0

Kto może zagrac jako napastnik w meczu z Ibizą?

1

@barpol11 (cudowne uzdrowienie czy planowany był jego powrót w tym tygodniu)

0

@barpol11 może mieć to związek ze zwolnieniem valverde? :)

0

Arthur wziął udział w całym treningu?

0

@Barwindg frajerstwem bym bardziej nazwał rome liverpool itp. Dzisiaj barcelona nie miała szczęścia ale stwarzała dobre okazje i do 70 min ich gra mogła się podobać.To może spytam Ciebie jak musieliby grać ,żebyś nie uznał porażki za frajerską?

0

@Barwindg to chyba inny mecz oglądałeś

1

@kerouac Dzięki wielkie. Odpowiesz może mi jeszcze czemu Guardiola postanowił odejsc w 2012? Był zmęczony ? Nie miał pomysłów? Czy wolał odejśc "w chwale"?

0

@kerouac czyli można było mieć nadzieje w trakcie sezonu 12-13, że Tito będzie tak samo dobry jak Guardiola?

1

Ktoś chciałby powiedzieć mi (młodszemu kibicowi Barcelony) czy Blaugrana pod wodzą Tito Vilanovy bardzo różniła sie od tej Pepa z sezonu 11-12?

0

Ktoś wie kiedy alba wróci do treningów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?