1

Ale się zajarałem też nowym dziełem w świecie Eldena a to jakiś coop ma być. :c Niby człowiek wiedział, że Miyazaki pójdzie w taka stronę ale i tak nutka rozczarowania się wkradla

11

@AlvaroHanso straty wyceniono na 2,50

2

@macio_944 O klimacik to ja jestem mega spokojny, Redzi nigdy nie rozczarowali pod tym względem

8

Jest wiedzmin :D jednak Ciri będziemy śmigac
@macio_944 @Kgorecki2500

2

@Kgorecki2500 przecież fragmenty z Ciri w trzecim wiedźminie totalnie nie były pod nią zbalansowane, służyły tylko jako wstawki fabularne. ;p

Jest w tej postaci potencjał na gierke, ale no właśnie balans.
W sumie fabularnie też można by ja znerfić jak mówisz i znalazłoby się 100 logicznych wytłumaczeń które by tłumaczyły osłabienie Ciri - dałoby się to ogarnąć bez poczucia "sztuczności" imo

0

@Pedri16Future Czyli od roku sytuacją na rynku stabilna, dalej da sie zarabiać. :D

0



w sumie spoko sposób żeby sobie zarobić na simpach. xD

5

@Arden Typiara totalnie obrzydliwa, ale ci faceci też tylko na mela, takiego solidnego spod płuc zasługują

2

@MesQueUnClub_87 Świetne informacje. :D

1

@Objectivo Ciekawe czy nauczyli sie na błędach Mafii 3 i zrezygnowali z otwartego świata

2

@Nightraider Tez nie kupuje ich gier, pomijając właśnie Anno. Poważnie zastanawiałem się nad Anno 117, ale po takich przebojach moga już totalnie zawijać manatki. :p

0

Ubisoft to naprawdę hit, jak niektórzy z was pamiętają od kilku dni męczę się z uruchomieniem Anno 1800 bo launcher Ubi nagle stwierdził, że gierka nie należy do mnie. Support związane ręcę, bo nie mogą namierzyć konta do którego jest przypisana gra. Reinstall launchera od Ubisoftu i Steam, odpinanie kont, reinstall samej gry - nic nie pomogło.
Ostatecznie spróbowałem zainstalować gierkę na innym dysku, gdzie nie ma nawet śladu po tym śmieciu od Ubi, który bezczelnie nazywają launcherem i co?
Nagle nie ma problemu z zidentyfikowaniem właściciela gry, która normalnie się uruchamia. Czarna magia z tym Ubisoftem.

1

@DonCarletto Myślę, że rezerowi w topowych klubach nie powinni mieć większych problemów z przyjęciem piłki.

4

@Comentateiro Wiadomo, na takich pozycjach doświadczenie to coś co mega procentuje i tego Cubrasi nie będzie w takim wieku w stanie przeskoczyć, normalna sprawa

1

@Kgorecki2500 Ostatni raz jak korzystałem z płytki to w 2015 jak instalowałem Wiedzmina 3. :D

1

@TheNekro94 no ale istnieje jakis pop, gdzie Leosia bez zadnych kontrowersji by pasowała. xD

1

@MichuZ44



największy Polski patriota, co Polskę oddałby pod rosyjskiego buta za żelki. :|

0

@vangoor czemu wszystkie media i sami wykonawcy jak Leosia próbują na siłę wepchać się w kategorie "rap"?

0

Widze Mou podziela wizje Realu. 3 skrzydłowych na jednej pozycji i elo, jakoś to będzie. xD

1

1

@AbdulWisimuel Dziwne, że nie piszesz tak kiedy La Bamba robi 3000 okrążenie z odklejeniem Viniciusa.

1



Koledzy chyba myślą, że grają w Realu.

0

@Hosh Na stronie kronik możesz rzucić symbolicznym grosiwem, lub czymś więcej jeżeli chcesz. :D

0

@LukaszFan Patrząc na coraz większa popularność trybów fotograficznych i ich ogólny rozwój myślę, że ten procent jest ciutkę większy niż Ci się wydaje. :D



Kojima trybem fotograficznym nawet DS2 reklamuje. :D

0

@Filipem Nope.
Większe możliwości w kreatorze postaci/trybie fotograficznym
Większa customizacja pojazdów.
Tak w dużym skrócie

1

Ale Redzi wysmarowali patcha do Cyberka. :o
Ciekawe czy to już koniec, czy jeszcze chowają jakieś asy w rękawach.

a tymczasem mod dekady zaraz zostanie modem stulecia


@Hosh Ty chyba ostatnio w dyskusji zachwalałeś Kroniczki, za jakiś czas będzie idealna okazja na powtórzenie sobie gierki. :D

3

@Zieliniak i jeszcze czesto za to placa, patologia prawdziwa

0



No nieźle. XDD jedno dlc i 3 mobilne gry, gracze maja gust

9

@cules100pro Uwielbiam jak ktoś rzuca jakies info z czapy na la bambe, bez żadnego kontekstu i trzeba się domyślać co autor miał na myśli

3

@ViscaelBarca2007 Czyli znowu piłkarz potrafiący obskoczyć X pozycji, a na każdej okaże się maksymalnie przeciętny znając życie. Rasowy skrzydłowy i żadne eksperymenty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?