malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
39 letni Messi by naybal 30 bramek dla Barcy. Wiecej by dal czysto ofensywnie nadal jak te wszystkie Alvarezy, Pedry i inne wynalazki :D wiadomo, za duzo meczow, presing itd ale mozna domy stawiac, ze bramek w dalszym ciagu mialby cala mase
5
Messi 5 bramek w 2 meczach na mindialu w wieku 39 lat xD
0
@MsBarca on mial kontuzje? Ups to cos mi umknelo
1
Pisalem przed mundialem, ze Messi nadal bedzie najlepszym zawodnikiem na mundialu lub jednym z najlepszych. Wiele osob sie smialo, ze dziadek i juz odjechala mu powazna pilka :D
3
Krol rozpoczal :)
1
A moze wlasnie Julek powinien grac kosztem Lautaro? Na ostatnim mundialu wlasnie bardzo pasowal do tej druzyny i w duzej mierze dzieki niemu wygrali go. Lautaro mam wrazenie, ze zawsze wyglada jak cialo obce
0
Messi bez brody nie moze grac bo wtedy karnych nie strzela :D nie nauczyl sie, ze wlasnie z broda wygrywa mistrza?
0
@Antimadridista_WR według mnie zdecydowanie 4dx pod ten film :)
A tak jak kolega wyzej napisal jesli film typowo fabularny, taki spokojniekszy nastawiony na cos innego niz typowa rozrywka z efektami to wtedy imax
1
@beter2 patrzac na sprowadzenie Gordona, odejscie Lewego i Rasha i widzac, ze nie rusza sie nic to mysle, ze kadra bedzie kolejny raz slabsza. Pewnie sciagnie z 2 przeplaconych przecietniakow i tyle
2
@Antimadridista_WR jedno i drugie jest super i zupelnie inne. Jesli wybierasz film z efektami specjalnymi to 4dx jest mega zabawa. Jesli film gdzie wystepuje fajne audio, dobra muzyka, albo horror z jakimis szeptami itp to imax
2
@Foton dlatego, ze gola stopa podobnie jak wewnetrzna strona dloni oddaje nadmiar ciepla z organizmu na zewnatrz. Stad tez latem gole stopy i dlonie sa zazwyczaj spocone. Jesli zalozysz rekawiczki dlonie tez nie beda sie tak pocic i nie beda tak gorace. Tak samo jesli napijesz sie goracej herbaty to unormuje ona cieplo w Twoim organizmie
1
@Kgorecki2500 zacny zestaw :D i tak na wieczor to pokazujesz? Lodowka bedzie zaraz sponiewierana ;)
1
@Arkon ja ogolnie nie przepadam za slodkim stad sporadycznie bardzo. W tym roku jak dotad pol loda Sniezki, ktora jest najzwyklejsza i najlepsza jak dla mnie :D
2
@Kgorecki2500 zgadzam sie, jest top topów :)
1
@Arkon lody to od święta ale jak już to tylko wanilia, śmietanka, ewentualnie czekoladowe ale to juz całkiem rzadko.
2
@Kgorecki2500 jarritos jest rewelacyjne szczególnie o smaku guava
3
@Borneo ja prdl chyba prady wsteczne cie zabraly i odpynales w dal :D
1
@Kgorecki2500 ło panie na 23 lata to jest tragedia :D ale nie odbierz tego jako hejtu. Mega szanuje, ze zaczales i ruszyles sie. To najwazniejszy krok, a teraz zycze Ci zebys utrzymal konsekwencje i regularnosc na zawsze :) wierze i jestem przekonany, ze jesli wlozysz w to dyscypline to zaliczysz z czasem spory progres i osiagniesz dobre wyniki wydolnosciowe. Najtrudniej zaczac a jesli to utrzymasz to potem staje sie rutyna. Trzymam kciuki :)
4
Dumfries jest niemozliwy. Alez wzmocnienie
3
@ZwyklyKibicBarcy04 dlatego tak bardzo wiele osob zaluje, ze go nie wzielismy po okazji. Fenomenalny zawodnik
2
@Deviler dlatego jak Tatry to tylko trona Slowacka :) o niebo lepiej pod kazdym wzgledem
1
@matirix20 chyba tak samo mam ale dodalbym 6-1 z Psg
0
@kuz bo zamiast 10 za Grimaldo wola dac 8 za drugoligowca. Czego nie rozumiesz? :D
10
Obawiam sie, ze moze byc po zawodniku. Jednak jego intensywna gra zaczela teraz wychodzic :/ nie wyglada to dobrze, ktory to juz raz w krotkim czasie
0
@LukaszFan oczywiscie, ze tak :) lakome kaski beda juz zwiazane nowymi kontraktami i wybor bedzie zaden.
0
@Zoker z 6 lat bo po co czesciej
0
@macio_944 bo Cancelo moglby grac na prawej gdzie jest to jego naturalna pozycja a u nas blado wyglada w obliczu okropnej formy Kounde i wahajacej Erica
0
Grimaldo za 10 baniek a ci dalej patrza :D
1
@Bzyczekk ja nie wiem ale mam wrazenie, ze ludzie nie ogladali nigdy Newcastle. Z ktorej strony on jest dobry? Caly sezon mizery, staty rowniez mizerne, a jego bramki koncza sie na karnych. Kupilismy za 80 baniek goscia, ktory ma sile presowac... i to tyle z jego atutow.
0
@clyde mafia ma bardzo przyjemna historie jak to mafia. Ja polecam a wybredny jestem :)