macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Już totalnie abstrahując od "fabuły" tego filmu, to jest on wyreżyserowany mistrzowsko, również aktorsko stoi na bardzo wysokim poziomie (Gajos jest fantastyczny). Czy dzieło spod znaku PiS będzie równie dobre artystycznie rzecz biorąc? Moim zdaniem nie ma na to żadnych szans, większość filmów wychodzących spod znaku PiS, to paździerze, chaotyczne, źle przemyślane i często wręcz głupie.
Biorę to pod uwagę. A jeśli chodzi o sam fakt fabuły, to jest to trochę przerysowane, jednakże rzeczy opowiadane w tym filmie dzieją się naprawdę, a w tym nie ma już ani krzty nieprawdy.
"Ponadto ciekaw jestem, czy Smarzowski by tak kozakował jakby chciał nakręcić film o imamach ,czy rabinach"
Myślę, że tak. Smarzowski trochę jak Tarantino, czyli raczej ma gdzieś opinie ludzi i robi to na co ma ochotę/pomysł.
3
"Podczas gdy "Kler" Wojciecha Smarzowskiego bije kolejne rekordy oglądalności w Polsce, w Pionkach pod Radomiem powstaje filmowa produkcja wspierana przez PiS. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, film "Klecha" ma pokazać prześladowanie polskiego Kościoła."
W sumie szybko ogarnęli odpowiedź na "Kler" :D
Standardowo pewnie to będzie słaby film, skierowany do ludzi, którzy nie oczekują nic poza propagandą, ślepym bronieniem idei etc.
https://natemat.pl/253525,powstaje-film-klecha-o-przesladowaniu-kosciola-w-polsce-odpowiedz-na-kler
28
Żaden film, książka, czy płyta nie sprzedały się tak dobrze w tak krótkim czasie.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45041874_1882764848473828_758414421868412928_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=fa19090db28b9db509cbb64afdad7a28&oe=5C40661E
4
W ogóle to jest bardzo ciekawe, że era "madek, tatełów i Januszów" nasiliła się od poczynań naszego rządu :)
Good job Jarek!
7
http://allgoals.pun.pl/
Rejestrujesz się -> logujesz się -> wyszukujesz cały mecz lub skrót -> pobierasz.
Takim sposobem mam mecze Barcelony z 2009 roku. Mnóstwo to wszystko zajmuje, ale polecam sobie ściągać, fajnie jest po latach do tego wrócić :)
0
Może to multikonto :D
26
U El Jarka chyba była wywiadówka w gimnazjum, bo od 2-go października cisza u Niego na twitterze :(
Szkoda, chciałem poczytać wszelakie narzekania etc. Nawet po zwycięstwach Realu się to fajnie czytało.
1
To bardzo dobrze :)
Szanuje.
Ja niestety od samego początku jestem przeciwnikiem Valverde, ale ostatnie mecze pokazały Jego postać z naprawdę dobrej strony. Ale i tak chcę poczekać na wiosnę, jak drużyna będzie wyglądać w decydującej fazie, czy Valverde wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu etc.
0
W sumie Real jeszcze nigdy nie był w Segunda, więc mógłby to być ten misterny plan :)
34
Niedawno 90% użytkowników pragnęło zwolnienia, a dziś "Valverde niech będzie naszym Fergusonem!" :D
Wstrzymałbym się do wiosny z takimi rzeczami. Sam byłem bardzo dużym przeciwnikiem Valverde, trochę mój "nastrój" się poprawił przez ostatnie mecze, ale z ostatecznym werdyktem bym się jeszcze wstrzymał.
9
Mocno śmiechłem :D
https://www.facebook.com/Zzapolowy/videos/291105498167785/?__xts__[0]=68.ARATuHLhwA_MdaEsToVDg8rAK4iVW4HBsSChEXGcNq-kmBW6_9XYN5fXUjKD6CAhHUvUii-a2XzIHHty5DE_cbdq4Jd-fsm4tnSEtucvHJjKsf29xJxtEGdxXOzKjuVVG_soG-H9TVMwwfkgmdboa_C7os4aAfyZx9a44SH91dQm5sK6JCZWpcSYr3Cj6qWvOHOdcjPoNjPFeNk7zQGtIzKtJ4iGGJOcK6ShTIPD8T9xzMJrAs1H3xRTSA4OgyOmOg&__tn__=-R
0
Piwo przeciętne wg. mnie, ale grafika baaaardzo zacna :)
18
Cudowna wiadomość!
EDIT: Nie wierzę w Roberto Martineza. Przecież to Katalończyk :D
4
Parkiet też ładny. Należy zwrócić również uwagę na idealnie wkomponowane w ścianę 2 kontakty po lewej stronie. Szacun!
A tak na serio, to imponująca kolekcja :)
12
A propos komentarza jednej osoby, że jest dość duża rozbieżność pomiędzy ocenami Red Dead Redemtion 2 pomiędzy recenzentami, a graczami.
