lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier iks de, no dobra może przesadziłem z tym, że jakąś. Wygląda na kozaka
0
Widzę, że City ma jakąś perełkę z Argentyny (Alvarez). Plus do tego Haaland, mocni są
0
Haaland to maszyna do zdobywania bramek :)
0
Oby Monako utrzymało remis chociaż
0
Co zes ty Robercik zrobił! Geniusz,wow
1
Właśnie tak Pedriiiiiiiiiii
0
Czyli Araujo na boku obrony, cholera
2
Polska piłka klubowa to gówno
0
No to mamy Bayern :)
0
Czyli Lewy nie zagrał ani minuty?Jeśli tak to elegancko
0
Jakiś dobry film na netflix ie ktoś poleci?
0
Lewy and Fati WOW :)
0
Ale pograli! Brawo Robert
0
Fati to jest jednak klasa :)
0
Wreszcie Dembele, jeszcze jeden gol dla pewności
2
Davida Silve do Barcy a nie Bernardo :)
0
Szału nie ma niestety....
1
Nie ma czerwa a to już UJ wie o co chodzi z tym sędziowaniem...
0
Jednak trafienie w kolano zasługuje na czerwo
0
O kurła dopiero teraz mogę oglądać New-City i bramka Erlinga. WOW, ale emocje będą jeszcze
0
Siema, ktoś wie za co Conte i Tuchel dostali czerwone kartki? Jakies dymy były?
2
@IronSanHybrid Racja. A wiesz dlaczego podjęto decyzję żeby doliczać w hcuj minut? Bardzo mnie to ciekawi
1
I to jest kapitan :)
2
Jednak remis z Rayo to rozczarowanie
0
Chyba będzie remis... Ale moze coś strzela
0
@Kinginiesta musiał o sobie przypomnieć ciec
1
Panie Raphinha pierwszy minusik :)
0
@Nhyz znakomity wybor
1
@PatrychoO a co ten wariacik tam robi :)
2
@BoreekxD Majeczka TOP!