1

@lukaszmatusiewicz Liverpool i Borussia

0

@lithotripter gdyby takie bylo to by nie wygralo :) dodatkowo nie wybraliby jej rowniez gracze

1

@clyde i to pokazuje, ze nie pieniadze robia gry a kreatywnosc ludzka :) jak widac da sie zrobic cos wybitnego. Oby szli ta droga dalej. Zycze im tego i nam tez :)

5

No i Ekspedycja zmiotla z planszy konkurencje. Zasluzenie wygrali niemal wszystko w tym najwazniejsze goty :D
Cos pieknego i bardzo ciesze sie, ze zostala tak mocno doceniona. 9/11 nagrod. Absolutne arcydzielo na miare calej historii gier video.


0

@KichuBlaugrana rozumiem co masz na mysli. Ona jest mocno meczaca w rozgrywce i potrafi sie ciagnac :) ale fakt, ze ostatnie ok 7 h sa epickie

0

@Schoogs ta gra w nagrodzie wszechczasow moglaby smialo wygrac

1

@KichuBlaugrana nie ma innej mozliwosci jak Ekspedycja. Pod kazdym wzgledem arcydzielo. Fabularnie mistrzostwo swiata, muzycznie to samo, rozgrywka i system walki perelka, piekno swiata, ze oczy wychodzily. Ekspedycja i dlugo nic. Na drugim raczej DS2 z epicka koncowka gry.

0

@BHAFCB on po prostu nie ma szacunku i nie wie gdzie jest

0

Bellingam vel gbur to poziom co najwyzej lewej nogi Pedriego. Kino, ze tapinowiec byl swego czasu rozpatrywany do zlotej pilki

1

@Gibbon_FCB ale ciezko sie patrzy na taka gre. Mnie zwyczajnie nudzi

8

Guardiola zatrzymal sie w 2010 roku jesli chodzi o styl gry. Szczerze nie chcialbym juz jego powrotu. Straszna stypa w tym City. Lata mijaja i nadal milion podan na polowie boiska, z ktorych nic nie wynika. To juz zdecydowanie wole nasza wesola gre i wyniki 5-4 :)

1

@MesQueUnClub_87 dokladnie. 50 to rzadkosc. Zazwyczaj 20-30 zl. To bardzo atrakcyjna kwota na powiedzmy miesiac zabawy

0

@VegetaPolska jak chcesz osiwiec to spoko :D przerabane miec taka partnerke bo zawsze konczy sie tak samo predzej czy pozniej

2

@KamQiX konsola bez napedu jest jak mezczyzna bez penisa. Bez sensu :D
Grasz w najwieksze hity nabiezaco a nie czekasz na jakies smieszne promki przez wiele miesiacy a i tak kupujesz je drogo. Z napedem wynosi Cie to ok 20 zl na gre. Kupujesz uzywke, sprzedajesz uzywke troszke tylko taniej niz kupiles. Malo zabawy przy tym a grasz niemal za darmo.

2

@denks1984 a dlaczego mialby nie miec platnego?

2

@RanDiFCB ale zdajesz sobie sprawe, ze w kazdej chwili moze Ci cos na psyche siasc? Dzisiaj piszesz w ten sposob a jutro moze dopasc wlasnie Ciebie. Piszesz o byciu twardym a to nie ma z tym nic wspolnego. Mozna byc na co dzien twarda osobowoscia a mimo wszystko moze nadejsc dzien, w ktorym cos Cie zlamie. Latwo jest oceniac z bocznej perspektywy.

12

@RanDiFCB ty chlopie nie zdajesz sobie sprawy jakie glupoty wypisujesz. Miales kiedys stycznosc z czlowiekiem z deprecha? Jesli nie to milczenie jest zlotem

0

@WiernyKibic111 maja dokladnie tyle samo spotkan rozegranych co my

0

@Trojanek23 ja nie wiem kto to jest i pisze calkiem serio xD

1

@Laminedependencia moze ludzie doszli w koncu do wniosku, ze lepiej ladnie pachniec niz byc smierdzielem :D
O zdrowiu i lepszym samopoczuciu to juz nie wspominam bo to oczywista oczywistosc

0

@gumaz i tak i nie. Mozna zapieprzac cale zycie fizycznie i dobrze zarobic. Mozna tez siedziec w cieplym, przyjemnym i tez w miare sensownie zarobic. Kwestia kto czego oczekuje i co lubi.

8

Goat kolejny raz nawet na emeryturze poprowadzil druzyne do mistrzostwa. Co tu duzo mowic - ostatnia druzyna przed jego przyjsciem a teraz mistrzowie. Cristiano wciaz bez pucharu w Arabii :D

1

@ZwyklyKibicBarcy04 tak samo to widze. To juz bym wolal zeby nie bylo eliminacji, niech graja wszyscy i niech mundial trwa 2 miechy xD

1

@Safrani powrot Peaky ! Uwielbiam i czekam

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

@Volley ale nie na tle leku przed gra. On mial depreche, zupelnie cos innego :)

0

Komentarz usunięty

2

@Danny Gaucho nie miesci mi sie w glowie jak obronca moze strzelic 253 bramki. Jakas abstrakcja

1

To niestety po zawodniku. Bez pewnosci siebie i przy leku dopiero zaczna sie babole. Tak to dziala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?