macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Tzw. wesoły futbol. I okej.
2
@Konradowskyy Przestań siać tę idiotyczną propagandę, ziemia tak naprawdę jest wielkim żółwiem. Poza tym szczepionki są złe, a lądowanie na księżycu było fałszywe.
4
@Jakchcesz nigdy nie byłem tak szczęśliwy jak oni wtedy
8
Tymczasem @Luciano99 przyłapany z @clyde na beforku przed majówką. Słodziaki!
8
Gdzieś mi się wyświetlił komentarz kibica Realu, że dokładnie tak powinien wyglądać Real jak dzisiaj by walczyć o ligę.
No nie mam nic przeciwko i liczę na utrzymanie tej dyspozycji!
Ale wstyd patrzac na te staty btw :v
1
@Kgorecki2500 Niezłe wyczucie z wrzuceniem mojego komentarza wyżej :v
Nie zgadzam się ¯\_(ツ)_/¯
Gry Capcomu są świetne, ale wiele z tych produkcji do mnie po prostu nie przemawia.
2
Okazuje się, że jednak mogę lubić jeszcze bardziej Haalanda. I okej.
3
Orłowski z Labogą są idealnym przykładem na to jak działa madrycka propaganda :D
0
@Tigermaus WTF, to nie do mnie te słowa powinny być kierowane, tylko do Labogi, który właśnie taką narrację roztacza, że La Ligę olali...
8
Tak więc idąc tokiem rozumowania Labogi, Real najpierw olał sobie Superpuchar Hiszpanii, potem stwierdził, że Copa Del Rey też sobie oleje odpadając z trzecioligowcem bliskim spadku, po jakimś czasie stwierdził, że oleje sobie Ligę Mistrzów, a teraz, że w sumie ligę też.
Pamiętajcie: Real nigdy nie przegrywa. Gdy czegoś nie wygrywa, to tylko dlatego, że coś olewa, skupia się na czymś innym, lub mu się nie chce. Ale zawsze jest najlepszy. Zawsze. Gdyby tylko chciał!
40
@SuperTransfery Patrząc na takie sytuacje jednak czasami liczę, że @jowita któregoś pięknego dnia wejdzie na swoje konto i po odczytaniu miliona powiadomień napisze coś od siebie. Czekamy!
3
Ale b*rdel jest w tym Realu jeśli te wszystkie informacje mają choć trochę prawdy. Skład git, gwiazdeczki git, to trenerów trzeba zmieniać, a najlepiej to weźmy Mourinho, któremu piłka odjechała z 10 lat temu. No, ale propagandę by tworzył znów nieziemską: na każdej konferencji nawiązywanie do Negreiry, oblężona twierdza,"porque" i inne pierdoły.
Ciekawe czy to wszystko co się dzieje to realnie może być początek końca Pereza w Realu. A później cholera wie kto do nich przyjdzie, bo może również się tam zjawić jakaś banda w stylu Rosella i Bartomeu.
Tak czy siak piękne chwile :)
2
@Kgorecki2500 Tak, szczególnie ten ciepły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to w zeszłym roku zrobiłem sobie w letnią, deszczową noc spacer po mieście i to był zajebisty czas :D
1
@Kgorecki2500 Jak do tej pory? Ja zacznę pewnie w to grać za jakieś 2 tygodnie dopiero.
3
@Ptasior Złoty człowiek zatem. @maroon zmieniłem zdanie, do Barcy go! Może przer*cha starego Yamala :v
2
@L4ngusta To będzie grube lato... @Deco @Laporta gotujcie tam!
1
@maroon Polecam poczytać, agent niezły z niego
https://sports.yahoo.com/article/mauro-icardi-wanda-nara-nara-004100820.html
13
@maroon przer*cha matke Yamala, Yamal się wkurzy, drużyna się rozpadnie i tyle z tego będzie...
18
To będzie następny Polak po Lewym i Szczęsnym w Barcelonie, zobaczycie!
2
@Kgorecki2500 Akurat tutaj ma to sens, chociaż pewnie będzie mniej niż 300 GB, szacuję ok. 250 GB. Potężna gra na mnóstwo godzin, więc swoje musi ważyć.
4
@Kgorecki2500 Nie mogę się doczekać na GTA VI ważące 300 GB :v
10
To jest niesamowite, że nawet @Kessie tak nie będzie płakał po najbardziej frajerskim sezonie Arsenalu w historii jak Arbeloa płacze o sędziów. Obrzydliwy typ.
0
@marcin62 W sumie teraz dopiero skumałem, że faktycznie to średnio brzmi, więc trochę pszypau :v
Uj, zmienione :D
@FcPortoFan1999 W piłce.
13
Jeszcze jutro City ogarnia Arsenal i wygrywa zaległy mecz i tegoroczny futbol robi bardzo śmieszną rzecz z półfinałem LM, który gościć będzie 2 najbardziej frajerskie i śmieszne drużyny od wielu lat.
32
Atletico Madryt - najbardziej frajerska drużyna XXI wieku, gratulujemy!
Trofea Atletico 25/26 - pokonanie Barcelony w dwumeczu ćwierćfinału LM i CdR, gdzie w przewadze 1 zawodnika i tak się bronili i byli dominowani.
Trofea Realu Madryt 25/26 - pokonanie Barcelony w El Clasico 2:1, gdzie i tak zostali zdominowani przez ostatnie kilkadziesiąt minut meczu przez zdziesiątkowaną Barcelonę u siebie.
Ale może jak jedna i druga drużyna wyda kolejne 100/200 mln Euro latem to może jedna będzie miała 15 pkt. straty do Barcelony, a nie 20 pkt. jak teraz, a druga z 4 pkt., a nie 9 pkt.
Gratulujemy sukcesów i życzymy takich samych efektów w trofeach w przyszłym sezonie!
4
Ale Atletico to są przegrywy, niesamowite. Najbardziej frajerska drużyna XXI wieku patrząc na różne finały, tchórzostwo w grze i brak ryzyka.
4
Fragment w 40:23 pt. "Kto w jakim meczu był lepszy?" idealnie potwierdza to, że od Barcelony oczekuje się po prostu więcej względem Realu, czy innych klubów. Real może zagrać defensywnie, może zagrać otwarcie, może zagrać z kontry, może zagrać w ataku pozycyjnym. Gdy Barcelona zagra defensywnie i z kontry to będzie krytykowana i to w sumie Ćwiąkała potwierdził w tym materiale.
Z jednej strony to moim zdaniem niesprawiedliwe, z drugiej... czuję dumę, że po prostu mamy znacznie wyższe standardy stylu gry niż Real.
3
@arasz1819 Element nie dał się pobawić :(
1
Komentarz usunięty
4
Świetny odcinek Masz Minutę z Szumowskim :)