malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukaszmatusiewicz Liverpool i Borussia
0
@lithotripter gdyby takie bylo to by nie wygralo :) dodatkowo nie wybraliby jej rowniez gracze
1
@clyde i to pokazuje, ze nie pieniadze robia gry a kreatywnosc ludzka :) jak widac da sie zrobic cos wybitnego. Oby szli ta droga dalej. Zycze im tego i nam tez :)
5
No i Ekspedycja zmiotla z planszy konkurencje. Zasluzenie wygrali niemal wszystko w tym najwazniejsze goty :D
Cos pieknego i bardzo ciesze sie, ze zostala tak mocno doceniona. 9/11 nagrod. Absolutne arcydzielo na miare calej historii gier video.
0
@KichuBlaugrana rozumiem co masz na mysli. Ona jest mocno meczaca w rozgrywce i potrafi sie ciagnac :) ale fakt, ze ostatnie ok 7 h sa epickie
0
@Schoogs ta gra w nagrodzie wszechczasow moglaby smialo wygrac
1
@KichuBlaugrana nie ma innej mozliwosci jak Ekspedycja. Pod kazdym wzgledem arcydzielo. Fabularnie mistrzostwo swiata, muzycznie to samo, rozgrywka i system walki perelka, piekno swiata, ze oczy wychodzily. Ekspedycja i dlugo nic. Na drugim raczej DS2 z epicka koncowka gry.
0
@BHAFCB on po prostu nie ma szacunku i nie wie gdzie jest
0
Bellingam vel gbur to poziom co najwyzej lewej nogi Pedriego. Kino, ze tapinowiec byl swego czasu rozpatrywany do zlotej pilki
1
@Gibbon_FCB ale ciezko sie patrzy na taka gre. Mnie zwyczajnie nudzi
8
Guardiola zatrzymal sie w 2010 roku jesli chodzi o styl gry. Szczerze nie chcialbym juz jego powrotu. Straszna stypa w tym City. Lata mijaja i nadal milion podan na polowie boiska, z ktorych nic nie wynika. To juz zdecydowanie wole nasza wesola gre i wyniki 5-4 :)
1
@MesQueUnClub_87 dokladnie. 50 to rzadkosc. Zazwyczaj 20-30 zl. To bardzo atrakcyjna kwota na powiedzmy miesiac zabawy
0
@VegetaPolska jak chcesz osiwiec to spoko :D przerabane miec taka partnerke bo zawsze konczy sie tak samo predzej czy pozniej
2
@KamQiX konsola bez napedu jest jak mezczyzna bez penisa. Bez sensu :D
Grasz w najwieksze hity nabiezaco a nie czekasz na jakies smieszne promki przez wiele miesiacy a i tak kupujesz je drogo. Z napedem wynosi Cie to ok 20 zl na gre. Kupujesz uzywke, sprzedajesz uzywke troszke tylko taniej niz kupiles. Malo zabawy przy tym a grasz niemal za darmo.
2
@denks1984 a dlaczego mialby nie miec platnego?
2
@RanDiFCB ale zdajesz sobie sprawe, ze w kazdej chwili moze Ci cos na psyche siasc? Dzisiaj piszesz w ten sposob a jutro moze dopasc wlasnie Ciebie. Piszesz o byciu twardym a to nie ma z tym nic wspolnego. Mozna byc na co dzien twarda osobowoscia a mimo wszystko moze nadejsc dzien, w ktorym cos Cie zlamie. Latwo jest oceniac z bocznej perspektywy.
12
@RanDiFCB ty chlopie nie zdajesz sobie sprawy jakie glupoty wypisujesz. Miales kiedys stycznosc z czlowiekiem z deprecha? Jesli nie to milczenie jest zlotem
0
@WiernyKibic111 maja dokladnie tyle samo spotkan rozegranych co my
0
@Trojanek23 ja nie wiem kto to jest i pisze calkiem serio xD
1
@Laminedependencia moze ludzie doszli w koncu do wniosku, ze lepiej ladnie pachniec niz byc smierdzielem :D
O zdrowiu i lepszym samopoczuciu to juz nie wspominam bo to oczywista oczywistosc
0
@gumaz i tak i nie. Mozna zapieprzac cale zycie fizycznie i dobrze zarobic. Mozna tez siedziec w cieplym, przyjemnym i tez w miare sensownie zarobic. Kwestia kto czego oczekuje i co lubi.
8
Goat kolejny raz nawet na emeryturze poprowadzil druzyne do mistrzostwa. Co tu duzo mowic - ostatnia druzyna przed jego przyjsciem a teraz mistrzowie. Cristiano wciaz bez pucharu w Arabii :D
1
@ZwyklyKibicBarcy04 tak samo to widze. To juz bym wolal zeby nie bylo eliminacji, niech graja wszyscy i niech mundial trwa 2 miechy xD
1
@Safrani powrot Peaky ! Uwielbiam i czekam
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@Volley ale nie na tle leku przed gra. On mial depreche, zupelnie cos innego :)
0
Komentarz usunięty
2
@Danny Gaucho nie miesci mi sie w glowie jak obronca moze strzelic 253 bramki. Jakas abstrakcja
1
To niestety po zawodniku. Bez pewnosci siebie i przy leku dopiero zaczna sie babole. Tak to dziala.