0

@4drian0 Myślę, że na żadnych eventach ich nie będzie, bardziej po prostu wypuszczą coś niespodziewanie w jakiś dzień jak to było z drugim trailerem. Myślę, że pod koniec maja wypuszczą Trailer 3 co rozpocznie kampanię. Ale czas pokaże.

5

@semafor @Kessiego na to postawie, nic nie tracę, a mogę zyskać.

30

Liczę na El Clasico w finale PK.

1

@clyde Ja Ci mogę wysłać pudełko, ale tam nie będzie GTA VI.

6

To jeszcze z dziennikarskiego obowiązku dla growych nerdów, podsumowanie konferencji Take-Two:

1. Najważniejszą informacją jest to, że oficjalnie pełna kampania marketingowa GTA VI zacznie się już latem (czerwiec-lipiec) co chyba jest najważniejszym potwierdzeniem, że GTA VI wyjdzie jesienią tego roku.

2. Gra zostanie wydana w dwóch wersjach: cyfrowej i fizycznej na płytach.

3. GTA VI to oczywiście najważniejsza premiera dla T2.


36

Drugoligowe Albacete aktualnie gra znacznie lepiej niż Real Madryt i nawet jeśli brzmi to jak żart, to nie ma w tym ani grama przesady.

11

Nasi przyjaciele z Madrytu pomszczeni, brawo Barcelono!
Nie chcielibyście kupić Ferrana?

7

Maldini MVP i nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

2

W końcu trafił, nie wierzę... :O

0

Ferran co miał zepsuć to zepsuł, co miał nie pokryć to nie pokrył, brawo!

1

@barcanawieki Z 10 płyt jak nic będzie :v
Albo parę płyt i reszta do pobrania.

1

@Chucky Niech już nie wraca pls

2

A może Roony jest w aktach Epsteina i dlatego go Flick nie wystawia?

1

@majkiii Zleci szybko!

4

Tymczasem oficjalnie: pełny marketing GTA VI rozpocznie się tego lata! A więc tegoroczna data chyba już niezagrożona :)


2

Nawet w takim meczu i przy takim wyniku nie mogę patrzeć na Ferrana. Ja go już nigdy nie polubię, nie ma na to szans.

0

To co, znowu generujemy xG na chorym poziomie i bez wielu bramek?

4

Aj, szanuję za decyzję Olmo. Właśnie m.in. dla takich chwil oglądam Barcelonę i piłkę, a przy takim wyniku już spokojnie można sobie pozwolić.

6

Ale trzeba przyznać, że to Albacete naprawdę nieźle gra w piłkę. Praktycznie pod każdym względem dobrze się prezentują, aż niesamowite, że to jest druga połowa drugiej ligi.

1

@semafor Szczerze ja bym spróbował z Olmo wbiegającym z środka lub z Rashem na "9".

1

@Who_you_mam Po czymś takim najlepiej można poznać kto naprawdę ma super ujowe życie i jest kompletnie nieudolny w rzeczywistości :D

3

Ale my mamy lipę na "9" to jest niesamowite... a jeszcze bardziej niesamowite jest to, że przy takiej nieudolności na tej pozycji i tak jesteśmy jedną z najbardziej bramkostrzelnych drużyn na świecie.

1

@Who_you_mam Wiem, dlatego mnie niesamowicie śmieszą takie maskotki, które tutaj przyłażą by napisać jakieś głupoty :D

2

@SARNA2319 ale Cię musi piec d*pa podczas tego meczu i odkąd Flick jest trenerem Barcelony :D

Coś pięknego.

1

@blakkudium W WARSie zaskakująco niezłe mają te dania, więc polecam jak kto głodny w podróży, a nie ma nic.

1

@Dankho94isback Racja, mea culpa!

4

Yamal pokazuje Cancelo by ruszał do przodu, a Cancelo się zastanawia czego on k***a ode mnie chce i cała jego reakcja kompletnie spowolniła całą akcję, bo zamiast ruszyć, to... zaczął się cofać :D

Niesamowity zawodnik i pozytywnie i negatywnie, niestety często przez swoją głupotę... negatywnie.

2

A gdyby tak przed ćwierćfinałem wysłać teraz Cancelo na pielgrzymkę?

2

Swoją drogą mając w składzie Araujo i Cancelo to z poważniejszym rywalem obstawiałbym co najmniej jednego karnego dla przeciwnika i 2 czerwone :v

3

Cancelo jest do zmiany, on kompletnie nie trzyma ciśnienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?