12

@DiSBlaDE Nope, zjadają nas robaczki i elo, koniec

0

@Sulimo To jak Ci spasował to gorąco polecam później obadać Orgins. Klimatem najgorzej m siadł, bo totalne nie przepadam za starożytnym Egiptem ale jako grę wspominam go najmilej jeżeli chodzi rpg'owe assassynki

0

@Sulimo W Origins grasz? Chyba jeszcze najlepsza część z tych nowych AC.

2

@Kgorecki2500 Andrzej się ceni

2

@Azi Mysle, ze nie jestesmy jacyś wyjątkowi pod tym względem

11

@Faro Ewidentnie Yamal zaczął ćpać

1



Eripe wstał z grobu i cyk, już rapuje na narodowym

0

@Criss18Barca Niektórzy biją się po ryjach na ringu, niektórzy wymieniają się plaskaczami stojąc naprzeciwko siebie. xD

2

@PatrychoO w sumie mnie nie zdziwi jak chłopaki po prostu szukają pretekstu do bitki - juz nawet nieważne z kim. xD

2



już leci narracja z prawicowych środowisk, że musza koczować na granicy xDD

4

@KrwawiaceoczyVEB ale to całkiem rozsądne warunki xD

0

@FCB24 a czemu miałby się zrzec legalnie zarobionych pieniędzy

3

Bartomeu to powinien mieć zakaz wjazdu do Barcelony za to co wyprawiał w tym klubie xD

3

@Kgorecki2500 Jednak jeżeli chodzi o śniadanie to zostanę przy jajecznicy. ;p

9

@Encore Trochę patologia, że ktoś jest w stanie osiągnąć takie zarobki za kopanie piłeczki. Trochę chyba źle skręciliśmy jako gatunek xD

11



Lis zaczął pisać z sensem na twitterze, koniec świata jest blisko. :D

1

@kondzix2115 quebo goat. Nikt na tej smutnej scenie nie robi takiego show jak on

1

@Varkond DS2 to taki czarny baran z soulsowej rodzinki xD

1

@Kgorecki2500 jak jak patrzę to nic ciekawego nie ma ;p

3



chłopaki jeszcze wiele się muszą nauczyć

30

@Cule1234 Tam samo jak prezez La Ligi nie powinien publicznie wypowiadać się o możliwościach transferowych/rejestracyjnych klubów
a w przypadku Barcy robi to notorycznie. xD

2

@Hosh tutaj dostajesz kilka zakazów jazdy, realna kara dopiero jak kogoś zabijesz

3



Typ z buta powinien dostać wyrok jak za usiłowanie zabójstwa

1

@karolszymek Imo błędna taktyka, skoro gry Cie zaczęły nudzić musisz znaleźć coś co Cie właśnie zaangażuje.

Jedziesz z Dark Soulsami i Eldenem

1

@Astad The Crew od Ubisoftu chociażby. Takie usuwanie gier z kont graczy raczej nie przejdzie do mainstreamu raczej, bo większość wydawców woli walnąć patcha offline i elo, grajcie sobie ale zawsze lepiej się zabezpieczyć prawnie szczególnie, że gracze jakoś mega chronieni jeżeli o prawa konsumenta nie są xD

2

@BorzyKrzys Ludzie prawnie chcą zmusić wydawców żeby zostawili gry na nasz użytek w stanie funkcjonalnym

2



Cała Unia, ledwie milion głosów i nawet tyle nie uda się zebrać. xD

3

@Kgorecki2500 gameplay na dłuższą metę w pierwszej części mnie znudził ale świat przedstawiony, historia i jej prowadzenie czy bardziej filmowy styl Kojimy to ścisły TOP, który mnie napędzał do skończenia gierki i mam w planach ponownie ją ograć. :D

a na filmiku widać, że ktoś ma ewidentne problemy z zarządzaniem ekwipunkiem bo Sam jest przeciążony. :D

7

@Kgorecki2500 Bolesne przykłady, że nie wystarczy zrobić dzieciaka żeby zostać mama/tata.

0

@Damiain Za duże kolesiostwo tam panuje, żeby realnie coś się zmieniło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?