Czasem odnoszę wrażenie, że gra jest czasami po prostu... zbyt ambitna dla niektórych. Oglądałem/czytałem dużo recenzji i ludzie mówią, że jest to najpoważniejsza gra Rockstara, która opowiada o więzi, jest dużo bardziej głęboka niż przerysowane (i świetne) GTA V. Są gracze, którzy oczekują od gier całkowitej rozwałki, akcji non-stop, coś jak filmowe blockbastery typu Transformers. Ale są też ludzie, którzy oczekują od gier (w tym ja) bardziej ambitnego przesłania, poważniejszych historii z nutką inteligentnego i bystrego humoru. Coś co mnie zachwyciło u Pana w moim avatarze, to fakt, że Redzi podeszli do pewnych spraw poważnie: wątek Krwawego Barona w W3 jest dość smutny, poważny i ambitny. W tej grze na przemian się śmiałem, wzruszałem i wkurzałem... Podobnie myślę, że jest z RDR2, gra w całości opowiada głębszą historię, która rozwija się w optymalny i mądry sposób. O tym mówili m.in. na tvgry.
Wydaje mi się, że ludzie mówiący o tym, że gra jest nudna, nie potrafią docenić głębokości tej produkcji i paradoksalnie... to nie dla nich. Ale to tylko moje przypuszczenia (!) z obserwacji, bo nie grałem. Tak czy inaczej myślę, że jak w końcu zagram, to będzie to jedna z najwspanialszych growych przyjemności i będzie to ode mnie 10/10.
5
Ludzie idiotycznie hejtują tą grę, z absurdalnych powodów.
Na metacritic, gra ma 97/100 od krytyków, podczas gdy od graczy ma "tylko" 7,5/10. Dlaczego? Jakby się wczytać w negatywne komentarze ludzi, to zarzucają po prostu to, że nie ma gry na PC. Jeden ziomek nawet stwierdził, że gra zajmuje za dużo miejsca na dysku, przez co dał 0/10...
Nie grałem, czekam (i mam nadzieje że się doczekam) na wersję PC, jednak myślę że jest to gra absolutnie wybitna. To jest Rockstar, poza tym poziom detali widocznych w różnych gameplayach jest niewyobrażalnie wielki i m.in. to czyni tą grę fantastyczną.
0
W C+ chyba nie było komentarza, był tylko dźwięk ze stadionu. Coś im się popsuło. Tak czy siak możecie wejść na fb "Canal+ Sport" i sprawdzić, bo dodali bramki od siebie ;)
0
Tak, więc wygrywał max. 2 bramkami przewagi :)
5
Mega fajne jest to, że w ostatniej dekadzie potrafimy Real mocno upokarzać. 2:6, 5:0, 0:4, 5:1, a Real mając słabszą Barcelonę, tego nie potrafił, wygrywał max. 2 bramkami.
7
Powinna być jedna piłeczka więcej, ale i tak fajne :)
http://s2.glbimg.com/h6IfBcZWaQoXQQuN_djVPT6aOCA=/smart/s.glbimg.com/es/ge/f/original/2015/11/22/barcelonareal.gif
0
Jestem nastawiony, że transmisja będzie rwana, więc na spokojnie :)
Zawsze jest alternatywa - transmisja tekstowa na La Ramblii.
Dzięki wszystkim za odpowiedź!
0
Pytanko:
Ile GB transferu danych jest w stanie mi "pożreć" transmisja El Clasico, całego meczu?
Niestety od 16:10 będę w pociągu przez 2h, więc "cudownie" akurat na cały mecz. Wykupiłem sobie Eleven na WP.pilot, więc właśnie przez ich aplikację będę chciał ten mecz obejrzeć. Jeśli chodzi o pakiet, to mam 10 GB. Da radę?
0
Do uniwerku masz bliżej, więc możesz tam kogoś najpierw zastrzelić.
7
W RDR2 występuje Polak z górnego śląska! :D
0
O w mordę, ale Rockstar zawiesił poprzeczkę.
Na metacritic z 45 recenzji, średnia nota to 97/100 (!)
Gry-online dały RDR2 10/10 z tekstami typu: "Red Dead Redemption 2 rozjeżdża konkurencję jak walec. To najlepsza gra akcji w otwartym świecie, z jaką kiedykolwiek mieliście do czynienia."
Strasznie lubię jak coś jest tak dopracowane, wręcz wybitne. Chapeau bas Rockstar!
https://www.metacritic.com/game/playstation-4/red-dead-redemption-2?ref=hp
0
Nie ma niestety takiego info, ani nawet nie ma info czy w ogóle wyjdzie na PC. Są domysły tylko i plotki, że powinno wyjść. Ale kiedy, nie wiadomo. Trzeba czekać na jakieś oficjalne informacje.
4
Już jutro, najprawdopodobniej jedna z najlepszych gier wszechczasów.
Btw wg. Was ten obrazek obraża uczucia religijne? Dziś trzeba się martwić o wszystko co się wstawia...
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44573200_2379658215398140_5220000172343296_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=1935074e1f4d1bcfdba110168da29537&oe=5C55B662
0
Super podanie Suareza.
W LM to zupełnie inna drużyna. Fajnie się to dzisiaj ogląda.
3
Oby tylko Fabregas nie był na 9, a będzie dobrze.
1