0

@CPuyol Oglądam piłkę dłużej niż Ty żyjesz. Skorzystaj z okazji i siedź cicho.

0

@BISHBASHBOSH Zmarnowany lekkomyślnie, dokładnie. Ale porównywanie Antony "No Name" Gordon do Marcusa Rashforda to jest jakieś nieporozumienie. Chociażby przez osiągnięcia i tytuły, Rashforda oczywiście.

0

@BISHBASHBOSH jak zawsze - pełna zgoda. Ale nie wiem czy takie merytoryczne argumenty do kogokolwiek tutaj dotrą. A Flick na tym pressingu to się jeszcze przejedzie...
Banda kretynów! Mam nadzieję, że ktoś Go weźmie i doceni, czyli nie na ławkę, ale do podstawowego składu. Może ktoś z Serie A... albo powrót do Premier League :(

1

Durnie.

Oby ktoś na rynku Go wreszcie docenił...

3

@Salazar Serio?! :D Wreszcie! Brawo @Administrator

0

@jacek905 Haha, no, ja mam szczerą nadzieje, że Barca Go wykupi i ten stosunek geniuszu do porażki będzie przynajmniej 40/60 ;)

0

@BORO_12 Szanowny kolego, nigdzie nie napisałem, że oceniam grę któregokolwiek z nich na podstawie skrótów - czytaj uważnie.
Shortsy, dotyczą krytycznych opinii wobec Gordona w porównaniu do Rashforda.
Natomiast wydaje mi się, że jednak mam jakąś małą legitymacje do porównywania tych dwóch - obejrzałem wszystkie mecze Barcy, i (prawie) wszystkie Newcastle (Romy też, to tak na marginesie ;)).

0

@BISHBASHBOSH i znowu zgoda ;) Powinni rozdzielić to forum na "dla dorosłych" i reszta :D

2

@BORO_12 no właśnie wcale nie mało - wpisz sobie Rashford vs Gordon w YouTube (albo jakoś podobnie) i zobaczysz, że jest mnóstwo szortów, które na podstawie różnych przykładów, pokazują, że Rashford to inny level.

Ale ja wiem, pressing najważniejszy... (facepalm)

0

@maikeru @BISHBASHBOSH co myślisz?

1

Eh, nie da się ukryć - troche bufon. I weź teraz porównaj Go do klasy Rashforda... - skromny chłopak, zachwycony, że może grać dla Barcy.
Zresztą, jak oglądaliście ten mecz Anglii to tam było wyraźnie widać, 1 połowę grał Pan Piłkarz Marcus, a na drugą wszedł Jego zmiennik - Antony :)
Odnoszę wrażenie, patrząc na shortsy youtubowe, że wszyscy się z Barcy śmieją, że kupiła Gordona za 70mln a ma problem zapłacić 30 za Rashforda... nieprawdopodobne.

0

Widzieliście Rashforda w tym meczu? Jaka pewność siebie, jaka eksplozywność, skubany... Bardzo lubię tego piłkarza, wg mnie powinien zostać w Barcy i to w podstawowym składzie. Zasłużył na to.
Ale mógłby pograć w Barcie tak jak w reprezentacji :D Chociaż wiem, że to nie do końca możliwe, bo to zupełnie inny styl gry i tam Rashford czuje się jak ryba w wodzie ;) Być może, nie wiem, tak sobie myślę.

0

@BISHBASHBOSH Pełna zgoda! Po raz już nie wiem który :D

0

Nie no chwila, jeśli to mecz legend to gdzie jest Lewandowski ja sie pytam? :D Przecież jest legendą, tak?

1

@lajcior Szpieg?! :-o

0

@Verore Eee, gwiazdeczki ;) Ja wolę bohaterów drugiego planu.

1

@Adran360 misiek, ale to na felieton na stronce jest dobre, a nie tu na LaRamba... weź tam pogadaj i może Ci wrzucą... @michalgajdek??

ps. jedyne co, to nie uwzględniłeś postępu medycznego :)

1

@Verore No, zależy czyją... Koszulkę Camavingi to wręcz zaszczyt! :)

(ps. na poważniej: lubię tego Francuza, Ćwiąki Go hejtuje, a ja mam taki odruch obrony słabszych...)

0

Czy zauważyliście, że NICOLAS JACKSON, ma niemalże ten sam graf umiejętności co Ferrnan? One się nakładają.
On z Bayernu poszedłby za 30M, mniej więcej jak Rashford z ManU...
Podoba mnie się ten Senegalczyk.

Hit czy kit?

1

1. Lewy
2. Rashford
3. De Jong

Moje podium pokazuje jak różne spojrzenia można mieć na te same rzeczy. Wg mnie, bez doświadczenia (i umiejętności) tej trójki, wiele rzeczy nie poszłoby tak dobrze. Młodzież jeszcze ma czas na zbieranie laurów.

0

@Michu2006 Może ktoś nie ogarnął, że nie chodzi o Fernando xD

0

Posortujecie wyniki?

0

A gdzie Rashford?!

0

@Guillegavira O! I tu właśnie mam wątpliwości czy Rashford jest "leniwy"... Może jakieś problemy z motywacją... Angole raczej nie są leniwi. Leao to taki kolorowy ptak, On może mieć syndrom Ronaldinho - tzn. dopóki jest fun - jest dobrze, ale jak trzeba pozapiepszać, eee, to już nie jest fajna zabawa.

0

@Guillegavira Nie no, Leao jest wyraźnie lepszy technicznie, a Rashford jest szybszy... także aż tak daleko bym nie szedł. Ale podobni są, owszem. I podobnie marnuje się ich potencjał owszem xD

0

@kacperFCB_ e tam, kolejny krasnoludek, 5ty lewo-skrzydłowy... :( To Barca, tu się bierze gwiazdy, a to jest młody, perspektywiczny... dość już 20-latków. To nie jest klub U21.

0

Jak Go pamiętam z Liverpoolu to całkiem nieźle to wyglądało :) Ale potem zniknął (czytaj: wyleciał z Europy).
Na papierze by bardzo pasował. 187cm a mimo to zwrotny, szybki, odważny, silny, gra głową nieźle, skuteczny, jak trzeba to i minie obrońcę (ale drybler to to raczej nie jest). No, mógłby w Barcie wrócić do prime, ale to jest 50:50. A czy Barce stać na takie eksperymenty i ryzykowanie... no, nie sądzę.
Ale byłbym ciekaw :)

0

@HypeR No a ja mam inne zdanie :) Dla mnie lepszy jest Rashford - gra dłużej, czyli ma doświadczenie. To jest fakt. Ma lepsze liczby w lepszym klubie, to też fakt :P Także... podpiszmy protokół niezgodności i finał :D

1

@HypeR Ja tu miałem na myśli całą karierę jak dotąd - oglądałem Rashforda w Jego Prime, robił większe wrażenie niż dziś Gordon. Tylko o to mi chodzi.
A więc Rashford to większy talent.

Uwaga! To moje zdanie - ono jest tak naprawdę bez znaczenia, nie ma sensu się tu pieklić za opinię - ale podyskutować - zawsze chętnie.
@HypeR @PerroHerro

0

Słuchając/czytając więcej Jego wypowiedzi, to wyglądało, że to narcyz, chce być za wszelką cenę największą gwiazdą... Coś mi podpowiada, że to może być epizod tego gościa w Barcie.
Rashford jest skromny, cichy, fajny koleś - o wiele lepsze pierwsze wrażenie.
No i patrząc jak grał Rashford a jak Gordon... - dla mnie Rashford lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?