4

@Aragorn33 Nie dziwi, ale warto to co jakiś czas przypominać by coraz więcej osób miało świadomość takich zagrywek :)

13

Naprawdę najbardziej mi się chce śmiać z tej j**nej propagandy. Takich wpisów, informacji, czy opinii można znaleźć dużo więcej czego kulminacją jest absolutnie idiotyczny wpis, że Arbeloa odmienił Real w parę dni.

Najbardziej propagandowy klub na świecie i nikt nawet nie jest blisko. Ale mimo, że jest to żałosne i śmieszne, to jednak robi swoje: Realowi wybacza się znacznie więcej niż innym klubom, w tym Barcelonie, która zwykle jest dużo bardziej krytykowana. Widać to po różnych mediach, również polskich w kwestii komentowania, czy opinii dziennikarzy.

Żenujący i szkodliwy klub. Oni nigdy się nie nauczą pokory, więc jak jest okazja, to trzeba ich orać tak jakby jutra nie było.



4

Ale jak to, tyle było artykułów z d*py, że Arbeloa ma super warsztat, że wszyscy są zaskoczeni jego super podejściem, że odmienił drużynę w parę dni, że treningi najlepsze na świecie, że świetny kontakt z zawodnikami itd.

Pierwszy lepszy zespół i ta cała śmieszna propaganda runęła? No ja w szoku!

Real był, jest i będzie najbardziej propagandowym klubem w historii, są śmieszni i żałośni. Przyjdzie parę meczów szczęśliwie dobrych i na nowo się zacznie. Nigdy się nie nauczą.

0

Ale Negreira będzie grzany przez następne miesiące... :vvvv

2

Świat się kończy, mamy w końcu gola bezpośrednio z wolnego! :OOOOO

0

Ferranowi to fryzjer by się przydał.

4

Bernal moim zdaniem z meczu na mecz coraz lepiej.

3

@Jakchcesz lepsi się urodziliśmy

4

Karny im. Realu Madryt. No i okej, za dużo razy nas dymali na tym, więc przyjmuje.

0

Ale piękny będzie płacz Madryciaków, dawaj Rapha!

5

Benfica na 3:1, Barca na 2:1. I tak ma k***a być, równowaga we wszechświecie zachowana.

3

W końcu nam dopisało szczęście :)

2

To jest niesamowite jak gigantyczna różnica jest w naszej grze pomiędzy połowami i to któryś już raz.

1

Oby tam nie było spalonego, ale co za podanie Olmo!

0

Oczywiście bramkarz musi mieć życia. Ale klasycznie na drugą połowę wychodzimy dużo lepsi, czyli to co się zdarza już któryś raz z rzędu.

1

My xG 1.17 w 38 minut i 0 bramek, Real xG 0.35 i 1 bramka. I tak to się żyje...

1

Jedyne co mi daje nadzieję aktualnie to fakt, że w drugich połowach wyglądamy zazwyczaj dużo lepiej. Więc chyba na to trzeba głównie czekać, choć fajnie by było coś jeszcze wepchnąć choćby d*pą w tej połowie.

1

Ale to jest najbardziej irytujący sposób przegrywania, czy tracenia punktów. Jakby przeciwnik miał więcej strzałów, ogólnie był lepszy to zdecydowanie łatwiej to przyjąć, a tutaj tracisz bramki po swoich błędach, oddajesz ponad 20 strzałów, generujesz xG na chorym poziomie, dominujesz a czasem przez swoją nieskuteczność i głupie błędy lub dzień bramkarza przeciwników przegrywasz, czy tracisz punkty. Sociedad, Inter, parę innych meczów...

Tutaj uważam, że w końcu coś wpadnie i to wygramy, ale no... coś jest nie tak w tym względzie, bo to się zdarza zbyt często.

0

Ależ to jest frustrujące jak my marnujemy te sytuacje...

6

To, że Kopenhaga prowadzi to jedno, ale absolutnym wstydem jest to, że kibice Kopenhagi byli najgłośniejszą grupą przez te 7 minut...

4

Kompletnie nie jestem zaskoczony co w sumie jest smutne w kontekście naszej gry defensywnej.

4

Garcia wg. komentatora to niespodzianka, że gra na DM... no i już wiadomo, że Pan komentator nie ogarnia tego co się dzieje w Barcelonie etc.

6

Raphinia kapitanem, aż mi drgnął, ezz win

6

@Szczygiel06 ale swojego weź, a nie kolegi

3

@Batys Chodź, ja Ci dam taką dobrą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

Kaszaaankaaaa!!!

2

@Kessie lepiej do paczkomatu niż na środku klatki schodowej jak Ty, nigdy Ci tego nie zapomne i sąsiedzi też nie

4

@Kapitan hawk w drzwiach to tak troche średnio

5

@kanver_ Ależ boli ten mecz... jak dla mnie to kategoria dość podobna jak Inter 2010, czy Chelsea 2012. Mnóstwo sytuacji, bramkarz przeciwnika mecz życia. Ale cóż, nie każdy ma tyle farta co najbardziej obrzydliwy, futbolowy twór ze stolicy Hiszpanii.

0

@Bykunn Rutkowski kapitalny, a ja polecam Rucińskiego i zobaczyć Rafała Granieckiego w Masz Minutę... a potem na kanale Rucińskiego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?