marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azazel_Pazuzu Intensywność siada, bo ciągle katujemy tych samych piłkarzy, a jak już ktoś z ławki wejdzie to często zaniża poziom. Zespoły które mają genialne kadry mają problemy żeby cały sezon rozegrać na wyższej intensywności a co dopiero Barca z podstawowymi brakami i rezerwami na poziomie ligowego średniaka.
Już nawet nie mówiąc, że w każdej formacji mamy naszych kluczowych 17 latków. Słyszałeś kiedyś żeby dziecioki zagrały cały sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym na najwyższej koncentracji i intensywności? Bo ja nie.
Mentalność? Przecież z takim Bayernem czy Realem jeszcze kilka lat temu byłoby bronienie jednej bramki przewagi. xD Barca Xaviego w życiu nie wyszarpałaby zwycięstwa z Borrusia.
7
Bawi mnie trochę obwinianie za wczorajszy mecz Flicka, chłop rzeźbi z czego ma jak tylko może a i tak zbiera krytykę za mecz który lekko powinniśmy wygrać. xD
Bo jak można obwiniać trenera, kiedy patrzysz na taką 75 minutę i widzisz Lewusa który nie trafia w piłkę mając soczysta setke. xD Już nie mówiąc, że mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie.
0
@HypeR No i git, bo to świetne gierki. Nie dla każdego priorytetem jest super graficzka. ;p
5
@Azazel_Pazuzu No nie wiem, jesteś totalnie ślepy jeżeli nie zauważyłeś że w tym sezonie gramy na wyższym poziomie, szczególnie w kwestii intensywności i mentalności - aczkolwiek nie da się tak grać całego sezonu mając kadrę jaką mamy. xD
a konferencja to konferencja, puścić jakąś gatke dla mas trzeba i elo, wracamy do pracy.
2
@TheNekro94 Myślę, że jednym z czynników które na to ma ogromny wpływ jest brak jakościowych zmienników - w ataku praktycznie możemy liczyć na 3 piłkarzy, reszta jest tłem, w pomocy jednym z kluczowych elementów jest Casado który nie wytrzyma na pełnej koncentracji całego sezonu, alternatywa? De Jong któremu często się nie chce.
Tak samo w defensywie z Cubrasim, aczkolwiek tutaj jest nutka nadziei bo wraca Araujo.
Tak czy siak, wzmocnień potrzebujemy na gwałt jeżeli chcemy walczyć cały sezon na 3 frontach.
0
@Lahey Spokojnie. Barca wygra wysoko jakiś mecz to według OPa będziemy lecieć po tryplet.
0
To jak Barca gra w tym sezonie z większymi drużynami naprawdę robi wrażenie
0
@Prorokk co tak skromnie? :p
0
@Miszak problem w tym, ze alternatywa w Polsce dla PO/PIS to taki sam gnój.
0
@Marian_Pazdzioch Wchodzę i wychodzę, kościół nie parzy.
0
Petru jakiś specyficzny rodzaj śmieszkowania z zwykłych ludzi uprawia, czy o co chodzi?
2
@Kgorecki2500 W sumie mi to pasuje, bo zakładając że Bóg faktycznie istnieje to właśnie jesteśmy dla niego takimi zabawkami, a Ziemia to jedna wielka piaskownica. ;p
6
@SantinoFortelos ewangelizacja la bamby postępuje
4
@okiemtypera_lucaxx95 Można też zwiększać świadomość społeczeństwa odnośnie zdrowia psychicznego, ludzie - szczególnie starsi często bagatelizują swoje zdrowie psychiczne, problemy się kumulują i potem dzieje się co się dzieje.
1
@Kgorecki2500 Podziwiam za cierpliwość do tych gier, jak ja wlazłem w Europke od Paradoxu to przeraziłem się możliwościami, mechanikami i ilością czasu jaki trzeba poświęcić na naukę. xD spasowałem
0
@FCB_dimiC to zamiast wprowadzać strefy wolne od dymu niech zakaża papierosów. :|
Bo zaraz to przeciętny palacz płaci za fajki jak za produkt premium, a będzie musiał się z nim ukrywać po toaletach
1
Złote myśli Trumpa xD
0
@Lukikiki jak o zaburzeniach i chorobach psychicznych można myśleć w kategoriach odwaga/strach?
1
O panie. XDDD grałbym jak opętany
3
Dobrze, że to zwykłe marketingowe gadki bo inaczej kinowe doświadczenie 24 fpsy. xD
3
@macio_944 Mam nadzieję, że muzyczka w walkach będzie stała minimum na takim poziomie jak w Cyberpunku, bo wiedźminowskie lelelele to mi się już uszami wylewa xD
0
@Majczel97 Yamal jakby mógł to grałby pewnie o kulach. :D Piłkarza w takich sytuacjach nie ma co słuchac, sztab medyczyny i trener decyduja - w tym przypadku zadecydowali po prostu fatalnie.
1
@Kgorecki2500 Ciri, pokonała białe zimno i wróciła po czasie. Następnie udała się do Nilfgardu ale coś nie pykło i ostatecznie stwierdziła, że pierdzieli i zostaje Wiedzminka. :D
6
Będzie gwint! :D
0
Tylko w Barcelonie jeden z głównych filarów projektu może grać z skręconą kostką. XD Jeżeli sztab medyczny go dopuścił do meczu to ktoś tam potężnie beknąć za to powinien.
0
@Katalończyk 99 No, grają grają - a potem cyk i nie grają. :|
0
Ale z Yamalem to już Flick trochę przesadził - na selekcjonera Hiszpanii ludzie marudza, że wystawia młodego w każdym dostępnym meczu a tymczasem u nas takie amatorstwo się odwaliło.
1
Jeszcze z 2,3 porażki i ludzie faktycznie z sentymentem zaczną wspominać Xaviego. :D Niesamowici jesteście.
0
@Batys Zaraz u buka będzie można postawić faworyta do straty zęba
1
@sevs Próbowałeś masturbacji?