Fati to jest jednak klasa :)

0

Wreszcie Dembele, jeszcze jeden gol dla pewności

2

Davida Silve do Barcy a nie Bernardo :)

0

Szału nie ma niestety....

1

Nie ma czerwa a to już UJ wie o co chodzi z tym sędziowaniem...

0

Jednak trafienie w kolano zasługuje na czerwo

0

O kurła dopiero teraz mogę oglądać New-City i bramka Erlinga. WOW, ale emocje będą jeszcze

0

Siema, ktoś wie za co Conte i Tuchel dostali czerwone kartki? Jakies dymy były?

2

@IronSanHybrid Racja. A wiesz dlaczego podjęto decyzję żeby doliczać w hcuj minut? Bardzo mnie to ciekawi

1

I to jest kapitan :)

2

Jednak remis z Rayo to rozczarowanie

0

Chyba będzie remis... Ale moze coś strzela

0

@Kinginiesta musiał o sobie przypomnieć ciec

1

Panie Raphinha pierwszy minusik :)

0

@Nhyz znakomity wybor

1

@PatrychoO a co ten wariacik tam robi :)

2

@BoreekxD Majeczka TOP!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?