0

@Gaucho jesli Mamed sprowadzi go do parteru to jego szanse mocno wzrosna i chyba wlasnie w tej plaszczyznie powinien upatrywac swojej szansy, w stojce Soldic jest przepotezny

0

@Kusco15 tak, oczywiscie Mamed trzyma sie dobrze, Soldic rowniez jest potezny wiec tak jak napisales, jesli wygra to dzieki umiejetnoscia

0

@Gaucho Antony za Dembele :D

1

Mamed czy Soldic dzis? Uwielbiam obu, ale sercem za Mamedem. Jednak rozum mowi, ze wygra Soldic. Wieku niestety sie nie oszuka, mimo wszystko spada jednak sila, szybkosc, zwinnosc i kondycja.

3

@william_wallace kiedys napisalbym zupelnie odwrotnie ale w tej chwili wiem, ze nie oddawalbym zycia za ludzi takich jakimi w dzisiejszych czasach sa. Wiem, ze istnieja wartosciowi ludzi ale co drugi to zwykla szuja wiec nie. Zreszta widac, jak w obecnych czasach dziekuje sie tym, ktorzy bronili naszych wartosci. To przykre ale dozylem czasow kiedy jestem na nie i zmienilo sie to tylko i wylacznie przez ludzi, ktorzy nie sa tego warci...

0

@Gaz szkoda, ze naukowcy z calego swiata nie stworzyli tak szybko lekarstwa :)

0

@Gaz no tak samo jak zaszczepieni tego nie wiedza :) i tak samo jak naukowcy, istnieje pieknie luka w zestawieniu szczepionek w rubryce "skutki uboczne dlugoterminowe" z opisem - brak informacji, niezbadane. I wlasnie teraz ludzie sa poddani takim obserwacja. Wczoraj byl tu zamieszczony bardzo ciekawy material.

2

Umiejetnosci umiejetnosciami ale tytul najglupszego zawodnika w historii tego klubu mozna mu przyznac od zaraz...

0

@Gaz nie no nie robmy jaj, ze osoba ktorej cieknie z nosa spedza ten czas w szpitalu. Jesli idziesz to szpitala tzn ze jestes dosc ciezko chory. No bo chyba osoby, ktore sa zaszczepione i smarkaja nie zajmuja miejsca ludziom z innymi przypadlosciami? Jakos tak to szlo

0

@kuz wystarczy umiec analizowac, byc spostrzegawczym i wiazac ze soba fakty. Tylko i az tyle. I nie trzeba krzyczec wlacz myslenie

0

@Gaz liczby nie zmieniaja faktu, ze szczepionka, ktorej zadaniem jest powstrzymac ciezki przebieg jednak nie spelnia swojej roli tak fantastycznie jak to opisuja. Jak widac bardzo duzo osob zaszczepionych przebywa w szpitalu co oznacza, ze jednak mimo jej przyjecia przechodza chorobe ciezko. Tak samo jest ze wskaznikiem zarazen. Wnioski niech kazdy wyciagnie sobie sam

0

@davidskrab czyli jest kilkukrotnie wieksze ale w szpitalach nie jest to odzwierciedlone - no ciekawe, ciekawe

1

@Gaz no to jak chroni przed ciezkim przebiegiem to skad tyle zaszczepionych osob w szpitalach? Zdrowi tam trafiaja?

0

@Songo91 tez slysze takie opinie wsrod znajomych, ja bylem nastawiony neutralnie ale przez ostatnie miesiace widzac co sie dzieje, widzac ze wystepuja rozne powiklania rowniez ciezkie, widzac manipulacje, a takze to ze nie ma wiekszej roznicy wiem, ze na pewno nie mam zamiaru wlewac tego w siebie.

0

@Gaz no i tez juz byla kiedys podobna informacja statystyczna ze zrodel rzadowych, ze w szpitalach mniej wiecej pol na pol

0

@Gaz ale jak sa dane w przeciwna strone to wtedy sie sugerujemy? :D mysle, ze nie byloby problemem odszukac takich danych z Belgii w sieci ze zrodel rzetelnych

2

@Survier zaraz Ci moderacja post usunie :) jestes niepoprawny i nie namawiasz do szczepien ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Tomason tylko ze na grype nie masz zadnych przymusow, taki maly detal

1

@Zoker ni ch....a tego nie wezme :)

0

@Roobo dokladnie tak, jak dla mnie w ogole styl gry Suareza a Lewego to przepasc na korzysc Luisito - pisze calosciowo a nie o chwili obecnej

0

@Kgorecki2500 Niestety z biegiem czasu mnóstwo chorych pomysłow i próba podporządkowania sobie krajów

4

Niemiaszki chca federalnej Europy, ale przeciez oni wcale nie chca rzadzic, wcale nie chca zeby inne narody tanczyly jak zagraja... znowu teorie spiskowe sie sprawdzaja ;) a co tam, niech inne kraje straca swoja suwerennosc. Unia stala sie najwiekszym wrzodem Europy.

0

@against_modern_football to jest wlasnie cale to lewactwo :)

0

@SelloutCrowd a dlaczego mialbym nie skorzystac? Place? Place. Mam takie same prawo do tego jak inni? Mam. Temat do zamkniecia.

0

@4Fabregas4 oglądam niemal każdy i nadal podtrzymuje swoje zdanie :)

1

@william_wallace jedz miesko i tluszcze z zielenina, odsun nadmierna ilosc węglowodanów i zejdziesz z wagi nie katujac się przy tym :)

1

@william_wallace w jednym posiłku niemożliwe jest dostarczenie odpowiedniej ilości i zróżnicowania mikro i makro składników oraz witamin. Zawsze lepsza i zdrowsza będzie dieta na zasadzie mniej a częściej :)

5

@4Fabregas4 nie bede rozdarty przez jeden dobry mecz na 10 :) mam nadzieje, ze jak najszybciej go pozegnamy niezaleznie od meczu z Baya. Jezdziec bez glowy, ktory mam wrazenie, ze nie mysli na boisku. Szybkosc i nic poza tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?