marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
@Cule1234 Tam samo jak prezez La Ligi nie powinien publicznie wypowiadać się o możliwościach transferowych/rejestracyjnych klubów
a w przypadku Barcy robi to notorycznie. xD
2
@Hosh tutaj dostajesz kilka zakazów jazdy, realna kara dopiero jak kogoś zabijesz
3
Typ z buta powinien dostać wyrok jak za usiłowanie zabójstwa
1
@karolszymek Imo błędna taktyka, skoro gry Cie zaczęły nudzić musisz znaleźć coś co Cie właśnie zaangażuje.
Jedziesz z Dark Soulsami i Eldenem
1
@Astad The Crew od Ubisoftu chociażby. Takie usuwanie gier z kont graczy raczej nie przejdzie do mainstreamu raczej, bo większość wydawców woli walnąć patcha offline i elo, grajcie sobie ale zawsze lepiej się zabezpieczyć prawnie szczególnie, że gracze jakoś mega chronieni jeżeli o prawa konsumenta nie są xD
2
@BorzyKrzys Ludzie prawnie chcą zmusić wydawców żeby zostawili gry na nasz użytek w stanie funkcjonalnym
2
Cała Unia, ledwie milion głosów i nawet tyle nie uda się zebrać. xD
3
@Kgorecki2500 gameplay na dłuższą metę w pierwszej części mnie znudził ale świat przedstawiony, historia i jej prowadzenie czy bardziej filmowy styl Kojimy to ścisły TOP, który mnie napędzał do skończenia gierki i mam w planach ponownie ją ograć. :D
a na filmiku widać, że ktoś ma ewidentne problemy z zarządzaniem ekwipunkiem bo Sam jest przeciążony. :D
7
@Kgorecki2500 Bolesne przykłady, że nie wystarczy zrobić dzieciaka żeby zostać mama/tata.
0
@Damiain Za duże kolesiostwo tam panuje, żeby realnie coś się zmieniło
1
@MichuZ44 Ciekawe jak bardzo w przyszłości podbije im sprzedaż gierki ikona Leo czy Ronaldo xD
1
@Kgorecki2500 jak ostatni raz coś tam kupowałem to bez problemu dalo się zaznaczyć. :D
2
@Kgorecki2500 Te wyprzedaże na steamie to większości średniawka mocna, dużo bardziej opłaca się śledzić chociażby instant gaming
3
Decima? TOP. Chyba obecnie najlepszy silnik pod gierki. Szkoda tylko, że pod ścisłą kontrola SONY
0
@LeoMessiiBarcaPepa Wystarczy, że przekaz idzie z jego oficjalnego konta.
Czy pisze to on sam, czy doradca nie ma znaczenia. :p
5
Mam wrażenie, że Trump na stanowisku prezydenta to karma za śmianie się z Bidena. ;p
1
@Sysia11 Ja wiem, śmieje się tylko. :p
6
@Sysia11 Alvarez, jedyny niepowtarzalny który przegrał rywalizacje w składzie z gorszym od siebie piłkarzem. :|
5
@Kgorecki2500 co to za herezje
2
@Kgorecki2500 Henryczka już Ekspedycja może pokonać. :p
@Messibestplayerintheworld Chyba wyżej postawiłbym KCD2, ale tylko dlatego że bardziej trafia w mój gust - tak bardziej obiektywnie patrząc to jednak Clair zasługuje na większe uznanie - w końcu to prawdziwa rewolucja w kwestii JRP.
2
W pytę dobry rok jeżeli chodzi o gaming.
KCD2 i Clair Obscur z buta wbiły się do mojej topki ulubionych gier - DS2 pewnie też tam dołączy jeżeli już je ogram xD
3
Ale mam ból tyłka, że niektórzy już zaraz będą mogli grać w Death Stranding, kto to widział jakieś eksy w 2025. :c
9
Trochę beka, że klub na takim poziomie miesiącami musi grać Rudigerem bez kolan i Bellinghamem z rozwalonym barkiem xD
1
@4drian0 Diablo 4 na meta ma 86. xD Wiadomo, że DS2 pewnie będzie majstersztykiem (przynajmniej dla mnie, bo jedynka niesamowicie siadła) ale recenzje w dzisiejszych czasach są jedynie ciekawostka.
0
Jakieś dobre filmy post-apo? Raczej mniej znane, bo raczej wszystko co popularne już obejrzałem
1
@Culer9002 @Lionel_Messi10 zwarcia w głowie by dostał jakby zobaczył taki duet xDD
0
@MichuZ44 ciekawe jakie to uczucie wydawać kilkaset złotych co roku żeby kupić grę usługę z elementami p2w. xD
4
@Kgorecki2500 po co wybierać jak można zjeść wszystko
7
@Comentateiro Tymczasem Pedri za jakieś 30 baniek. Transfer majstersztyk
1
Cholera, jak patrzę na dyskusje piłkarskie które obecnie są w gorących to już wolę czytać o polityce, kościele i lgbt. xD