2

@negreanu Wiadomo, kolega wprowadza w błąd bo politycy nic oficjalnego nie zrobili tylko oburzyli się na twitterku, jak spora część społeczeństwa.

Myślę, że nawet bez ich opinii firma by się wycofała bo presja społeczna zrobiła się duża

7

https://x.com/mazureusz/status/1841222081322553493

Wiadomo, lepiej żeby państwo nie wtryniało się w rynek a lobby alkoholowe spokojnie hodowało sobie nowe pokolenie alkoholików. xD

1

@Marian_Pazdzioch "Oczywiście, że nie. Ale pomyśl o Ukraińcach. Tam nikt wojny nie przewidywał, nastąpiło to z dnia na dzień."

Czyli w 2014 faktycznie zielone ludziki ich odwiedzili.

6



Wiadomo, wielki sukces Hołowni - to, że większość internautów oburzyło się w tej sprawie i zrobiło się o tym całkiem głośno nie ma znaczenia. :|

1

@Bartas7VeB No raczej logiczne, że w założeniach trenera nie była gra na 100% zawodnika który wraca po wielomiesięcznej kontuzji i jeszcze spokojnie wtedy wygrywaliśmy

1

@Luciano99 Zawsze mógłby być wieszakiem, odwiesić na niego kurteczkę czy coś

1

@barcanawieki Dlatego mówię, że Dembele grał X razy lepiej ale jednak co do zasady wszystko się zgadza, trzymamy i liczymy nie wiadomo na co tracąc pieniądze na jego kontrakt i miejsce na boisku.

@Andi18 Myśle, że byle młodzik mógłby zagrać i nie zauważylibyśmy większej różnicy - no ale tak do poważniejszej zmiany potrzeba transferu.

4

Nie rozumiem przypadku Torresa, jednego Dembele (który grał X razy lepiej) trzymaliśmy tutaj kilka lat licząc, że w końcu się ogarnie i zacznie grać lepiej - z rekinem będzie tak samo? Trzymamy do upadłego czy o kiego chodzi?

0

@CPuyol On ma jeszcze jakiś obrońców?

2

@clyde zdrada = wskazanie drzwi do wyjścia z mojego życia.

Zero wytłumaczeń i usprawiedliwień

2

@siuuu zdjęcia pozytywnych grubasków. :D

19



Jakby nie patrzeć to kibice Realu dostosowują się do niskiego poziomu swoich piłkarzy, często jest tak, że jak próbujesz z nimi rozmawiać na logiczne argumenty to w kontrze usłyszysz "a my mamy 15 lig mistrzów!!!" i tyle z rozmowy.

12

@siuuu Na wódce powinny być obrazki z marskością wątroby, pijanymi bezdomnymi i jakieś przedstawienie przemocy domowej - skoro na fajkach takie "ostrzeżenia" wprowadzili to tym bardziej powinny zawitać na butlach od alkoholu.

0

@cules100pro Ewidentne zawieszenie dla Koke za rasizm.

7

@NeroTFP1 Dyrekcja razem z pedagogiem z buta powinni zostać wywaleni - może wtedy reszta dyrektorów "z powołania" dostanie nauczkę, że problemów dzieciaków nie można bagatelizowac

1

@macio_944 2 razy gorszy skład a i tak każdy krytykował (słusznie) nasza gre.

25

@norbi77 No nie ukrywajmy, typ idealnie pasuje do Realu a Real do niego

0

@capoN Vini pajacuje ale nie jest groźny
Pajacowanie ramosa czy pepe mogło się kończyć wielomiesięczna przerwa od piłki dla naszych

0

@FCB24 no to żeś musiał znaleźć jednego rodzynka bo akurat wczorajszy występ sędziego był komentowany dosyć pozytywnie

3

@FCB24 Ciężko żeby sędziowie dalej nie byli tematem głównym skoro ciągle odwalają maniane

1

@VegetaPolska trofea trofeami ale nie można zapominać, że piłeczka to też rozrywka która ma zająć i zainteresować widza, pragmatyzmem i minimalizmem tego nie osiągniesz.
np. za Ernesto często odpuszczałem mecze, bo pomimo dobrych wyników piłeczka chodziła tak, że człowiek mógł sobie to na dobranockę puścić.

9

Ale co Real w pewnym momencie zaczął murować to ich. :D Pomijając cała otoczkę wokół Realu (sędziowie etc) to nie ma bardziej obrzydliwego klubu pod względem gry. Taki potencjał w ofensywie i granie takiego paździerzu. XD

24

@rayan_7 ciężko zmierzyć bo sam @Comentateiro zawyża średnią o jakieś 130 lat

0

@rasta212 Nie przeżyło

3

@Kgorecki2500 trochę pułapka aczkolwiek jak się łazi to patrzy się pod nogi a nie nagrywa tiktoczka

0



Mam wrażenie, że ostatnio to codziennie jakiś pijany debil kogoś zabija na drogach.
Więcej zakazów prowadzenia pojazdu, to na pewno pomoże

5

@kamiVeB oczywista oczywistość

1

@BorzyKrzys ja to mam wrażenie, że on od kilku miesięcy zawija manatki z internetu a ciągle mi się jego gęba przewija

4



matko boska, co to jest XD

12



Korwin na administratora tej stronki wziął chyba jednego z swoich 13 letnich wyborców xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?