1

@Azazel_Pazuzu Intensywność siada, bo ciągle katujemy tych samych piłkarzy, a jak już ktoś z ławki wejdzie to często zaniża poziom. Zespoły które mają genialne kadry mają problemy żeby cały sezon rozegrać na wyższej intensywności a co dopiero Barca z podstawowymi brakami i rezerwami na poziomie ligowego średniaka.
Już nawet nie mówiąc, że w każdej formacji mamy naszych kluczowych 17 latków. Słyszałeś kiedyś żeby dziecioki zagrały cały sezon na najwyższym szczeblu rozgrywkowym na najwyższej koncentracji i intensywności? Bo ja nie.

Mentalność? Przecież z takim Bayernem czy Realem jeszcze kilka lat temu byłoby bronienie jednej bramki przewagi. xD Barca Xaviego w życiu nie wyszarpałaby zwycięstwa z Borrusia.

7

Bawi mnie trochę obwinianie za wczorajszy mecz Flicka, chłop rzeźbi z czego ma jak tylko może a i tak zbiera krytykę za mecz który lekko powinniśmy wygrać. xD
Bo jak można obwiniać trenera, kiedy patrzysz na taką 75 minutę i widzisz Lewusa który nie trafia w piłkę mając soczysta setke. xD Już nie mówiąc, że mecz powinien być zamknięty w pierwszej połowie.

0

@HypeR No i git, bo to świetne gierki. Nie dla każdego priorytetem jest super graficzka. ;p

5

@Azazel_Pazuzu No nie wiem, jesteś totalnie ślepy jeżeli nie zauważyłeś że w tym sezonie gramy na wyższym poziomie, szczególnie w kwestii intensywności i mentalności - aczkolwiek nie da się tak grać całego sezonu mając kadrę jaką mamy. xD

a konferencja to konferencja, puścić jakąś gatke dla mas trzeba i elo, wracamy do pracy.

2

@TheNekro94 Myślę, że jednym z czynników które na to ma ogromny wpływ jest brak jakościowych zmienników - w ataku praktycznie możemy liczyć na 3 piłkarzy, reszta jest tłem, w pomocy jednym z kluczowych elementów jest Casado który nie wytrzyma na pełnej koncentracji całego sezonu, alternatywa? De Jong któremu często się nie chce.
Tak samo w defensywie z Cubrasim, aczkolwiek tutaj jest nutka nadziei bo wraca Araujo.

Tak czy siak, wzmocnień potrzebujemy na gwałt jeżeli chcemy walczyć cały sezon na 3 frontach.

0

@Lahey Spokojnie. Barca wygra wysoko jakiś mecz to według OPa będziemy lecieć po tryplet.

0

To jak Barca gra w tym sezonie z większymi drużynami naprawdę robi wrażenie

0

@Prorokk co tak skromnie? :p

0

@Miszak problem w tym, ze alternatywa w Polsce dla PO/PIS to taki sam gnój.

0

@Marian_Pazdzioch Wchodzę i wychodzę, kościół nie parzy.

0



Petru jakiś specyficzny rodzaj śmieszkowania z zwykłych ludzi uprawia, czy o co chodzi?

2

@Kgorecki2500 W sumie mi to pasuje, bo zakładając że Bóg faktycznie istnieje to właśnie jesteśmy dla niego takimi zabawkami, a Ziemia to jedna wielka piaskownica. ;p

6

@SantinoFortelos ewangelizacja la bamby postępuje

4

@okiemtypera_lucaxx95 Można też zwiększać świadomość społeczeństwa odnośnie zdrowia psychicznego, ludzie - szczególnie starsi często bagatelizują swoje zdrowie psychiczne, problemy się kumulują i potem dzieje się co się dzieje.

1

@Kgorecki2500 Podziwiam za cierpliwość do tych gier, jak ja wlazłem w Europke od Paradoxu to przeraziłem się możliwościami, mechanikami i ilością czasu jaki trzeba poświęcić na naukę. xD spasowałem

0

@FCB_dimiC to zamiast wprowadzać strefy wolne od dymu niech zakaża papierosów. :|
Bo zaraz to przeciętny palacz płaci za fajki jak za produkt premium, a będzie musiał się z nim ukrywać po toaletach

1



Złote myśli Trumpa xD

0

@Lukikiki jak o zaburzeniach i chorobach psychicznych można myśleć w kategoriach odwaga/strach?

1



O panie. XDDD grałbym jak opętany

3



Dobrze, że to zwykłe marketingowe gadki bo inaczej kinowe doświadczenie 24 fpsy. xD

3

@macio_944 Mam nadzieję, że muzyczka w walkach będzie stała minimum na takim poziomie jak w Cyberpunku, bo wiedźminowskie lelelele to mi się już uszami wylewa xD

0

@Majczel97 Yamal jakby mógł to grałby pewnie o kulach. :D Piłkarza w takich sytuacjach nie ma co słuchac, sztab medyczyny i trener decyduja - w tym przypadku zadecydowali po prostu fatalnie.

1

@Kgorecki2500 Ciri, pokonała białe zimno i wróciła po czasie. Następnie udała się do Nilfgardu ale coś nie pykło i ostatecznie stwierdziła, że pierdzieli i zostaje Wiedzminka. :D

6



Będzie gwint! :D

0

Tylko w Barcelonie jeden z głównych filarów projektu może grać z skręconą kostką. XD Jeżeli sztab medyczny go dopuścił do meczu to ktoś tam potężnie beknąć za to powinien.

0

@Katalończyk 99 No, grają grają - a potem cyk i nie grają. :|

0

Ale z Yamalem to już Flick trochę przesadził - na selekcjonera Hiszpanii ludzie marudza, że wystawia młodego w każdym dostępnym meczu a tymczasem u nas takie amatorstwo się odwaliło.

1

Jeszcze z 2,3 porażki i ludzie faktycznie z sentymentem zaczną wspominać Xaviego. :D Niesamowici jesteście.

0

@Batys Zaraz u buka będzie można postawić faworyta do straty zęba

1

@sevs Próbowałeś masturbacji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?