macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ludzie i tak będą się spierać, "bo mi nie pasuje do mojego światopoglądu".
"Nawet jakby Wam plunąć w twarz, to powiecie że deszcz pada."
1
Wtf, przerobione?
Jakieś dowody? Jakby było przerobione, to na różnych grupach graficznych na FB by huczało (jestem grafikiem, więc takich grup mam mnóstwo), tym bardziej że osoba robiąca to zdjęcie, to absolwentka ASP, która również jest na tych grupach.
https://www.instagram.com/p/BqDJmfrlybq/
11
Niesamowite zdjęcie z dzisiaj i bardzo wymowne.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/46075909_10155976516962507_7197938251166908416_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=09e13e378988091ae66d6bfefdefa9f8&oe=5C6B4C0A
0
Ktoś kto tam był, może to potwierdzić?
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/45817960_2059358950806798_7535088936180252672_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=d7d533b3383de0e0edab031395e124c5&oe=5C82205B
3
Czy ktoś wie, czy nasza ukochana drużyna może przygotowała jakieś życzenia na naszą narodową rocznicę? :)
Byłoby to bardzo miłe. 100 lat niepodległości to rzecz wielka, więc myślę że Barcelona mogłaby coś przygotować z tej okazji, jakieś życzenia na fb czy nawet drobne wspomnienie dzisiaj na CN. Jeśli tego nie zrobią, to nie ukrywam - będę trochę zawiedziony, tym bardziej że w PL mają największą penyę spoza Hiszpanii.
36
"Nasz naród jak lawa,
Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa,
Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi,
Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi!"
Adam Mickiewicz, Dziady cz. III
Niesamowita rocznica. Kraju, który jest skazany krwią, cierpieniem, uciskiem. Kraju, który jest często absurdalny, ale i bardzo waleczny. Smutne jest to, że w tak piękną rocznicę, kraj jest tak bardzo podzielony. Ale właśnie dzisiaj, trzeba życzyć Polsce, narodowi, mnie i Tobie, by było jak najmniej podziałów i by w końcu pogrzebać tą coraz większą przepaść, która dzieli Polaków.
Wszystkiego co najlepsze, niezależnie czyś za Realem, PiSem, KO, czy za czymś zupełnie innym. 1000 lat!
7
"Radio France: Głosy oddane w plebiscycie Ballon d'Or są już w połowie policzone. Na chwilę obecną Messi i Ronaldo nie znajdują się nawet w pierwszej trójce.
Według Erica Mamrutha, zwycięży Luka Modrić, drugi będzie Raphaël Varane, a finałową trójkę zamknie Kylian Mbappé."
via "FC Barcelona Inside - Blaugrana Od Środka"
13
Daj spokój... to jest tak cholernie absurdalne dla mnie, to wywyższanie Lecha Kaczyńskiego, robienie z tragicznej rzeczy jaką była katastrofa Smoleńska takiej szopki... Ci ludzie bardzo mało budują, a bardzo dużo niszczą. To za Ich rządów Polska w 100 rocznicę odzyskania niepodległości będzie najbardziej podzielona w XXI wieku.
64
Smutne słowa. Dodajmy do tego Jarosława, który stwierdził że Jego brat zasługuje na muzeum i wychodzi nam jacy ludzie rządzą tym krajem...
1
Możliwe. A teraz wybacz, muszę iść do toalety... nos mnie swędzi coś...
11
Nie. Ten ziomek wygląda jak pingwin.
Odstaw to chłopie.
36
Spoiler.
Hmm, w sumie to nie, robiłem trudniejsze rzeczy.
0
Oni by taką Legie rozklepali z 5:0 .
1
https://wetransfer.com/
1
Aaa, świąteczny. Wybacz, jest piątek, a ja czasem jestem ślepy.
W takim razie zamiast kwiatów, to coś słodkiego może :)
21
- kwiaty + kolacja w całkiem dobrej knajpie. W 300 zł powinieneś się zmieści.
- biżuteria + kwiaty
- czekoladki z Mount Blanc w kształcie serca, czy coś w tym stylu
W ostateczności myjka i mop, a jeszcze Ci na browary zostanie!
6
Dla kogo długi weekend, dla tego długi weekend.
0
I tak nic nie pobije tego, że podobno Neymar ma wykupionych "przyjaciół" (to miało jakąś specjalną nazwę, ale nie pamiętam). Dbają o Jego humor, rozśmieszanie, a nawet fryzurę.
Poziom absurdu przekroczony już dawno.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
60
A propos ostatnich "delikatnych" wojaży Ramosa.
Pamiętam moment, gdzie Ramos w typowy dla siebie ̶c̶h̶a̶m̶s̶k̶i̶ niechcący sposób sfaulował Suareza. Chwilę później Messi wjeżdża na pełnej jak w masło, a Ramos nie wie co się dzieje. Zazwyczaj nie pochwalam takich zachowań, ale wtedy byłem tak podjarany i dumny z Leo, jak Borek po golu Cristiano.
18
Z gaciami opuszczonymi do kolan...
1
Czyli raczej to wszystko fejki :D
Pewnie jest gdzieś wersja, gdzie Jose mówi: "For me the top player in history is young Pawel Brozek."
9
"For me the top three players in history are Messi, Pele and Maradona." - José Mourinho
Nie wiem na ile cytat prawdziwy, ale wstawiam, może ktoś zweryfikuje.
Cytat z fb "The Barça Nation".
0
Nie ma Cristiano.
Oj Pan Borek będzie bardzo smutny. 1/3 Misji Futbol o wczorajszym golu Ronaldo, 1/3 o tym dlaczego nie zagra z Polską i kolejna 1/3 oczywiście o ekstraklasie.
4
Halyna, dostałem podwyszke, lecim na Malediwy!
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45638247_1936961533092182_4549039947570479104_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=454083a41fdce974fdae0af8572ddbbd&oe=5C711507
29
Podobno seryjnie ma rodzić Złote Piłki.
30
A niektórzy i tak powiedzo, że to fotoszop...
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45588488_1930196543729740_1497410347403837440_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=a396e32d158b5437f564e7506c29829b&oe=5C79678B
3
Ja Skandynawów bardzo podziwiam. Uważam, że są dużo mądrzejsi w poczynaniach społeczno-gospodarczych niż my, mimo że popełniają błędy, ale wiadomo: kto nie popełnia. Moglibyśmy się od Nich bardzo dużo nauczyć. Ale po co... duma przecie nie pozwoli!
3
Chyba tak, wcześniej wchodziłem na Jej twittera i coś tam było, że jest z jakiejś organizacji walki z aborcją i coś o rodzinie.
Generalnie rzecz biorąc, byłaby to wielka walka, bo bieda umysłowa jest przerażająco olbrzymia. Na pierwszy ogień ta Pani + Pani Pawłowicz :)
No i dobra, żeby ludzie proPiS się nie popłakały, że tylko ich szkaluje, to dodam jeszcze Niesiołowskiego.
6
No widzisz, jakie to Peło złe. A fe. Tfu. Na szubienicę, z każdym z tej niemieckiej, antypolskiej organizacji!