malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho jesli Mamed sprowadzi go do parteru to jego szanse mocno wzrosna i chyba wlasnie w tej plaszczyznie powinien upatrywac swojej szansy, w stojce Soldic jest przepotezny
0
@Kusco15 tak, oczywiscie Mamed trzyma sie dobrze, Soldic rowniez jest potezny wiec tak jak napisales, jesli wygra to dzieki umiejetnoscia
0
@Gaucho Antony za Dembele :D
1
Mamed czy Soldic dzis? Uwielbiam obu, ale sercem za Mamedem. Jednak rozum mowi, ze wygra Soldic. Wieku niestety sie nie oszuka, mimo wszystko spada jednak sila, szybkosc, zwinnosc i kondycja.
3
@william_wallace kiedys napisalbym zupelnie odwrotnie ale w tej chwili wiem, ze nie oddawalbym zycia za ludzi takich jakimi w dzisiejszych czasach sa. Wiem, ze istnieja wartosciowi ludzi ale co drugi to zwykla szuja wiec nie. Zreszta widac, jak w obecnych czasach dziekuje sie tym, ktorzy bronili naszych wartosci. To przykre ale dozylem czasow kiedy jestem na nie i zmienilo sie to tylko i wylacznie przez ludzi, ktorzy nie sa tego warci...
0
@Gaz szkoda, ze naukowcy z calego swiata nie stworzyli tak szybko lekarstwa :)
0
@Gaz no tak samo jak zaszczepieni tego nie wiedza :) i tak samo jak naukowcy, istnieje pieknie luka w zestawieniu szczepionek w rubryce "skutki uboczne dlugoterminowe" z opisem - brak informacji, niezbadane. I wlasnie teraz ludzie sa poddani takim obserwacja. Wczoraj byl tu zamieszczony bardzo ciekawy material.
2
Umiejetnosci umiejetnosciami ale tytul najglupszego zawodnika w historii tego klubu mozna mu przyznac od zaraz...
0
@Gaz nie no nie robmy jaj, ze osoba ktorej cieknie z nosa spedza ten czas w szpitalu. Jesli idziesz to szpitala tzn ze jestes dosc ciezko chory. No bo chyba osoby, ktore sa zaszczepione i smarkaja nie zajmuja miejsca ludziom z innymi przypadlosciami? Jakos tak to szlo
0
@kuz wystarczy umiec analizowac, byc spostrzegawczym i wiazac ze soba fakty. Tylko i az tyle. I nie trzeba krzyczec wlacz myslenie
0
@Gaz liczby nie zmieniaja faktu, ze szczepionka, ktorej zadaniem jest powstrzymac ciezki przebieg jednak nie spelnia swojej roli tak fantastycznie jak to opisuja. Jak widac bardzo duzo osob zaszczepionych przebywa w szpitalu co oznacza, ze jednak mimo jej przyjecia przechodza chorobe ciezko. Tak samo jest ze wskaznikiem zarazen. Wnioski niech kazdy wyciagnie sobie sam
0
@davidskrab czyli jest kilkukrotnie wieksze ale w szpitalach nie jest to odzwierciedlone - no ciekawe, ciekawe
1
@Gaz no to jak chroni przed ciezkim przebiegiem to skad tyle zaszczepionych osob w szpitalach? Zdrowi tam trafiaja?
0
@Songo91 tez slysze takie opinie wsrod znajomych, ja bylem nastawiony neutralnie ale przez ostatnie miesiace widzac co sie dzieje, widzac ze wystepuja rozne powiklania rowniez ciezkie, widzac manipulacje, a takze to ze nie ma wiekszej roznicy wiem, ze na pewno nie mam zamiaru wlewac tego w siebie.
0
@Gaz no i tez juz byla kiedys podobna informacja statystyczna ze zrodel rzadowych, ze w szpitalach mniej wiecej pol na pol
0
@Gaz ale jak sa dane w przeciwna strone to wtedy sie sugerujemy? :D mysle, ze nie byloby problemem odszukac takich danych z Belgii w sieci ze zrodel rzetelnych
0
https://www.google.pl/amp/s/www.rmfmaxxx.pl/news/Zaszczepieni-czesciej-choruja-na-koronawirusa-Takie-sa-dane,60640,amp.html
Ale jak to?
2
@Survier zaraz Ci moderacja post usunie :) jestes niepoprawny i nie namawiasz do szczepien ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Tomason tylko ze na grype nie masz zadnych przymusow, taki maly detal
1
@Zoker ni ch....a tego nie wezme :)
0
@Roobo dokladnie tak, jak dla mnie w ogole styl gry Suareza a Lewego to przepasc na korzysc Luisito - pisze calosciowo a nie o chwili obecnej
0
@Kgorecki2500 Niestety z biegiem czasu mnóstwo chorych pomysłow i próba podporządkowania sobie krajów
4
Niemiaszki chca federalnej Europy, ale przeciez oni wcale nie chca rzadzic, wcale nie chca zeby inne narody tanczyly jak zagraja... znowu teorie spiskowe sie sprawdzaja ;) a co tam, niech inne kraje straca swoja suwerennosc. Unia stala sie najwiekszym wrzodem Europy.
0
@against_modern_football to jest wlasnie cale to lewactwo :)
0
@SelloutCrowd a dlaczego mialbym nie skorzystac? Place? Place. Mam takie same prawo do tego jak inni? Mam. Temat do zamkniecia.
0
@4Fabregas4 oglądam niemal każdy i nadal podtrzymuje swoje zdanie :)
1
@william_wallace jedz miesko i tluszcze z zielenina, odsun nadmierna ilosc węglowodanów i zejdziesz z wagi nie katujac się przy tym :)
1
@william_wallace w jednym posiłku niemożliwe jest dostarczenie odpowiedniej ilości i zróżnicowania mikro i makro składników oraz witamin. Zawsze lepsza i zdrowsza będzie dieta na zasadzie mniej a częściej :)
5
@4Fabregas4 nie bede rozdarty przez jeden dobry mecz na 10 :) mam nadzieje, ze jak najszybciej go pozegnamy niezaleznie od meczu z Baya. Jezdziec bez glowy, ktory mam wrazenie, ze nie mysli na boisku. Szybkosc i nic poza tym.