10

Ale to jest piękne jak życie spłatało zasłużonego figla tym bogatym i przy tym butnym i bezczelnym :)


11

@Aragorn33 Niesamowite jak żenujące, obrzydliwe i pełne bezczelności jest to madryckie uniwersum. Na miejscu ich kibiców byłoby mi niezwykle wstyd za taki twór, każdego dnia.

0

@kanver_ Bardziej chodzi o aktualizacje Chata GPT. Takie grafiki będą proste do zastąpienia i to jest fakt. Ale graficy czy designerzy i tak będą potrzebni - choćby do pisania promptów, szczególnie w bardziej zaawansowanych profesjach jak UX/UI.

2

Dokładnie tak, więc AI na tę chwilę może mnie pocałować w pompke. Poza tym ja i tak trochę czym innym się zajmuje niż takimi grafikami.

Paradoksalnie badania w mojej branży pokazują, że dla UX/UI będzie coraz więcej pracy w następnych latach, więc na razie wygląda to bardzo pozytywnie.

Osobiście uważam, że dojdzie po prostu do tego, że zamiast robić fizycznie projekty w Figmie będziemy po prostu pisać prompty i tyle. Ale to też za jakiś czas, więc na razie AI może się bodnąć!


2

@NeroTFP1 Niestety to nie jedyny przypadek. Ale cóż, zawsze tak było, jest i będzie, że na świecie będą chodzić ludzie, którzy nie zasługują absolutnie na nic.


2

@marcin62 Następnym razem zamiast szukać lekarza na znanylekarz.pl to muszę na La Bambie, bo tyle talentów i znawców się tutaj ujawniło w ostatnim czasie, że aż żal nieskorzystać!

0

Dzisiaj tak. Btw Betis ma piękny hymn.


13

No i tak to jest.


6

@clyde Aż mnie zatkało. Jeden z najporządniejszych polityków w mojej okolicy. Dużo moich znajomych go znało i mówiło o nim wiele pozytywnych rzeczy. Masakra jakaś, życie to czasem taka k***a, że to jest wręcz niepojęte...

1

@Rhaan Proszę mi pokazać kiedy ostatnim razem nadawałem na prawice, skoro to dzień stracony, bo jak rozumiem powinienem to robić codziennie. Jak zwykle gadacie głupoty od rzeczy i bez pokrycia.

Ale właśnie mi uświadomiłeś, że powinienem jednak częściej, bo mało jest takiej zabawy jak z Wami, szczególnie podczas już niemalże skończonego sezonu. Stay tuned!

3

@Rhaan Heh, klasyczne spłakanie się osoby prawicowej w poście prymitywnie i delikatnie wyśmiewającej ich opcje polityczną - jest. Czyli dzień już mogę zaliczyć do udanych, ezz.

2

@marcin62 Chociaż to, a nie jak ich polityka :v

6

Co śmiechłem :v


10

@July_6_BcN albo jak on z jego małego

7

El Clasico inwalidów się szykuje z jednej jak i z drugiej strony. Cóż, jak wcześniej mocno liczyłem na zmiażdżenie rywala tak teraz trzeba trochę zejść na ziemię i po prostu ich zmiażdżyć jeszcze bardziej.

Oby Raphinia wrócił na ten mecz!

0

To co, w przeciągu paru tygodni w końcu jakieś info/trailer GTA VI i rozpoczęcie kampanii marketingowej na pełnej?


8

Właśnie do mnie dotarło, że gramy z Getafe o 16:15 prawdopodobnie bez Yamala, Cancelo i Raphinii.

Tak więc już teraz piszę: nie ma co przeżywać, 7 pkt. to również świetna i spokojna zaliczka.

3

Garcia teraz masz lecieć za tą piłką jak Małysz w Willingen

4

Sędziowie dzisiaj robią co mogą. Madryt jednak nigdy się nie poddaje, nawet mając tyle straty. W sumie imponujące.

28

Ferranowi 2 mecze wyszły z 50, teraz wtórna ujnia, zaraz pewnie znowu coś strzeli i znowu zacznie uciszać stadion i hejterów.

Nie ma drugiego piłkarza w tej drużynie, który by mnie tak irytował i odpychał swoją postacią i pozerstwem.

2

@Bykunn Jestem przekonany, że jak w którymś z następnych meczów stracimy pkt, to będą głosy z poważną mordą, że mistrzostwa jednak nie wygramy itp. :D

22

Niby lekarzy w Polsce brakuje, a na La Bambie w przeciągu 5 minut już wielu wybitnych specjalistów się ujawniło.

1

Dobra, na spokojnie. Lepiej dmuchać na zimne i oby był gotów na klasyk. Bez Yamala też jesteśmy w stanie sobie poradzić ze wszystkimi do końca sezonu.

0

A ja stanę w obronie Kounde. To, że ten sezon ma bardzo słaby nie przekreśla poprzedniego sezonu, gdzie był w większości świetny. Moim zdaniem on jak i Cubarsi wrócą w następnym sezonie i dojrzalsi i ze znacznie lepszą formą, tym bardziej mając obok siebie Bastoniego, w którego wierzę, że przyjdzie.

3

Trochę to wygląda jakby im już po odpadnięciu z LM brakowało motywacji, tym bardziej przez dużą przewagę w lidze, a do tego dochodzi jeszcze słaba forma Pedriego co wpływa na chaos w środku pola. Liczę, że Flick ich trochę obudzi w przerwie, a najlepiej jakby sami to ogarnęli jeszcze tej połowie.

7

- Ferran po co Ci głowa?
- Jem niom.

0

No nic, oby wrócił na klasyk.

3

Heh, klasycznie pewnie pierwsze żółtko w meczu będzie dla nas podczas gdy przeciwnik będzie mieć z 50 fauli kwalifikujących się na żółtą. Klasyk.

0

Nie dałoby się tego Bastoniego już teraz?

3

Ciekawe co się z Kounde stało, bo praktycznie nikt nic o tym nie mówi, a jego forma przez cały sezon jest bardzo przeciętna, by nie powiedzieć, że słaba, do tego te obrazki Raphinii z Yamalem wymownie patrzących się na Kounde z początku sezonu... dziwne to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?